Προς το περιεχόμενο

αναζητηση gps για μηχανακι και αυτοκινητο


satmen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδεια.ψαχνω να βρω gps για μηχανακι και αυτοκινητο για το μηχανακι το θελω κυριος γιατι ετοιμαζομε για πακετας και λεω ας εχω και ενα gps για παν ενδοχομενο.και για το αυτοκινητο να κανει μπορει καμια φορα να θελω να παω εξω απτη πολη και να μην ξερω.αλλα θελω να ειναι οσο πιο φθηνο γινετε αλλα αξιοπιστο..τα χρηματα που θα διαθεσω μαλλον καπου 70-80 ευρω..

καποια γνωμη?τι μου προτεινετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδεια.ψαχνω να βρω gps για μηχανακι και αυτοκινητο για το μηχανακι το θελω κυριος γιατι ετοιμαζομε για πακετας και λεω ας εχω και ενα gps για παν ενδοχομενο.και για το αυτοκινητο να κανει μπορει καμια φορα να θελω να παω εξω απτη πολη και να μην ξερω.αλλα θελω να ειναι οσο πιο φθηνο γινετε αλλα αξιοπιστο..τα χρηματα που θα διαθεσω μαλλον καπου 70-80 ευρω..

καποια γνωμη?τι μου προτεινετε???

 

Εγω δεν εχω να σου προτεινω τιποτα με 70-80 ευρώ. Με τζάμπα, το κινητό σου + Here Maps και αγόρασε μια βάση για το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω να σου προτεινω τιποτα με 70-80 ευρώ. Με τζάμπα, το κινητό σου + Here Maps και αγόρασε μια βάση για το κινητο.

 

και εγω αυτο ακριβως βρικα να κανω.κατεβασα ηδη δωρεαν χαρτες απτο playstore android  offline.και εκανα το κιν.μου gps.

τωρα θα κοιταξω και καμια βαση για το μηχανακι και ειμαι ετοιμος.εφτασεεεεε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...