Προς το περιεχόμενο

Με 97 βαθμολογήθηκε το Huawei Mate 10 Pro σε δοκιμή της εταιρείας DxO Labs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτές οι μετρήσεις γίνονται καθαρά για να διαφημιστεί το κάθε καινούργιο τηλέφωνο που βγαίνει εγώ έχω το note 8 πήρε 94 και σε video από άτομο που σύγκρινε και τα δύο συνολικά το note 8 έβγαζε πιο καθαρές φωτογραφίες... κανένα τηλέφωνο δεν βγάζει τέλειες φωτογραφίες κάπου είναι καλό κάπου όχι το video που έβαλε ο φίλος πιο πάνω τα εξηγεί όλα....

Σε ποιο κατάστημα βρήκε διαθέσιμο το Mate 10 Pro;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο κατάστημα βρήκε διαθέσιμο το Mate 10 Pro;

προχθές το είδα στο medimarkt (οχι στην ελλαδα :P )

 

στην ελλαδα σε καμια βδομαδα θα το εχουν στο publick απο οτι ακουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο κατάστημα βρήκε διαθέσιμο το Mate 10 Pro;

 

Κάποιοι πέρνουν και τεστάρουν τα τηλέφωνα τα δίνει η εταιρεία την ημερομηνία κυκλοφορίας τους... Δεν το πήρε από κάποιο μαγαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να δείτε από κοντά τις φωτογραφίες από το συγκεκριμένο σύστημα διπλής κάμερας για να αντιληφθείτε πόσο καθαρές φαίνονται..Το συγκεκριμένο σύστημα λειτουργεί με πολύ διαφορετική φιλοσοφία από ότι τα αντίστοιχα της Apple, Samsung etc... δηλαδή η δεύτερη κάμερα ειναι ασπρόμαυρη που αποδίδει τρομερή ευκρίνεια. Έτσι για να παραχθεί μια απλή φωτογραφία συνδυάζονται τα χρώματα από την RGB κάμερα με τις ακμές και άλλες πληροφορίες από την ασπρόμαυρη κάμερα. Το αποτέλεσμα είναι απλά οι πιο 'καθαρές' φωτογραφίες που έχω δει ποτέ από κινητό...

φίλε μου έτσι το κάνουν όλα τα τηλέφωνα με 2 κάμερες η μία έγχρωμη και η άλλη ασπρόμαυρη ακόμα και κάτι κινεζιές του 100ρικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...