Προς το περιεχόμενο

Δημιουργια site για προκαταβολη μονο μεσω ecommerce , χρειαζεται δικηγορο για τους ορους;


johnmegarythmos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας εχω εναν γνωστο που εχει ξενοδοχειο και δεν εχουνε site αλλα θελει ο κοσμος να βαλει προκαταβολη μεσω καποιου link να τον οδηγει στην τραπεζα και να βαζει τα στοιχεια της καρτα του και να βαζει την προκαταβολη πριν ερθει στο ξενοδοχειο , σκεφτεται να φτιαξει site και να βαλει το ecommerce της τραπεζας αλλα μηνπως θα πρεπει να πληρωσει σε δικηγορο για δικηγορικα για τους ορους ; . γνωριζει κανενας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη δική μας περίπτωση, στην επιχείρηση που εργάζομαι μας ζητήσαν από την τράπεζα τους όρους για να μας δώσουν το Ok.

φτιάξαμε τους όρους, copy-paste με αλλαγές στα δικά μας δεδομένα και είμασταν έτοιμοι.

 

simple way:

βρες ένα παρόμοιο site και πάρε τους όρους με τις απαραίτητες αλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα ,ευχαριστω πολυ επικοινωνησα με συμβουλο επιχειρησεων και μου ειπανε οτι δεν χρειαζεται δικηγορος .

εσυ τι κοστος πλήρωσες για την δημιουργια eshop , που στην δικη μου περιπτωση που ρωταω ειναι η online κρατηση .

απο τον οτε μου ειπανε οτι εχει 10 ευρω τον μηνα και ενα κοστος καθε 2-3 χρονια για την σελιδα κατι τετοιο και οτι ειναι ευκολο να το φτιαξω εγω διοτι ειναι drag and drop τα αρχεια!.

εσυ πληρωσες καποιον να σου φτιαξει το site ; ή το εφτιαξες μονος σου; .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...