Προς το περιεχόμενο

Αγγελια και εξαπατηση.


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΠΕΙΔΗ ΦΑΙΝΟΤΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ , ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ mods AΣ ΓΙΝΕΙ.


Πετυχα μολις αυτο το πραμα στις αγγελιες , το αφηνω εδω για να το δειτε και εσεις και αν χρειαστει οι mods ας κινηθουν αναλογα.


http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/iphone/1019771-απατεωνας/

 

 

Υ.Γ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ , ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δημοσιευμένες ταυτότητες και φωτογραφίες.. Και δίκιο να έχει ο δημιουργός της, δεν βλέπω να μένει η αγγελία αυτή στο φόρουμ..

Εγώ επίσης βλέπω ότι ο συγκεκριμένος που έκανε την αγγελία είχε αγγελία πώλησης iphone 7. 

1 στα 1000 εστω να λεει τοσο αισχρα ψεματα αυτος που δηθεν ειναι το θυμα, για ποιο λογο να φτιαχνεις και θεμα να το δειξεις σε ολους?
Δεν ειμαστε εμεις οι δικαστες και ουτε ειναι αυτος σωστος τροπος να προστατευουμε μελη απο πιθανες απατες. Φτιαχνω κι εγω αγγελια και λεω οτι ο ταδε με εκλεψε να και η ταυτοτητα του να και ενα μηνυμα (που μπορει ανετα να το εχω γραψει εγω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δημοσιευμένες ταυτότητες και φωτογραφίες.. Και δίκιο να έχει ο δημιουργός της, δεν βλέπω να μένει η αγγελία αυτή στο φόρουμ..

 

Γι αυτο ακριβως εγραψα και τα παραπανω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ και οι δυο εμπλεκόμενοι δεν έχουν ούτε αξιολογήσεις ούτε κάποια παρουσία στο φορούμ πως να τους πιστέψουμε έμενα μου μοιάζει για τρολλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος το τυπος καποτε μου πηγε να μου φαει 800 ευρω ..τελικα τα πηρα πισω και με τοκο για να στρωσει χαρακτηρα ..και με χωρις αστυνομιες και τα λοιπα...τελικα απο τι φενεται δεν εστρωσε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η δημοσίευση προσωπικών δεδομένων κάποιου απαγορεύεται από το νόμο. Δεν είμαστε δικαστές. Αν κάποιος σας εξαπάτησε, πάτε στις αρμόδιες αρχές και θα σας καθοδηγήσουν εκεί για τα επόμενα βήματα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...