Προς το περιεχόμενο

Απορία σχετικά με αλλαγή τιμής.


jimakos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

 

Έχω μια απορία και όποιος μπορεί να με βοηθήσει.

 

Αγόρασα ένα προιον(ενα hdmi splitter) με παραγγελία μέσω ίντερνετ και παραλαβή από το κατάστημα με τιμή 33Ε. Την Τρίτη 7/11.

 

Μπήκα σήμερα στο ίδιο site και έχουν βάλει το ίδιο προιον στην τιμή των 17,50Ε. Δηλαδή σχεδον -50%...

 

Μπορώ να κάνω κάτι;; το προιον το έχω ακόμα στο κουτί του δε το εχω βγάλει.

 

Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι σε πιανει το δικαιωμα υπαναχωρησης εντος 14 ημερων

 

http://www.ekpizo.gr/el/%CF%84%CE%BF_%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF_%CE%BC%CE%B1%CF%82/%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%AF%CF%89%CE%BC%CE%B1-%CF%85%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82

 

 

 

Περιμενε και αλλες απαντησεις ομως.. (ριξε μια μιατα και στους ορους που θα αναγραφει το καταστημα στο sie )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι σε πιανει το δικαιωμα υπαναχωρησης εντος 14 ημερων

 

http://www.ekpizo.gr/el/%CF%84%CE%BF_%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF_%CE%BC%CE%B1%CF%82/%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%AF%CF%89%CE%BC%CE%B1-%CF%85%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82

 

 

 

Περιμενε και αλλες απαντησεις ομως.. (ριξε μια μιατα και στους ορους που θα αναγραφει το καταστημα στο sie )

 

Δηλαδή το επιστρέφω παίρνω τα λεφτά πίσω και το ξανα-αγοραζω στη χαμηλότερη τιμη...;  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό είναι γιατί θέλω να πάρω και εγώ?33€ πρέπει να είναι καλό.Αν δεν επιτρέπεται εδώ να βάλεις το site μπορείς να μου το στείλεις σε pm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...