Προς το περιεχόμενο

Η ECS ανακοίνωσε το Liva Q, το μικρότερο Mini PC της που είναι 4K-capable


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ecs..τι μου θυμισες! μια φορα ειχα παρει μια μητρικη,ολο προβληματα, αλλα το πιο περιεργο ηταν οτι στο αυθεντικο τυπωμενο cd με τους drivers υπηρχε 'ακουσον ακουσον' ιος!δηλαδη..βγαζουμε μονοι μας τα ματια μας..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ecs..τι μου θυμισες! μια φορα ειχα παρει μια μητρικη,ολο προβληματα, αλλα το πιο περιεργο ηταν οτι στο αυθεντικο τυπωμενο cd με τους drivers υπηρχε 'ακουσον ακουσον' ιος!δηλαδη..βγαζουμε μονοι μας τα ματια μας..

χαχα μου εφτιαξες τη μερα. Σε τρολλαρε δηλαδη η ιδια η εταιρια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα λίγο τίς ἐπιδόσεις τοῦ ἐπεξεργαστή καί ἀποδίδει σάν ἕνας πολύ ταπεινός i3.

Ὁπότε ἐξαρτάται ἀπό τόν καθένα ἀν πιστεύει πώς ἀξίζει τήν αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://mediaplayers.gr/beelink-m1-mini-pc/

 

Υπαρχουν και αλλα μηχανακια βεβαια.

Η καλή φουρνιά θα είναι η επόμενη που εκτός από hevc θα περνάει και hdr, τουλάχιστον στα Intel nuc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ασχετο το ενα με το αλλο και εντελως διαφορετικες υλοποιησεις

εδω κι ενα χρονο εχω στην κατοχη μου ενα αντιστοιχο MINIX Neo

mounted πισω απο την Tv με παντελως ασημη  μητρικη μεσα αγοραστηκε με windows8 στη πορεια αναβαθμιστηκε στα 10αρια και τρεχει συνεχως επι ενα χρονο 24/7 ασταματητα χωρις το παραμικρο προβλημα

 

minix-neo-z64.jpg

 

Μπορείς ελεύθερα να αγοράσεις την υλοποίηση από την ECS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα.. ecs.. 2013 αγορασμένο brand turbo-x (ecs board) μέχρι το 2017 4 μητρικές αντικατάστασης σε εγγύηση.. κάθε καλοκαίρι σκάει και μένεις 1 μήνα χωρίς pc, απλά τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα.. ecs.. 2013 αγορασμένο brand turbo-x (ecs board) μέχρι το 2017 4 μητρικές αντικατάστασης σε εγγύηση.. κάθε καλοκαίρι σκάει και μένεις 1 μήνα χωρίς pc, απλά τραγικό.

τι turbo-x ρε μεγάλε πηγες και πήρες,ποντίκι πήρα χάλασε σε 6 μήνες , 2 στικάκια χαλασμένα , όσα λάπτοπ ξέρω turbo-x πρόβλημα στην οθόνη και ένα σωρό προβλήματα σε tablet.

αφού σε πλαίσιο έχεις την δυνατότητα custom build γιατί δεν πήγες σε κάτι τέτοιο και ας έδινες ένα πενηντάρικο παραπάνω αλλά θα ξέρεις ότι δεν έχεις ecs μητρική αλλά gigabyte,asus,msi και καλές και ότι έχουν μέσα να είναι μάρκας σωστής όχι μάρκα @@@@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι turbo-x ρε μεγάλε πηγες και πήρες,ποντίκι πήρα χάλασε σε 6 μήνες , 2 στικάκια χαλασμένα , όσα λάπτοπ ξέρω turbo-x πρόβλημα στην οθόνη και ένα σωρό προβλήματα σε tablet.

αφού σε πλαίσιο έχεις την δυνατότητα custom build γιατί δεν πήγες σε κάτι τέτοιο και ας έδινες ένα πενηντάρικο παραπάνω αλλά θα ξέρεις ότι δεν έχεις ecs μητρική αλλά gigabyte,asus,msi και καλές και ότι έχουν μέσα να είναι μάρκας σωστής όχι μάρκα @@@@

 

κοίτα απο την μία όντως μαλακία δεν ήξερα τότε και πολλά για pc αλλά από την άλλη κάθε χρόνο έχεις φρέσκο board :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...