Προς το περιεχόμενο

εξαπατη μεσω του forum


Vortalhe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εκανα μια παραγγελεια μεσω του forum αγορασα 2 ραμ και αντι για 8 gb που πληρωσα μου εστειλε 2 gb μπορει να γινει κατι?με αντικαβολη εγινε η συναλλαγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρνητικη αξιολοηση μονο .Το forum ειναι ξεκαθαρο στους ορους οτι δεν φερει ευθυνη για συναλλαγες σε αγγελιες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τι άλλο θα μπορούσε να σου κάνει ένα φόρουμ?

Αν έχεις στοιχεία που αποδεικνύουν ότι σε κορόιδεψε, μπορείς να του κάνεις μήνυση για εξαπάτηση… Αν σε συμφέρει… Γιατί μόνο το κόστος για μήνυση ανέρχεται στα 100 ευρώ, αν θυμάμαι καλά, συν κόστος δικηγόρου…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εκανα μια παραγγελεια μεσω του forum αγορασα 2 ραμ και αντι για 8 gb που πληρωσα μου εστειλε 2 gb μπορει να γινει κατι?με αντικαβολη εγινε η συναλλαγη

Κρίμα γι'αυτό που σου έτυχε αλλά δεν είναι μαγαζί για να κάνεις παραγγελία. Συναλλαγές μεταξύ ιδιωτών είναι. Οπότε το φόρουμ δεν μπορεί να κάνει κάτι, να τον κυνηγήσει για σένα δηλαδή.

 

Άρα αυτά που αναφέρθηκαν, αρνητική αξιολόγηση που είναι το εύκολο αλλά δεν κερδίζεις κάτι και αστυνομία κλπ που είναι το δύσκολο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας εχω κρατησει στοιχεια κλπ..Δεν ζυταω απο το forum.μιλαω γενικως για αστυνομια κλπ!εχω ολα τα στοιχεια

 

Προφανώς και μπορείς να απευθυνθείς στις αρμόδιες αρχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...