Προς το περιεχόμενο

Εχω χασει το ενδιαφερον για κοπελες


apostol1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι λογικο για ενα ατομο 33 χρονων να εχει χασει το ενδιαφερον του για αγνωστες κοπελες καθως επισης και για την γυναικα του? Η τεστοστερόνη μου βρισκεται σε υψηλα επιπεδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογικο για ενα ατομο 33 χρονων να εχει χασει το ενδιαφερον του για αγνωστες κοπελες καθως επισης και για την γυναικα του? Η τεστοστερόνη μου βρισκεται σε υψηλα επιπεδα.

Παίρνεις αγωγή για τα νεύρα η όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογικο για ενα ατομο 33 χρονων να εχει χασει το ενδιαφερον του για αγνωστες κοπελες καθως επισης και για την γυναικα του? Η τεστοστερόνη μου βρισκεται σε υψηλα επιπεδα. 

όχι (είμαι ίδια ηλικία) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το αγχος. Λες να οφειλεται σε αυτο?

Στάνταρ, γιαυτο και εγώ δεν πήρα τίποτα και κάθε ημέρα κάνω προσευχή, μακριά από αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ φιλε μου,ευχαριστω

Άρχισε περπάτημα όπως κάνω εγώ, πάρε κάνα χάπι για το στομαχι να σε χαλαρώσει..

Μην παίρνεις τα χαπια αυτά μακριά...

Μόνο σε κρίσιμη κατάσταση αλλά και πάλι προσπάθησε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το αγχος. Λες να οφειλεται σε αυτο?

 

Γενικότερα η απώλεια της libido ειδικά σε νεαρούς άνδρες θα μπορούσε να σχετίζεται με ψυχολογικούς παράγοντες.Στατιστικά οι καταθλιπτικές διαταραχές είναι πιο πιθανό να επηρρεάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισε περπάτημα όπως κάνω εγώ, πάρε κάνα χάπι για το στομαχι να σε χαλαρώσει..

Μην παίρνεις τα χαπια αυτά μακριά...

Μόνο σε κρίσιμη κατάσταση αλλά και πάλι προσπάθησε..

φιλε κανω περπατημα, αλλα δεν δειχνω κανενα ενδιαφερον για το γυναικειο φυλο, ακομα και για πολυ ομορφες κοπελες. Για την γυναικα μου δεν το συζητω καθολου, παρολο που ειναι παρα πολυ ομορφη. Πραγμα που δεν ειναι λογικο για ατομα 33 χρονων οπως ανεφερε και ο logistoulis που εχει την ιδια ηλικια με εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κανω περπατημα, αλλα δεν δειχνω κανενα ενδιαφερον για το γυναικειο φυλο, ακομα και για πολυ ομορφες κοπελες. Πραγμα που δεν ειναι λογικο για ατομα 33 χρονων οπως ανεφερε και ο logistoulis που εχει την ιδια ηλικια με εμενα

Από τα χαπια είναι κουκλε... Αν είσαι Θεσσαλονίκη έλα πριβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κανω περπατημα, αλλα δεν δειχνω κανενα ενδιαφερον για το γυναικειο φυλο, ακομα και για πολυ ομορφες κοπελες. Πραγμα που δεν ειναι λογικο για ατομα 33 χρονων οπως ανεφερε και ο logistoulis που εχει την ιδια ηλικια με εμενα

Απο την στιγμη που δεν υπαρχουν παθολογικα αιτια η ληψη σκευασματων που εχουν ως αποτελεσμα την καταστολη της επιθυμιας, οι λογοι ειναι προφανως ψυχολογικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...