Προς το περιεχόμενο

Ελληνική υπογραφή στην ευρωπαϊκή διακήρυξη για μία υπολογιστική υποδομή υψηλών επιδόσεων


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλο υπογραφές και νομους ειμαστε !!!. Αλλά τίποτα δεν τηρείται και δεν εφαρμόζεται..........

 

εμεις υπογραφουμε για να παμε να φαμε στην δεξιωση τσαμπα !! δηλωνουμε απλα παρουσια στο gala ! κατι σαν την eurovision που απλα παμε για να δειξουμε οτι ειμαστε και εμεις εδω !! Ανευ ουσιας για την ελλαδα της κρισης και το 99% των πολιτων της !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλά στην τοπική αυτοδιοίκηση γίνονται τα μεγαλύτερα όργια.

Αλλά και στα υπουργεία αν συγκρίνεις με σύγχρονες χώρες, αυτές έχουν 5-10 άτομα προσωπικό ανα υπουργείο και εμείς 2000.

Το ίδιο γίνεται βέβαια και αλλού.

Η πολεοδομία του Βανκούβερ έχει 3 άτομα προσωπικό.

και στη Ιαπωνία κάνουν χαρακίρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμεις υπογραφουμε για να παμε να φαμε στην δεξιωση τσαμπα

 Λιγο-πολυ το νοημα της συμμετοχης μας στην Ευρωπαικη Ενωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο

"Κάτι τέτοιο θα αύξανε τις ερενητικές δυνατότητες και τη βιομηχανική ανταγωνιστικότητα της Ευρώπης, υποστηρίζοντας μία μεγάλη γκάμα από χρήστες όπως επιστημονικές κοινότητες, μεγάλες βιομηχανίες, μικρομεσαίες επιχειρήσεις, αλλά και τον δημόσιο τομέα, ανεξάρτητα από τη χώρα εγκατάστασης των υποδομών."

 

 

Αλλά εσύ είδες αυτό

δημόσιο τομέα

 

Τι βλέπει ο καθένας είναι όφελος οταν το μοιράζεται!Λάθος ; Σωστό;

Εγω βλέπω αυτά,αντι να κοροιδεύεις και να ειρωνεύεσαι ,πες τη γνώμη σου ανεξάρτητα απο τη γνωμη κάποιου άλλου,αν έχεις!

Το οτι πχ με τα δημόσια έσοδα (φόροι) κάθε χωρας μέλους θα οφεληθουν και οι ''μεγάλες βιομηχανίες'' δε σημαίνει τίποτα,επίσης  ''ανεξάρτητα από τη χώρα εγκατάστασης των υποδομών'' (υποψιάζομαι οτι κατα τυχη θα είναι στη γερμάνία ) ουτε αυτο είναι αξιο αναφοράς :-)

Αλλά θα οφεληθούμε όλοι !

Βιομηχανική ανταγωνιστικότητα της Ευρώπης με εργοστάσια στη Κίνα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλέπει ο καθένας είναι όφελος οταν το μοιράζεται!Λάθος ; Σωστό;

Εγω βλέπω αυτά,αντι να κοροιδεύεις και να ειρωνεύεσαι ,πες τη γνώμη σου ανεξάρτητα απο τη γνωμη κάποιου άλλου,αν έχεις!

Το οτι πχ με τα δημόσια έσοδα (φόροι) κάθε χωρας μέλους θα οφεληθουν και οι ''μεγάλες βιομηχανίες'' δε σημαίνει τίποτα,επίσης  ''ανεξάρτητα από τη χώρα εγκατάστασης των υποδομών'' (υποψιάζομαι οτι κατα τυχη θα είναι στη γερμάνία ) ουτε αυτο είναι αξιο αναφοράς  :-)

Αλλά θα οφεληθούμε όλοι !

Βιομηχανική ανταγωνιστικότητα της Ευρώπης με εργοστάσια στη Κίνα :-)

 

Βέβαια είναι όφελος όταν το στηρίζει με κάποια λογικά επιχειρήματα. Είμαι έτοιμος να ακούσω τα επιχειρήματά σου σε πιο δομημένη μορφή, γιατί ανάθεμα και αν κατάλαβα τίποτα έτσι όπως τα έγραψες τώρα.

Όταν θα το κάνεις, αντί να γίνεσαι τεχνολογική Λουκά, θα σου πω και τις αντιρρήσεις μου και την γνώμη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στη Ιαπωνία κάνουν χαρακίρι

 

Τι, δεν είναι υπερήφανοι κλεφτοκοτάδες σαν πολλούς Ελ και σου ξινίζει; 400 χρόνια μνημόνιο και λίγα είναι.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...