Προς το περιεχόμενο

Μπορω να αγορασω υπολογιστη απο την HP στην Ελλαδα;


stalactite

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω laptop και βρηκα συμπαθητικές τιμές στην ΗΡ. Το θεμα ειναι οτι ενω στο αγγλικο site σου λεει τιμες ενω στο ελληνικο οχι. Άρα μηπως δεν γινονται online αγορές για Ελλαδα; Ξέρει κανεις κατι;

 

http://www8.hp.com/gr/el/contact-hp/shopping.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω. Επισης γιατι ολα τα λαπτοπς που χω δει παιρνουν CD; Σε λίγο θα λενε οτι εχουν προεγκατεστημένο το msn και δωρεαν εξωτερική κάμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω. Επισης γιατι ολα τα λαπτοπς που χω δει παιρνουν CD; Σε λίγο θα λενε οτι εχουν προεγκατεστημένο το msn και δωρεαν εξωτερική κάμερα

 

Γιατί έχει γίνει μόδα πολλοί κατασκευαστές να μη βάζουν καν οπτικό οδηγό. Κι έτσι αν το πάρει κάποιος χωρίς να το ξέρει και θέλει να δουλεύει DVD-CD έρχεται προ εκπλήξεως. Πολύ σωστή η HP στο συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει γίνει μόδα πολλοί κατασκευαστές να μη βάζουν καν οπτικό οδηγό. Κι έτσι αν το πάρει κάποιος χωρίς να το ξέρει και θέλει να δουλεύει DVD-CD έρχεται προ εκπλήξεως. Πολύ σωστή η HP στο συγκεκριμένο.

Σκέφτομαι οτι στον χώρο που πιάνει το CD θα μπορούσε να είχε κάποιο άλλο χαρακτηριστικό, μεγαλύτερη μπαταρία, μικρότερο μέγεθος.. κάτι τέλος πάντων. Προσωπικά δε χρησιμοποιώ πότε οπτικό δίσκο οπότε δεν θέλω να πληρώσω για κάτι που δεν μου χρειάζεται και μου φαίνεται και παλιομοδήτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...