Προς το περιεχόμενο

Αξίζει να δώσω το XZ Premium Dual Sim για Note 8 Dual Sim ?


semialex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα προσωπικά όχι.

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες να το αλλάξεις?

Το XZ νομίζω έχει καλύτερη ανάλυση οθόνης και ίσως και καλύτερη κάμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα προσωπικά όχι.

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θες να το αλλάξεις?

Το XZ νομίζω έχει καλύτερη ανάλυση οθόνης και ίσως και καλύτερη κάμερα.

 δεν ξέρω..απλά το σκέφτομαι λόγω των 6gb ram μνήμης και λόγω του dex...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν σου φτάνουν τα 4gb στο Sony? τεσπα δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνεις τέτοια κίνηση εκτός αν θες να κάνεις μια αλλαγη επειδή το γουστάρεις και μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν σου φτάνουν τα 4gb στο Sony? τεσπα δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνεις τέτοια κίνηση εκτός αν θες να κάνεις μια αλλαγη επειδή το γουστάρεις και μπορείς

όχι προφανώς μια χαρά είναι και γενικά ειμαι σονάκιας να πω την αλήθεια μου..απλά γενικά αναρωτιέμαι αν θεωρείται το Note 8 καλύτερο από το δικό μου ουσιαστικά ! περιμένω κάποιον να μου πει , ότι γιαυτόν και γιαυτόν τον λόγο αξίζει ή δεν αξίζει να αλλάξεις το κινητό. Από το XZ Premium είμαι κατα 90% ευχαριστημένος πάντως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως λεω μηπως εχεις ξενερωσει απο την αθλια μπαταρια.

μια φορα εκανα την βλακεια πηρα sony ( ακουσα κατι ασχετους ) σε τρεις μερες εφυγε νυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως λεω μηπως εχεις ξενερωσει απο την αθλια μπαταρια.

μια φορα εκανα την βλακεια πηρα sony ( ακουσα κατι ασχετους ) σε τρεις μερες εφυγε νυχτα.

λοιπόν θα σου πω την αλήθεια μου , έχουν περάσει από τα χέρια μου sony z , z2 ,z3 dual sim , z5 dual sim , z5 premium dual sim και τώρα to xz premium dual sim ! με κανένα και ειδικά το τελευταίο με έχει βγάλει πένα ! γενικά ότι κινητό και να έιχα πάντα το φόρτίζω 2 φορές την ημέρα γιατί κάνω πολύ βαριά χρήση ! με το xz premium αρκετές μέρες χρειάζεται μόνο μια φορά να το φορτίσω ! οπότε αυτό με την μπαταρία που είπες δεν ξέρω.. τι μοντέλο είχες πάρει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα παρει το xa.παλι καλα που ηταν φτηνο.

τωρα για το ερωτημα σου ειναι να δωσω το φιατ να παρω μερσεντες?

Δηλαδή , θες να μου πεις ότι το sony xperia xz premium είναι fiat και το note 8 mercedes ? νομίζω δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι και τα 2 πολύ ισχυρά κινητά ναυαρχίδες. Από εκεί και πέρα είναι το τι χρειάζεσαι , το τι έχεις ανάγκη και το πόσα λεφτά ειναι διατεθημένος να δώσεις ! Και γενικά η φιλοσοφία μου είναι η εξής. όταν πας να πάρεις φτηνό κινητό , δηλαδή κάτω των 300 ευρώ αξίζει να πάρεις κινεζιά (βλέπε xiaomi) όταν είναι να δώσεις μεγάλα ποσά προφανώς και θα κινηθείς σε samsung , sony . Για iphone δεν λέω τίποτα , γιατί εκεί πέρα θα καταλήξεις αν είσαι άσχετος από τεχνολογία , νεόπολουτος , ματαιόδοξος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή , θες να μου πεις ότι το sony xperia xz premium είναι fiat και το note 8 mercedes ? νομίζω δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι και τα 2 πολύ ισχυρά κινητά ναυαρχίδες. Από εκεί και πέρα είναι το τι χρειάζεσαι , το τι έχεις ανάγκη και το πόσα λεφτά ειναι διατεθημένος να δώσεις ! Και γενικά η φιλοσοφία μου είναι η εξής. όταν πας να πάρεις φτηνό κινητό , δηλαδή κάτω των 300 ευρώ αξίζει να πάρεις κινεζιά (βλέπε xiaomi) όταν είναι να δώσεις μεγάλα ποσά προφανώς και θα κινηθείς σε samsung , sony . Για iphone δεν λέω τίποτα , γιατί εκεί πέρα θα καταλήξεις αν είσαι άσχετος από τεχνολογία , νεόπολουτος , ματαιόδοξος.

Απορω γιατι ανοιξες το θεμα ,αφου εχεις αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος σαν σκεψη.ειμαι συμφωνος σε αυτα που λες.αλλα ναυαρχιδα ειναι και το p10 , το g6 και ολες οι αλλες μαρκες.

εγω πηρα το s8 .δεν εδινα παραπανω για το + η το note.αλλα οπως να το κανουμε το note ειναι αλλη κλαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω γιατι ανοιξες το θεμα ,αφου εχεις αποψη

συνήθως όταν κάποιος έχει άποψη , ενδιαφέρεται να ανοίξει μια συζήτηση , ώστε να δει κατά το πόσο συμφωνεί η γνώμη του με άλλων και να βγάλει τα συμπεράσματά του...

σωστος σαν σκεψη.ειμαι συμφωνος σε αυτα που λες.αλλα ναυαρχιδα ειναι και το p10 , το g6 και ολες οι αλλες μαρκες.

εγω πηρα το s8 .δεν εδινα παραπανω για το + η το note.αλλα οπως να το κανουμε το note ειναι αλλη κλαση.

καλά ναι σίγουρα..απλά σκέφτεσαι το εξής! όταν έχεις ξέρω γω 300 ευρώ , λες να πάρω brand με 300 ευρώ θα είναι μέτριο από πολλές απόψεις. Ενώ αγοράζοντας κινεζιά έχεις αρκετά χαρακτηριστικά ναυαρχίδων με λίγα λεφτά στα χέρια σου (καθώς και την αναξιοποιστία βέβαια..που δεν βρίσκεις επίσημο service) όταν έχεις λεφτά να δώσεις προφανώς και πας σε μάρκα ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με εγγυήσεις κλπ. Το s8 είναι μια χαρά σούπερ κομπλέ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως ετσι ειναι.αν μπορεις το s8 ειναι το ιδανικο σε ολα .

τα apple προσωπικα δεν μπορω το λειτουργικο μου σπαει τα νευρα.ουτε χαρισμα.


χωρις θηκη ετσι να το βλεπω. γιατι το πηρα.να το ευχαριστηθω.δεν παθαινει τιποτα.εγγυηση εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως ετσι ειναι.αν μπορεις το s8 ειναι το ιδανικο σε ολα .

τα apple προσωπικα δεν μπορω το λειτουργικο μου σπαει τα νευρα.ουτε χαρισμα.

χωρις θηκη ετσι να το βλεπω. γιατι το πηρα.να το ευχαριστηθω.δεν παθαινει τιποτα.εγγυηση εχει.

κοίτα εγώ σε όλα τα κινητά μου πάντα προστασία οθόνης και θήκη , και όχι σιλικόνης βέβαια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...