Προς το περιεχόμενο

Black Friday από το GearBest


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Σε εξέλιξη βρίσκεται η Black Friday στα περισσότερα ηλεκτρονικά καταστήματα ανά τον κόσμο και φυσικά το GearBest δε θα μπορούσε να λείπει από τον »χορό». Μερικές από τις προσφορές που ξεχωρίζουν είναι οι εξής

 

Zhiyun Smooth Q 3-axis Stabilization Gimbal

 

Κουπόνι: BFridayGB01
 

 

1502564839722977211.jpg

 

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light

 

Κουπόνι: BFridayGB02

 

1502650418048380979.jpg

 

Xiaomi Mi Max 2 4G Phablet - GLOBAL VERSION 4GB RAM 64GB ROM BLACK

 

Κουπόνι: BFridayGB03

1502762745818524416.jpg

 

Huawei Honor 9 4G Smartphone International Version

 

Κουπόνι: BFridayGB05

 

1505670427461616566.jpg
 

Xiaomi Mi A1 4G Phablet Global Version - BLACK

 

Κουπόνι: BFridayGB04
 

1504231622309163657.jpg

post-39041-0-74909900-1511487954_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κουπονια αυτα που τα βλεπεις? ισχυουν, αλλα στο site τους δεν υπαρχουν τα συγκεκριμενα κουπονια να ενημερωθουμε. υπαρχει καποια ιστοσελιδα να τα βρισκουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ εχω παραγγείλει απο κίνα κάτι ασήμαντο 5€  που όμως δεν έβρισκα πουθενα ευρώπη και το δεματακι είναι 30 μερες στο τελωνείο...

Υπομονή...μπορεῖ να κάνει και 2 μῆνες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν θα φορολογηθοῦν όταν θα έρθουν για να τα παραλάβουμε;

Επιλεγεις Priority Line Eu Express .

 

Ειναι κανα 20αρικο παραπανω αλλα γλιτωνεις στα σιγουρα τελεωνεια και λοιπους φορους οταν ερθει εδω , τα οποια θα ηταν σιγουρα αρκετα παραπανω απο ενα απλο 20αρικο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς να απαντήσει αν το συγκεκριμενο κινητό : XIAOMI Mi A1 4G Phablet Global Version λειτουργούν κανονικά οι συχνότητες του gsm 3g kai 4g Lte ? Μην το πάρουμε και μας μεινει στα χερια να το κοιταμε απλα

Ειναι το συγκεκριμενο στην προφορα το εχω παραγγείλει αλλα δεν έχω κανει ακομη την πληρωμή γιατι θελω να το επιβεβαιώσω αυτο το κοματι πρώτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς να απαντήσει αν το συγκεκριμενο κινητό : XIAOMI Mi A1 4G Phablet Global Version λειτουργούν κανονικά οι συχνότητες του gsm 3g kai 4g Lte ? Μην το πάρουμε και μας μεινει στα χερια να το κοιταμε απλα

Ειναι το συγκεκριμενο στην προφορα το εχω παραγγείλει αλλα δεν έχω κανει ακομη την πληρωμή γιατι θελω να το επιβεβαιώσω αυτο το κοματι πρώτα

https://willmyphonework.net/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση, δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο σάιτ. Τώρα όσον αφορά την εγγύηση ξέρει κανείς αν καλύπτονται αυτά από την Infoquest εδώ, φαντάζομαι ότι θα πρέπει να είναι το imei τους τουλάχιστον ευρωπαϊκό, αλλά το κινητό λεει global χωρίς να διευκρινίζει αν είναι και ευρωπαϊκό, άρα η εγγύηση πάπαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση, δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο σάιτ. Τώρα όσον αφορά την εγγύηση ξέρει κανείς αν καλύπτονται αυτά από την Infoquest εδώ, φαντάζομαι ότι θα πρέπει να είναι το imei τους τουλάχιστον ευρωπαϊκό, αλλά το κινητό λεει global χωρίς να διευκρινίζει αν είναι και ευρωπαϊκό, άρα η εγγύηση πάπαλα?

Δεν καλύπτονται, πρέπει να έχουν εισαχθεί στην ελλάδα από επίσημο αντιπρόσωπο για να καλυφθούν. Ακόμα και αυτά από σκρουτζομάγαζα τα περισσότερα δεν καλύπτονται, στέλνονται πίσω κίνα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.  Παρήγγειλα πρώτη φορά από gearbest το mi max 2. Ενώ έλαβα mail επιβεβαίωσης πληρωμής, η παραγγελία έχει μεινει από χθες βράδυ στο στάδιο επεξεργασίας.  Είναι φυσιολογικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.  Παρήγγειλα πρώτη φορά από gearbest το mi max 2. Ενώ έλαβα mail επιβεβαίωσης πληρωμής, η παραγγελία έχει μεινει από χθες βράδυ στο στάδιο επεξεργασίας.  Είναι φυσιολογικό;

Νομιζω οτι επειδη μεσολαβει Σαββατοκυριακο , θα προχωρησει τη Δευτερα, οποτε ειναι φυσιολογικο.

 

ΥΓ: Οποιος μπορει ας επιβεβαιωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Με την καινουργια νομοθεσια εν ισχυ απο τον Αυγουστο του 17, οσα αντικειμενα ερχονται εκτος ευρωπαικης ενωσης και ειναι ανω των 20 ευρω περνανε απο τελωνειο και ο παραληπτης εχει υποχρεωση να πληρωσει το 24% + τα τελη εκτελωνισμου αναλογα το ειδος αντικειμενου. Με λιγα λογια τελος οτι παραγγελναμε ολοι απο Κινα. 

 

Η πληροφορια παρθηκε απο μια προισταμενη στα Ελτα και ισχυει λογω εμπειριας μου στα αντικειμενα εξωτερικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...