Προς το περιεχόμενο

Γενική Ταχυδρομική Αντικαταβολή


GiannisKS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα, είχα στείλει ένα δέμα αξίας 55 ευρώ με γενική ταχυδρομική για πρώτη φορά και έχει παραδοθεί από τις 17/11 και ακόμα δεν μου έχει έρθει τίποτα. Σημειωτέον ότι συμπλήρωσα το iban της alpha που έχω. Πρέπει να πάρω να ρωτήσω τι παίζει ή περιμένω και άλλο ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή πολλές φορές παίζει με έμβασμα παίζει και καθυστέρηση αλλά και θα πάρεις λιγότερα λεφτά (την προμήθεια εμβάσματος), το κατάστημα που πηγαίνω λέει ότι μέσα σε 1 εβδομάδα συνήθως πληρώνουν η βδομάδα όμως συνήθως γίνεται 10 μέρες γιατί θέλει και 2-3 μέρες να φανει τι έμβασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλές φορές παίζει με έμβασμα παίζει και καθυστέρηση αλλά και θα πάρεις λιγότερα λεφτά (την προμήθεια εμβάσματος), το κατάστημα που πηγαίνω λέει ότι μέσα σε 1 εβδομάδα συνήθως πληρώνουν η βδομάδα όμως συνήθως γίνεται 10 μέρες γιατί θέλει και 2-3 μέρες να φανει τι έμβασμα

Με alpha στη γενική παίρνεις όλα τα λεφτά, με άλλη τράπεζα νομίζω έχει προμήθεια.

Αα οκ , δηλαδή maximum πόσο να περιμένω ;

Μέσα στη βδομάδα θα φανούνε πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εβδομάδα κάνουν σε εμένα, αλλά αν δεις σε δέκα μέρες ότι δεν έχουν μπει τα λεφτά, παρτους ένα τηλέφωνο, μήπως έχουν κάνει λάθος στο iban. Θα το διορθώσουν και θα σε ενημερώσουν πότε θα καταθέσουν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με alpha στη γενική παίρνεις όλα τα λεφτά, με άλλη τράπεζα νομίζω έχει προμήθεια.

 

Μέσα στη βδομάδα θα φανούνε πιστεύω.

Εμάς εδώ Θεσσαλονίκη 2 καταστήματα και τα 2 δουλεύουν άλλες τράπεζες (ένα εθνική άλλο Πειραιώς)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμάς εδώ Θεσσαλονίκη 2 καταστήματα και τα 2 δουλεύουν άλλες τράπεζες (ένα εθνική άλλο Πειραιώς)

Τότε είναι θέμα καταστήματος μάλλον και κάθε ένα έχει τη δική του τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...