Προς το περιεχόμενο

Κατακόρυφη πτώση στη δημοτικότητα του jailbreak του iPhone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο αστειο με τους χρηστες των iphone ειναι οτι πληρωνουν 1000+ ευρω για μια συσκευη που εχει κοστος κατασκευής 250-300 ευρω και το παιζουν και ότι πήραν την πανακριβη σουπερ ντουπερ κινηταρα. Συνεχίστε να πληρώνεται το μηλαρακι παιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πιο αστειο με τους χρηστες των iphone ειναι οτι πληρωνουν 1000+ ευρω για μια συσκευη που εχει κοστος κατασκευής 250-300 ευρω και το παιζουν και ότι πήραν την πανακριβη σουπερ ντουπερ κινηταρα. Συνεχίστε να πληρώνεται το μηλαρακι παιδες.

Ενω αυτοι με τα Samsung ειναι καλυτεροι εεε, κοροιδα ειναι ολοι τους, αν δεν παρεις Xiaomi δεν μπορεις να καταλαβεις τι θα πει κινηταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σε κανα χρονο παντως κλεινω 10ετια με ios.

δεν περασε απο τα χερια μου iphone που να μην εχει γινει jailbreak.

αν εχεις λιγο μυαλο , δεν προκειτε ουτε τα προσωπικα δεδομενα να βλαψεις ουτε την συσκευη σου. αυτο εμαθα εγω τα τελευταια 10 χρονια.

 

τωρα αν εσυ θες να πεις κατι , πες το ξεκαθαρα και τεκμηριωμενα :)

  

Πιο ξεκάθαρα δεν γίνεται... Την τεκμηρίωση δεν την έχεις αναγκη μιας και τη γνωρίζεις.

 

Έχω iPhone από το πρώτο μοντέλο. Jailbreak έπαιξε μια και μοναδική φορά όταν δεν κυκλοφορούσε και δεν λειτουργούσε αλλιώς στη χώρα μας το πρώτο... :)

 

Το πιο αστειο με τους χρηστες των iphone ειναι οτι πληρωνουν 1000+ ευρω για μια συσκευη που εχει κοστος κατασκευής 250-300 ευρω και το παιζουν και ότι πήραν την πανακριβη σουπερ ντουπερ κινηταρα. Συνεχίστε να πληρώνεται το μηλαρακι παιδες.

Τουλάχιστον με τα 1000+ ευρώ έχουμε καλύτερη αυτόματη διόρθωση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...