Προς το περιεχόμενο

μερισμα


graig123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν εισαι φιλοξενουμενος στο σπιτι των δικων σου και κανεις την αιτηση φια το μερισμα λεει σε καποια στιγμη οτι 'απαιτειται συναινεση' απο σενα και πρεπει να μπεις με τους δικους σου κωδικους στο Taxisnet.οκ μπηκα οπως λενε στο λογαριασμο μου....απο κει και περα πως θα κανω τη συναινεση που απαιτειται?ποια ειναι τα βηματα?....αν δεν βαριεστε.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10.75 εκατομμυρια πλυθυσμος μονο 1 100.000 αιτησεις?

 

Δεν κάνουν όλοι αίτηση οι φιλοξενούμενοι είναι πάλι στην απ έξω όπως επίσης και τα παιδιά. Διάβαζα ότι έχουν κάνει μέχρι τώρα 2μυρια+ αιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εισαι φιλοξενουμενος στο σπιτι των δικων σου και κανεις την αιτηση φια το μερισμα λεει σε καποια στιγμη οτι 'απαιτειται συναινεση' απο σενα και πρεπει να μπεις με τους δικους σου κωδικους στο Taxisnet.οκ μπηκα οπως λενε στο λογαριασμο μου....απο κει και περα πως θα κανω τη συναινεση που απαιτειται?ποια ειναι τα βηματα?....αν δεν βαριεστε.ευχαριστω

 

 309 διαβασαν, κανεις δε μπηκε στο κοπο να σου απαντησει...

Μπαινεις με τους κωδικους σου και απλα κλικαρεις εκει που λεει 'συναινεση'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εμένα μου βγάζει αυτό.

 

"

Αιτήσεις Κοινωνικού Μερίσματος
Σύμφωνα με τα στοιχεία της ΑΑΔΕ από τις φορολογικές δηλώσεις του 2017 είστε μέλος νοικοκυριού.
Η αξιολόγηση της επιλεξιμότητας σας για το κοινωνικό μέρισμα του 2017 μπορεί να γίνει μόνο στα πλαίσια του νοικοκυριού που σας φιλοξενεί."

 

Δεν έχω ελπίδες ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημαίνει το το παίρνει (αν το δικαιούται δλδ) μονο ο νοικοκυραιος που σε φιλοξενεί και εσύ κάμεις συναίνεση απλως μπας και το παρει

 

 

Κουιζ:

Μετρηστε ποσα τοπικ ξεφυτρωνουν σαν τα μανιτάρια με τίτλους :

Μέρισμα

µερισμα

Merisma

Κοινωνικό μερισμα 2017

Κλπ

 

Με στάνταρ δεύτερο ποστ -απάντηση vairass

"πόσοι το πήρατε τελικα, Σνιφ"

 

 

Και κερδίστε πλούσια δωρα

Καπως άκυρο αλλά Οκ συνέχισε αφού χαίρεσαι

οταν εισαι φιλοξενουμενος στο σπιτι των δικων σου και κανεις την αιτηση φια το μερισμα λεει σε καποια στιγμη οτι 'απαιτειται συναινεση' απο σενα και πρεπει να μπεις με τους δικους σου κωδικους στο Taxisnet.οκ μπηκα οπως λενε στο λογαριασμο μου....απο κει και περα πως θα κανω τη συναινεση που απαιτειται?ποια ειναι τα βηματα?....αν δεν βαριεστε.ευχαριστω

Γράψε στο άλλο θέμα για να μην υπάρχουν πολλά και μπερδεύεται ο κόσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...