Προς το περιεχόμενο

Λοταρια αποδειξεων


fastnq2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, tristeza είπε

Αν σε ενδιαφέρει να δείξεις ότι η κλήρωση είναι σικέ, τότε πρέπει να δείξεις πόσο απίθανο είναι να βρεθεί άτομο με 3 νίκες και όχι το να νικήσει 3 φορές ο ίδιος (συγκεκριμένος). 

Αν σε ενδιαφέρει να δείξεις πόσο τυχερός ήταν αυτός που κέρδισε τρεις φορές, υπολογίζεις το δεύτερο.

Μα προφανώς το ενδιαφέρον είναι το ποσό "τυχεροί" ήταν αυτοί οι 4 που κέρδισαν από 3 φορες έκαστος, άρα το δεύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτό όμως δεν μπορείς να συμπεράνεις ότι η κλήρωση ήταν ύποπτη, αυτό δηλαδή που συμπέρανε το ποτάμι. Αυτό γράφω τόση ώρα.

Όπως έγραψα παραπάνω, είναι στατιστικά βέβαιο ότι θα βρίσκονται παίκτες με 2 νίκες (και μάλιστα αρκετοί). Αυτοί οι παίκτες δεν είναι "τυχεροί" (υπό την έννοια ότι κέρδισαν επειδή συνέβη κάποια χειραγώγηση), αλλά τυχεροί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Ξέρει τελικά κανεις, κάποιον που κέρδισε? Εμένα κανεις γνωστός πάντως. :)

Συνάδελφος, στην προηγούμενη κλήρωση. Δεν το πίστευε, μάλιστα, και ψάχναμε αν το email που έλαβε ήταν τίποτα phishing attempt :P

Επεξ/σία από tzelen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις ‎1‎/‎3‎/‎2018 στις 3:14 ΜΜ, AristidisZ είπε

Το έχω ξαναγράψει, 2 πελάτες του λογιστή μου έχουν κερδίσει (έχει το mail του στους λογαριασμούς του στο gsis)

μηπως είναι φιλοι/συγγενείς συριζανελιτων της κυβερνησης?

Στις ‎1‎/‎3‎/‎2018 στις 2:35 ΜΜ, tristeza είπε

Από αυτό όμως δεν μπορείς να συμπεράνεις ότι η κλήρωση ήταν ύποπτη, αυτό δηλαδή που συμπέρανε το ποτάμι. Αυτό γράφω τόση ώρα.

Όπως έγραψα παραπάνω, είναι στατιστικά βέβαιο ότι θα βρίσκονται παίκτες με 2 νίκες (και μάλιστα αρκετοί). Αυτοί οι παίκτες δεν είναι "τυχεροί" (υπό την έννοια ότι κέρδισαν επειδή συνέβη κάποια χειραγώγηση), αλλά τυχεροί. 

Δηλαδη όχι Γιαννης, Γιαννακης:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

σήμερα κέρδισα 1000€ δεν έχω καμία σχέση ούτε με κόμματά ούτε με κυβέρνησή ... δήλωσα το iban μου μέσω taxis και περιμένω να μπει το χρήμα😎

Ενημέρωση δικαιούχων Δημόσιας Κλήρωσης

[email protected]
6:17 μ.μ. (Πριν από 3 ώρες)
προς εγώ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ (Α.Α.Δ.Ε.)
ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ & ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ (Δ.ΗΛΕ.Δ.)

Username: XXXXXXXXX Αποδέκτης: XXXXXXXXXX    XXXXXXXX

Αγαπητή/έ κυρία/κύριε, 

Ο λαχνός σας με αριθμό XXXXXXXX περιλαμβάνεται στους τυχερούς λαχνούς (α/α XXX) της 20ης Δημόσιας Κλήρωσης που πραγματοποιήθηκε την 27η Σεπτεμβρίου 2018, για τις ηλεκτρονικές συναλλαγές του Αυγούστου 2018. 
Για να εισπράξετε το χρηματικό έπαθλο που κερδίσατε, ύψους 1.000 ευρώ, θα πρέπει να δηλώσετε τον τραπεζικό λογαριασμό στον οποίο θέλετε να πραγματοποιηθεί η πίστωση, στο δικτυακό τόπο www.aade.gr, στην επιλογή MyTAXISnet - «Ο λογαριασμός μου» - Δήλωση Λογαριασμού - ΙΒΑΝ. 

ΠΡΟΣΟΧΗ: 
1. Στον λογαριασμό που θα δηλώσετε απαιτείται να εμφανίζεστε ως ο μόνος ή ο πρώτος δικαιούχος. 
2. Ο λογαριασμός πρέπει να δηλωθεί εντός τριών (3) μηνών από την ημερομηνία αποστολής του μηνύματος αυτού. Σημειώνουμε ότι, σε περίπτωση που δεν δηλωθεί τραπεζικός λογαριασμός εντός του τριμήνου, το χρηματικό ποσό που αντιστοιχεί στο έπαθλο θα καταβληθεί σε άλλον δικαιούχο, κάτοχο αναπληρωματικού λαχνού. 

Σε περίπτωση που έχετε ήδη δηλώσει τραπεζικό λογαριασμό, το χρηματικό έπαθλο θα πιστωθεί σε αυτόν. 

Ευχαριστούμε που, με τη χρήση των ηλεκτρονικών τρόπων πληρωμής στις συναλλαγές σας, συμμετέχετε στην προσπάθεια της Φορολογικής Διοίκησης για την πάταξη της φοροδιαφυγής και την εδραίωση φορολογικής συνείδησης. 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κάθε ηλεκτρονικό μήνυμα που σας στέλνουμε από την Ανεξάρτητη Αρχή Δημοσίων Εσόδων, εφόσον δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας, περιλαμβάνει στο πάνω μέρος του το όνομά σας και το όνομα χρήστη (Username). Εάν λάβετε μήνυμα που αναφέρει ότι προέρχεται από την Ανεξάρτητη Αρχή Δημοσίων Εσόδων χωρίς να περιέχει τα στοιχεία αυτά και δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας μήνυμα, να το διαγράψετε μια και θα είναι πλαστό και πιθανώς να περιέχει κακόβουλο περιεχόμενο.

  • Like 24
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, gregdel είπε

καλοφάγωτα!

 

13 λεπτά πριν, TriLoBiTe είπε

Παιχταράαα μου

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Λέο Ζ(ι)αμπά 😋

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± zaba leo

Να που λεφτά υπάρχουν!

Ευχαριστώ παιδιά

Δεν έχω κερδίσει ποτέ τόσα χρήματα έτσι απλά στην ζωή μου ... Ακόμα να το πιστέψω!!!! ( πρέπει να τα δω διαθέσιμα στον λογαριασμό χεχε)

Άντε και στα δικά σάς😀

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ziaba είπε

σήμερα κέρδισα 1000€ δεν έχω καμία σχέση ούτε με κόμματά ούτε με κυβέρνησή ... δήλωσα το iban μου μέσω taxis και περιμένω να μπει το χρήμα😎

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ενημέρωση δικαιούχων Δημόσιας Κλήρωσης

[email protected]
6:17 μ.μ. (Πριν από 3 ώρες)
προς εγώ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ (Α.Α.Δ.Ε.)
ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ & ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ (Δ.ΗΛΕ.Δ.)

Username: XXXXXXXXX Αποδέκτης: XXXXXXXXXX    XXXXXXXX

Αγαπητή/έ κυρία/κύριε, 

Ο λαχνός σας με αριθμό XXXXXXXX περιλαμβάνεται στους τυχερούς λαχνούς (α/α XXX) της 20ης Δημόσιας Κλήρωσης που πραγματοποιήθηκε την 27η Σεπτεμβρίου 2018, για τις ηλεκτρονικές συναλλαγές του Αυγούστου 2018. 
Για να εισπράξετε το χρηματικό έπαθλο που κερδίσατε, ύψους 1.000 ευρώ, θα πρέπει να δηλώσετε τον τραπεζικό λογαριασμό στον οποίο θέλετε να πραγματοποιηθεί η πίστωση, στο δικτυακό τόπο www.aade.gr, στην επιλογή MyTAXISnet - «Ο λογαριασμός μου» - Δήλωση Λογαριασμού - ΙΒΑΝ. 

ΠΡΟΣΟΧΗ: 
1. Στον λογαριασμό που θα δηλώσετε απαιτείται να εμφανίζεστε ως ο μόνος ή ο πρώτος δικαιούχος. 
2. Ο λογαριασμός πρέπει να δηλωθεί εντός τριών (3) μηνών από την ημερομηνία αποστολής του μηνύματος αυτού. Σημειώνουμε ότι, σε περίπτωση που δεν δηλωθεί τραπεζικός λογαριασμός εντός του τριμήνου, το χρηματικό ποσό που αντιστοιχεί στο έπαθλο θα καταβληθεί σε άλλον δικαιούχο, κάτοχο αναπληρωματικού λαχνού. 

Σε περίπτωση που έχετε ήδη δηλώσει τραπεζικό λογαριασμό, το χρηματικό έπαθλο θα πιστωθεί σε αυτόν. 

Ευχαριστούμε που, με τη χρήση των ηλεκτρονικών τρόπων πληρωμής στις συναλλαγές σας, συμμετέχετε στην προσπάθεια της Φορολογικής Διοίκησης για την πάταξη της φοροδιαφυγής και την εδραίωση φορολογικής συνείδησης. 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κάθε ηλεκτρονικό μήνυμα που σας στέλνουμε από την Ανεξάρτητη Αρχή Δημοσίων Εσόδων, εφόσον δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας, περιλαμβάνει στο πάνω μέρος του το όνομά σας και το όνομα χρήστη (Username). Εάν λάβετε μήνυμα που αναφέρει ότι προέρχεται από την Ανεξάρτητη Αρχή Δημοσίων Εσόδων χωρίς να περιέχει τα στοιχεία αυτά και δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας μήνυμα, να το διαγράψετε μια και θα είναι πλαστό και πιθανώς να περιέχει κακόβουλο περιεχόμενο.

ατιμη κοινωνια

 

και την λοταρια κερδισε και αν κρινουμε απο αβαταρ, θα ριχνει και τις γυναικες 10-10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, le vent nous porterAAAA είπε

ατιμη κοινωνια

και την λοταρια κερδισε και αν κρινουμε απο αβαταρ, θα ριχνει και τις γυναικες 10-10

Τώρα με την χίλιαρούμπα στην τσέπη θα τις ρίχνω 20-20 μην σου πω οτι θα ξανάπαντρευτώ κιόλας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...