Προς το περιεχόμενο

Η Apple κοντά στην εξαγορά του Shazam


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αντίστοιχη υπηρεσία της Google δε μου βρίσκει πότε το τραγούδι και δε ξέρω γιατί γίνεται αυτό!

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;;

 

Άλλο εκεί και πέρα χρησιμοποιώ κυρίως το Shazam γιατί με διευκολύνει πολύ η δυνατότητα του να βλέπω σε PC όλα τα τραγούδια που έχω βρει σε μια σελίδα!

Νομίζω με το Sound Hound δεν μπορώ..

 

Το πιο σημαντικό πάντως είναι ποια υπηρεσία από αυτές μπορεί να αναγνωρίζει τα περισσότερα τραγούδια.. ειδικά σε ποιο ιδιαίτερα είδη μουσικής που με ενδιαφέρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβάζω διαβάζω και δε μπορώ να καταλάβω πως θα μπορούσε η εξαγορά του Shazam απο μια εταιρία οπως η Apple θα μπορούσε να το κάνει χειρότερο. Στη χειρότερη θα το κάνει iOS exclusive, αλλα αυτό γιατι σας προβληματίζει; Εναλλακτικές υπάρχουν ένα σωρό. Στην καλύτερη θα το κάνει δυο φορές καλύτερο απο οτι είναι, και απλά θα γράφει apple.inc. τόσο μεγάλο πρόβλημα;

θα ειναι στανταρ επι πληρωμης δωρεαν απλ με τιποτα. θα θελει να βγαλει τα σπασμενα. για απλ μιλαμε.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυγαμε για soundhound

To soundhund βαζει αυτοματα τα τραγουδια που βρισκει στο spotify?αν ναι ολα καλα αν οχι θα αναγκαστω να υποβαθμισω το note8 σε iphone x  :fear:  :fear:  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...