Προς το περιεχόμενο

Ληγμενο δωροκουπονι για odeon?


DTsuras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους,

 

Χθες, 13 δεκεμβριου, πηγα στο γειτονικο καταστημα οπτικων να παρω ενα μπουκαλι υγρο για τους φακους επαφης μου.

Καθως ο ευγενικος κυριος εβαζε τα προιοντα μεσα στην σακουλα, εβαλε και ενα προωθητικο δειγμα(υγρο για τους φακους και δωρο 1 εισιτηριο για ODEON)

 

Παω σπιτι,περναει λιγη ωρα και το λεω τους φιλους μου να παμε να δουμε καμια ταινια κλτ κλτ..περναει η ωρα και ετσι οπως κοιταζω το κουπονι..βλεπω οτι στη πισω του οψη γραφει ημερομηνια ληξεως 30/11/2017.

 

Ειναι καποιου ειδους αστειο αυτο;Δεν ξερω πως να αντιδρασω.

 

post-317835-0-92755700-1513157806_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι δίπλα το κατάστημα, όταν ευκαιρίσεις πάνε μια βόλτα να ρωτήσεις. Ό,τι και να πούμε εμείς δεν έχει κανένα νόημα. Πάντως επειδή είναι αστείο όντως, αν θες ενημέρωσέ μας μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους,

 

Χθες, 13 δεκεμβριου, πηγα στο γειτονικο καταστημα οπτικων να παρω ενα μπουκαλι υγρο για τους φακους επαφης μου.

Καθως ο ευγενικος κυριος εβαζε τα προιοντα μεσα στην σακουλα, εβαλε και ενα προωθητικο δειγμα(υγρο για τους φακους και δωρο 1 εισιτηριο για ODEON)

 

Παω σπιτι,περναει λιγη ωρα και το λεω τους φιλους μου να παμε να δουμε καμια ταινια κλτ κλτ..περναει η ωρα και ετσι οπως κοιταζω το κουπονι..βλεπω οτι στη πισω του οψη γραφει ημερομηνια ληξεως 30/11/2017.

 

Ειναι καποιου ειδους αστειο αυτο;Δεν ξερω πως να αντιδρασω.

 

media-share-0-02-04-98d5af3c2ec077e8f4892f532eb7dd521c0b21660d6ca7202cccbbc7149b1316-5508d7e4-badc-4570-b59a-d58f3ed7408a.jpg

καθολου αστειο.μαλλον προωθητικη ενεργεια που απλα ο πωλητης δεν ηξερε οτι εληξε η απλα εχει παρει παραταση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...