Προς το περιεχόμενο

Επικοινωνια με διαχειρηστη


Catrin703

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην ενοχλω προσωπικα τους διαχειρηστες..θα το γραψω εδω

Εχθες μου εστειλε καποιος μνμ στο κινητο που εχω στην αγγελια μου,για ενα γκειμποι κ επειδη δεν το ειδα μεχρι το βραδι που γυρισα,μου εγραψε παλι μετα οτι θα μου κανει αρνητικη επειδη αργησα να απαντησω.

Γινετε αυτο?Χωρις να εχει στειλει πρωτα στο Ινσομνια ?

Μονο σμς στο κινητο μου εστειλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/forum-19/announcement-14-%CF%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-insomniagr/

Ομαδα Β - Αξιολογήσεις

 

Αμα γίνει η μεταξύ σας συναλλαγή, μπορει να σου κανει οτι αξιολογηση θέλει. Αν σου κανει χωρίς συναλλαγη, κάνεις report και αφαιρείται. Η αξιολογηση μπορει να αφορά το οτιδήποτε. Π.χ. μπορει κάποιος να γκρινιάξει επειδή άργησες 2 λεπτα στο ραντεβου ή άλλος να γκρινιάξεις οτι πήγες νωρίτερα και αγχώθηκε οτι θα περιμένεις. Είναι η (ηλίθια) ανθρώπινη φύση. Δεν εχει σημασία αν σου εστειλε ή οχι μεσω του insomnia ή με sms ή με περιστέρι (χαλάνδρι, καματερο, κλπ). Εννοείται οτι αν η αξιολογηση ειναι χαζή κάνεις πάλι report και αναλαμβανουν οι συντονιστες

 

Ολιγον offtopic και καθαρά προσωπική γνώμη. Μην ασχοληθείς μαζί του και μην του πουλήσεις. Τέτοιοι που πιέζουν καταστάσεις με εκβιασμους ΠΡΙΝ γίνει οτιδήποτε στατιστικά δημιουργουν μπελάδες και μετα. Σου εγραψε για αρνητική επειδή αυτός βιάζεται για να εκβιάσει φόβο να απαντήσεις. Το αν εσύ δουλευες, κοιμόσουν, ειχες ξεχάσει το κινητό, σκασίλα του. Τετοιους κουτοπονηρους κανομαθημένους εγώ τους γειώνω χωρίς σάλιο. Πουλούσα κάποια πραγματα σε άλλο site κάτι, με καλει ένας και η πρώτη κουβέντα (χωρίς καν να πει για αγγελια, κλπ) ειναι "Μεγάλε πόσο θ'α μου τ'αφησεις να το πάρω;". Του λεω "Ποιο;". Μου απαντά "αυτή μωρέ τη χαζομάρα που εχεις στο ιντερνετ, αλλά πες μου γρήγορα γιατί βιάζομαι και δεν εχω μονάδες". Του απάντησα "Το εχω υποσχεθεί αλλου" και το έκλεισα. Καλυτερα να αργήσω να το πουλήσω (που τελικά άργησα και το εδωσα και φθηνότερα) αλλα ο συγκεκριμένος είμαι σιγουρος οτι θα μου εσπαγε τα νευρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα ,ετσι θα κανω

Απλα συγχηστηκα..εχθες που το ειδα

Τα εχω αποθηκευση τα σμς κ σε περιπτωση που κανει κατι τετοιο οπως αρνητικη, θα αναφερω ως μη εγκυρη

Σωστα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συντονιστές δεν ειναι δικαστές, ουτε θα ασχοληθούν με μη αναγκαίες λεπτομέριες.

 

Εστω πχ οτι θελω να αγοράσω εγω απο εσενα και εσύ αργήσεις 30 λεπτα στο ραντεβου επειδή έγινε ατύχημα. Εγω επειδή μπορεί να είμαι στοκος, σου ριχνω μια αρνητική με "ωραίο τρόπο" του στυλ "Μια χαρά το προιόν αλλα η catrin με ταλαιπώρησε μεχρι να παραλάβω". Οι συντονιστές τι νομίζεις οτι θα κάνουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Αλλο λεω

Αν δεν εχει γινει συναλλαγη

Πως εχει καποιος δικαιωμα να κανει αξιολογηση?

Εστω ομως οτι ειναι 15 χρ..κ το κανει..εγω πως μπορω να προστατευθω απο κατι τετοιο?

Εχω 70 περιπου θετικες κ καμια αρνητικη

,πραγματικα θα με ενοχλουσε κατι τετοιο κ ποσο μαλιστα χωρις λογο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρισκω τον τροπο να βαζω την πρασινη λεζαντα "ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ" σε post που θεωρω σωστο, ειναι προφανως καποιο bug, ελπιζω να διορθωθει με την αναβαθμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρισκω τον τροπο να βαζω την πρασινη λεζαντα "ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ" σε post που θεωρω σωστο, ειναι προφανως καποιο bug, ελπιζω να διορθωθει με την αναβαθμιση

Εγω δεν εχω συναντησει ποτε τετοια επιλογη και δεν καταλαβαινω τοσο καιρο πως κρινεται καποια απαντηση ως " η καλυτερη ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι μπορείς να τη βάλεις εσύ, τουλάχιστον όχι σε όλα τα topic. Μπαίνει από moderators ή/και μόνο σε συγκεκριμένες κατηγορίες forum απ' ό,τι έχω καταλάβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα, μπορώ να μάθω αν υπάρχει τρόπος να διαγράψω το προφίλ μπυ στο insomnia?

Πες δημοσια οτι εχεις δευτερο λογαριασμο και ας μην εχεις . Σιγουρη διαγραφη..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...