Προς το περιεχόμενο

πως παω στα χωκ καπανδριτι


blackhill66

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην βαρατε αλλα εχω μπερδευτει στο ψαξιμο ,θελω να παω απο πειραια στα χωκ στο καπανδριτι ενα φανταρακι μεθαυριο με το αυτοκινητο και ακρη δεν βρισκω,αν ξερει κανεις ας βοηθησει και αν μπορουμε να αποφυγουμε διοδια ακομα καλυτερα.Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω αυτους που βοηθησαν και τον τριτο τον εξυπνακια (αν δεν μπορεις να βοηθησεις τι πεταγεσαι!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τα διοδια αφιδνων βγαινεις στην πρωτη εξοδο και μετα κανεις δεξια και μετα αριστερα ωστε να πιασεις παραδρομο και να πηγαινεις παραλληλα με εθνικη.

Συνεχιζεις ευθεια μεχρι να βρεις τα πρωτα φαναρια.Εκει με το που τα περνας εχει πινακιδα στο δεξι σου χερι.Τετοιες μερες εμπαινα απο μεταθεση εκει.Ευχομαι να ειναι καλυτερα πλεον οσον αφορα τις εξοδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην βαρατε αλλα εχω μπερδευτει στο ψαξιμο ,θελω να παω απο πειραια στα χωκ στο καπανδριτι ενα φανταρακι μεθαυριο με το αυτοκινητο και ακρη δεν βρισκω,αν ξερει κανεις ας βοηθησει και αν μπορουμε να αποφυγουμε διοδια ακομα καλυτερα.Ευχαριστω

Για να μην πληρώσεις διόδια τζάμπα στις Αφίδνες για 2-3 χιλιόμετρα βγαίνεις από Εθνική στην έξοδο Αγίου Στεφάνου δεξιά και στο πρώτο φανάρι (150 μέτρα από την έξοδο της Εθνικής ) κάνεις αριστερά.

 

Συνεχίζεις όλο ευθεία τον παράδρομο και μετά από 5-6 χιλιόμετρα στο πρώτο φανάρι που συναντάς κάνεις δεξιά για το Καπανδρίτι.

Από εκεί ρωτώντας ή βλέποντας στο χάρτη 1 που ποστάρισε ο opera θα εντοπίσεις τη διαδρομή.

 

Από την ίδια διαδρομή επιστρέφεις για να μην πληρώσεις και πάλι τζάμπα διόδια. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω αυτους που βοηθησαν και τον τριτο τον εξυπνακια (αν δεν μπορεις να βοηθησεις τι πεταγεσαι!!!)

Κι όμως ο τρίτος (ο εξυπνακιας οπως τον χαρακτηρίζεις) σου εδωσε μια πάρα πολύ καλή και πρακτική λύση.

Αριστερα γράφεις το Πειραιάς και σου δειχνει τη διαδρομή  μεχρι τον τελικο προορισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν πεσεις με αλεξιπτωτο κατευθειαν μεσα στο στρατοπεδο γλιτωνεις τα παντα, ακομα και βενζινη.

 

Κι όμως ο τρίτος (ο εξυπνακιας οπως τον χαρακτηρίζεις) σου εδωσε μια πάρα πολύ καλή και πρακτική λύση.

Αριστερα γράφεις το Πειραιάς και σου δειχνει τη διαδρομή  μεχρι τον τελικο προορισμο.

για πες την πρακτικη λυση να την δω και γω φιλαρακι μου.

 

 

σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες την πρακτικη λυση να την δω και γω φιλαρακι μου.

 

 

σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας παιδια

 

Θα μπορούσε να πεις "δεν ξέρω να χρησιμοποιώ την τεχνολογία, αλλα θέλω να μαθω και δεν είμαι τόσο ευθικτος να ρωτήσω"

 

O opera σου εδωσε το στιγμα στο χάρτη. Στην εικονα θα μπορουσες να βάλεις απο που θες να ξεκινήσεις και το συστημα θα σου βγάλει προτεινομενες διαδρομές. Στην παρακάτω εικόνα δες πάνω αριστερα, οπου εγραψα Πειραια (οπως σου ειχα πει) και το συστημα σου εβγαλε διαδρομή (πολλαπλα βέλη). Μπορείς με διαδοχικά ζουν ιν-ζουμ ουτ (αν δεν ξέρεις πως, ρώτα όμορφα, οχι με τουπε) να δεις τη διαδρομή και τα κομβικά σημεία, οπως και τα σημεία να αποφύγεις διόδια

 

Spectacle.TJ3580.jpg

 

Tip (αλλά ειναι για προχωρημένους) : Στην ίδια σελιδα μπορεις να εχεις και street view δηλαδή όπως οδηγάς. Ψάξε το κιτρινο ανθρωπάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...