Προς το περιεχόμενο

Εμφάνιση των αγγελιών και προβλήματα ταξινόμησης


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Η εμφανιση ειναι τραγικα ασχημη. Οπως παλιοτερα που καποιος εβαζε καμια 60αρια φωτογραφιες σε μια αγγελια, και τα υπολοιπα μελη που ξεφυλιζαν τις σελιδες και εβλεπαν απο μια εικονα.... Ε ετσι και τωρα στο περιπου , το κινητο μου εχει διαγωνιο 5 ιντσες οπου καθετα υπαρχουν 1280κατι πιξελς και βλεπω πλεον 1/1μιση αγγελια! Παλια σε καθε σελιδα δεν χρειαζοταν να ρολαρω δυο φορες για να δω δεκα αγγελιες πχ μιας σελιδας, οποιαδηποτε κατηγοριας!

2) Η ταξινομιση ειναι αυτοκτονικη! Δεν υπαρχει καν η επιλογη φθινουσας σειρας με βαση το Πότε ανεβηκε η αγγελια. Εχετε βαλει επιλογες με βαση σχολια, τιτλο, ακομα και 6 μηνων αγγελιες να εμφανιζονται???

3) Αυτο το απολυτο λευκο πιστευω θα το συνηθισω, τα παραπανω οχι. Κριμα.

Ελπιζω να διορθωθουν αυτα και βλεπουμε. Μου αρεσει που ημασταν ολο παραπονα παλια τα μελη και τωρα .. .. Καλα να παθουμε! :)

Φιλικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://oi64.tinypic.com/9qy9vb.jpg

 

(Προσπαθησα να ανεβασω εικονα απο ινσομνια παρουσιαστηκε σφαλμα. Επισης μπαινω απο opera mini αυτη τη στιγμη, διοτι απο τον default browser του κινητου τα γραμματα δεν δειχνουν καλα, ποσταρα και στο facebook για το προβλημα.. )

 

Οσον αφορα τις αγγελιες, επειδη ελαβα αντιδραση οτι φαινονται παραξενα αυτα που λεω, κοιταξτε τι εμφανιζει οταν μπαινω στη κατηγορια κινητα > νοκια , πρωτη πρωτη αγγελια με default ταξινομιση απο insomnia! Ιουλιος.... ! Δεν υπαρχουν επιλογες να δω αγγελιες του χθες! 28, 27 , 26 δεκεμβριου 2017 κλπ ποσο πιο λιανα να το κανω; 

Καλη συνεχεια και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος! Δεν θα σκασω κιολας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον φίλο στο θέμα της εμφάνισης αγγελιών. Θεωρώ ότι default θα έπρεπε οι αγγελίες να εμφανίζονται με τη νεότερη καταχώρηση.

Γενικά μου φαίνεται πιο λογικό και νομίζω ότι θα διορθωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναιρω οτι ειπα με τη ταξινομιση. Τελικα υπαρχει η σειρα με βαση το ποτε δημοσιευτηκε η αγγελια, βρηκα το κολπακι. Με μπερδευε και το οτι τα γραμματα για το ποτε ληγει η αγγελια ειναι πιο εντονα απ οτι το ποτε δημιουργηθηκε. 

Η κωδικοποιηση κειμενου να λυθει, (θα μπω φυσικα και απο αλλα κινητα να δω αν μονο στο δικο μου δεν φαινονται καλα τα γραμματα) και ενημερωνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω αναιρώ τα λεγόμενα μου!

Στη ταξινόμηση και εμένα με μπέρδευε το λήγει σύντομα. Αυτό πρέπει να επιλεγεί για να εμφανίσει τις νεότερες αγγελίες.

 

Κατά τα άλλα ωραία αλλαγή και καλή χρονιά σε όλους τους συντελεστές του insomnia.gr

Επεξ/σία από gust
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν γίνεται αλλα θα ήθελα αν μπορούσε να γινει να μπορείς να διαλέξεις μεταξύ παλαιού και νέου ινσομνινα ειτε σε κινητό ειτε σε pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω πιστευω οτι η αλλαγη ειναι θεμα χρονου να μας βολεψει.. καθε καινουριο ειναι δεκτο.. σαφως και η γνωμη ειναι καθαρα προσωπικη!!

το μονο μεγαλο ερωτημα μου ειναι, γιατι δεν βαζεται στην κινητη τηλεφωνια αλλο ενα υπομενου με μαρκα xiaomi γιατι ειναι τοσα πολλα για την κατηγορια διαφορα και γινεται ενας χαμος!!

πιστευω δυο κατηγοριες ακομα θα ηταν καλα η εστω μια η οποια θα εχει  xiaomi + oneplus..

πιστευω θα βοηθησει πολυ!!

καλη χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πως μπορώ να δω όλες τις αγγελίες σε μια "πρώτου" επιπέδου κατηγορία?

πχ. να δω όλες τις αγγελίες που είναι στα Gadgets χωρίς να πρέπει να επιλέξω μια υποκατήγορία π.χ. τηλεοράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου άρεσε καθόλου η εμφάνιση των αγγελιών.

Παλιά σε μια σελίδα μπορούσα να δω ταχύτατα τις αγγελίες. Τώρα είναι τόσο μεγάλος ο χώρος που πιάνει κάθε μία, που είναι αδύνατον ουσιαστικά να τις ξεφυλλισει κανείς, να δει τι υπάρχει.

Αυτό τουλάχιστον πρέπει να διορθωθεί και άμεσα, γιατι  καθιστά τελείως μη λειτουργικό αυτό το κομμάτι του insomnia.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...