Προς το περιεχόμενο

Τι γίνεται με το θέμα της εφαρμογής για κινητά;


siralexgio7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Αρχικά, θέλω να πω ότι οι προσπάθειες που γίνονται για τη βελτίωση της εικόνας του forum (μετά και από τις παραινέσεις των μελών), είναι ενθαρρυντικές. Αυτό που θέλω από τη μεριά μου να παρατηρήσω είναι μία δυσκολία στην παρακολούθηση των αγγελιών από το κινητό. Οι εικόνες (και η γραμματοσειρά)είναι πολύ μεγάλες και κουραστικές. Η πλοήγηση γίνεται δύσκολα. Δε βλέπω για την ώρα mobile έκδοση. Τι γίνεται με αυτό το θέμα, παρακαλώ;-

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ σωστά... παιδιά φτιάξτε πάλι το app διότι το περιβάλλον της σελίδας για διάβασμα από κινητό είναι πολύ δύσχρηστο ... γιατί καταργήθηκε η εφαρμογή ; Μπορεί κάποιος officer να μας πει ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τα apps καταργήθηκαν επειδή η mobile έκδοση του forum μετά το update είναι "πλήρης" (σε σύγκριση με την desktop μορφή του), γι' αυτό δεν χρειάζονται apps (καθώς και να ξοδεύουν λεφτά για να τα συντηρούν κτλπ κτλπ)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που βολευει πολυ ειναι το rss για το νεο περιεχομενο κι ετσι με ενα widget το βαζεις σε μια οθονη του κινητου και βλεπεις αμεσα τα νεα θεματα 

 

Υπαρχει αντιστοιχο rss για τις συνδρομες μας ?

Screenshot_2018-01-14-08-45-44-978.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...