Προς το περιεχόμενο

The Gifted (Tv Series 2017)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Moνο εγω τη βαρεθηκα  και λεω να τη σταματησω γμτ? Με πηρε ο υπνος στα τελευταια επεισοδια. Και επιτελους, δωστε περισσοτερο χρονο στην ταλαιπωρη την Blink!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, stormrain είπε

Moνο εγω τη βαρεθηκα  και λεω να τη σταματησω γμτ? Με πηρε ο υπνος στα τελευταια επεισοδια. Και επιτελους, δωστε περισσοτερο χρονο στην ταλαιπωρη την Blink!!

Έχουν πέσει πολλές super hero σειρές και για αυτό βαριέσαι λίγο. Άλλα εντάξει, όχι και να το κόψεις.

Άλλωστε, δεν  βλέπω να το τραβάν και για πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Bermudakias33 είπε

1ον Τα αυτονόητα παραλείπονται…

2ον Έχουν βγει 9 επεισόδια από σύνολο 16 και μας μένουν άλλα 7 (και όχι 3 όπως λες)

3ον Η σειρά έχει 5-6 γυναικάρες και εσένα σου γυάλισε το μικρό.  😋

Το TV Show Time μου δείχνει μέχρι το 12, για αυτό το έγραψα... 😕

χαχαχα είμαι πιπινολάτρης... Σταυρώστε με...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Η αλήθεια είναι ότι το «μικρό» έχει μεγαλώσει στη δεύτερη σεζόν και στην πραγματικότητα η ηθοποιός κοντεύει τα 20. Οπότε, συγχωρεμένος.😋

Πέρα από την πλάκα, η σειρά είναι πολύ καλή και θα έλεγα από τις καλύτερες όσο αφορά τον χώρο των κόμικς.

Αναμένουμε για ανακοίνωση 3ης σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Bermudakias33 είπε

Η αλήθεια είναι ότι το «μικρό» έχει μεγαλώσει στη δεύτερη σεζόν και στην πραγματικότητα η ηθοποιός κοντεύει τα 20. Οπότε, συγχωρεμένος.😋

Πέρα από την πλάκα, η σειρά είναι πολύ καλή και θα έλεγα από τις καλύτερες όσο αφορά τον χώρο των κόμικς.

Αναμένουμε για ανακοίνωση 3ης σεζόν.

Της έστειλα και μήνυμα στο Instagram αλλά δεν μου απάντησε. :(

Η δεύτερη σεζόν για μένα ήταν από τις μεγαλύτερες αποκαλύψεις! Η πρώτη έπαιζε γύρω στο 5-6 και η δεύτερη έπιασε (για μένα) για πλάκα 8,5! Λες και έβλεπα άλλη σειρά από άποψη σκηνοθεσίας, σεναρίου και ερμηνειών.

Δυστυχώς φοβάμαι ότι δεν θα ανακοινώσουν τρίτη και θα την κόψουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα χάλασε το μπαχάλεμα των Morlocks, του Bishop, των κούκων και της φωνακλούς κλπ?

Δε λέω, είχε κάποια καλά στοιχεία, αλλά σε κάποιο σημείο και μόνοι τους την πατάνε...

"Θέλαμε τις πλέον διάσημες+ισχυρές οικογένειες μεταλλαγμένων στο πλευρό μας για να...."...τις είχατε, στη σειρά, αλλά τις κάνατε ανέκδοτο.

Btw, κάτι πρέπει να κάνουν με τους γελοίους μορφασμούς στις μάχες κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...