Προς το περιεχόμενο

master chef 2 (star)


managerre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα δικα μου ματια η Ηλεκτρα ειναι τερμα ασχετη, η Γωγω κατι ξερει.
Ο Τζωρτζης τερμα σιχαμενος.
Τι σκατα το βλεπω αυτο, παραειναι ρεαλιτυ για τα γουστα μου.
Λογικα οι υπολοιποι την ευκολη μαγειρικα Γωγω δεν πρεπει να βοηθανε οπως καναν με την αλλη ασχετη; Γιατι να θελουν τον πιο δυσκολο μαγειρικα Τιμο;
 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, vairass είπε

Πες μου στην Ελλάδα 10 καλύτερες chef... Άμα βρεις πάρε με τηλέφωνο. 

δουλευω σε κουζινα και πιστεψε με υπαρχουν αρκετες γυναικες και μαλιστα  καλες .. τα τελευταια χρονια ολο και βγαινουν κι αλλες και αναλαμβανουν εστιατορια κ ξενοδοχεια !! 

εχω δει γυναικες να κλαινε και να φευγουν απο την κουζινα. εχω δει ομως και αλλες να καθονται να βγαζουν σερβις βαρβατο  . παντως με οποια γυναικα εχω δουλεψει δεν ητανε αχρηστη!!

αντρες ναι , αρκετοι !! για να φανταστεις οι αντρες ητανε επιπεδο ηλεκτρας που δεν μπορουσε να βαλει το λαδι στο πιατο !! αυτο λοιπον που λες για τις γυναικες δεν το πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς τα βλέπουμε από την τηλεόραση και τρελαινόμαστε φανταστείτε τους άλλους που την έβλεπαν να παραπαίει από τον εξώστη και μετά άκουσαν την κριτική από τους κριτές της πλάκας να μην πω τίποτα άλλο.

Εμπαιγμός της νοημοσύνης λέγεται αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμο ελπίζω να μην πίστεψες ούτε μια λέξη από αυτά που είπαν οι σιχαμοκριτές.  Παραλίγο να σε βγάλουν χειρότερο μάγειρα από την άχρηστη. Έλεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμος την πάτησε σήμερα και δεν έβγαλε κάλο αποτέλεσμα γιατί είναι μεγάλη ψωναρα.

Πάντως η Γωγω δεν ήταν μαριονέτα σαν την Ηλέκτρα ακόμα και σήμερα λίγο βοήθεια ήθελε να πάρει μπρος.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι άμα μπουν πάλι παίχτες όσοι είναι μέσα θα ψηφίσουν τους άσχετους για να τους βγάλουν ξανά έξω εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DZ-Photographer είπε

Τίμος την πάτησε σήμερα και δεν έβγαλε κάλο αποτέλεσμα γιατί είναι μεγάλη ψωναρα.

Πάντως η Γωγω δεν ήταν μαριονέτα σαν την Ηλέκτρα ακόμα και σήμερα λίγο βοήθεια ήθελε να πάρει μπρος.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι άμα μπουν πάλι παίχτες όσοι είναι μέσα θα ψηφίσουν τους άσχετους για να τους βγάλουν ξανά έξω εύκολα.

οχι

δεν εχει γινει ποτε αυτο

καλους βαζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Chefinlove είπε

δουλευω σε κουζινα και πιστεψε με υπαρχουν αρκετες γυναικες και μαλιστα  καλες .. τα τελευταια χρονια ολο και βγαινουν κι αλλες και αναλαμβανουν εστιατορια κ ξενοδοχεια !! 

εχω δει γυναικες να κλαινε και να φευγουν απο την κουζινα. εχω δει ομως και αλλες να καθονται να βγαζουν σερβις βαρβατο  . παντως με οποια γυναικα εχω δουλεψει δεν ητανε αχρηστη!!

αντρες ναι , αρκετοι !! για να φανταστεις οι αντρες ητανε επιπεδο ηλεκτρας που δεν μπορουσε να βαλει το λαδι στο πιατο !! αυτο λοιπον που λες για τις γυναικες δεν το πιστευω

Υπάρχουν μέτριες γυναίκες στο επάγγελμα... Υπάρχουν όμως Άντρες κορυφή στο επάγγελμα, αυτή είναι η διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, didicola είπε

αχαχαχαχα τι λεει η σφουγγαριστρα "η θεληση και η αντιληψη μου"

Στην κουζίνα αυτήν θα την έβαζα απλά να πλένει.. Και πολύ είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, managerre είπε

α ρε μποτρινι για αυτο σε βλεπουν με κυαλια

για αυτο πηρες μισελεν

γιατι τα σιχαματα ειναι ψευτικα

btw ο Κοντιζας μπορει να μην εχει αστερι michelin αλλα το μαγαζι (Nolan) του μια χαρα μπηκε στο οδηγο michelin στη κατηγορια Bib Gourmand.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω υπαρχουν κορυφη αντρες στο επαγγελμα ομως υπαρχουν και καλες γυναικες στις κουζινες !!!!τα τελευταια χρονια ολο και ακους για γυναικες στο επαγγελμα !! 

και στο μελλον μαλλον θα βγουν και αλλες !! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...