Προς το περιεχόμενο

Έκδοση ΑΦΜ


leo tsap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με κάθε επιφύλαξη νομίζω μπορείς να πας κι εσυ με εξουσιοδοτήσεις από τους δυο γονείς.

Σίγουρα χρειάζεται πιστοποιητικό γέννησης αν δεν έχεις ταυτοτητα και πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης για να φανούν οι σχέσεις που δηλώνεις στο Μ7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ 

Μια άλλη ερώτηση μπορεί να γίνει ηλεκτρονικά ή κάπου εκτός ΔΟΥ (π.χ. ΚΕΠ, δήμος,) γιατί θέλει καμιά ώρα με λεωφορείο να πάω εκεί.

Έχουμε ένα μέρος που είναι κοντά που λέει Λέσχη αξιωματικών ... 

Λένε ότι εκεί μπορείς να κάνεις πράγματα με την ΔΟΥ τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα τι παίζει με την έκδοση αφμ με aadeelive και μπορώ να βγάλω αφμ μόνο και μόνο επειδή το θέλω ή πρέπει μόλις το βγάλω να πάρω κάποιο περιουσιακό στοιχείο

Επίσης από όταν βγάλω πρέπει την ίδια στιγμή να κάνω φορολογική δήλωση ή όταν έρθει ο καιρός (άνοιξη) μαζί με τους άλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stu είπε

Καλησπέρα τι παίζει με την έκδοση αφμ με aadeelive και μπορώ να βγάλω αφμ μόνο και μόνο επειδή το θέλω ή πρέπει μόλις το βγάλω να πάρω κάποιο περιουσιακό στοιχείο

Επίσης από όταν βγάλω πρέπει την ίδια στιγμή να κάνω φορολογική δήλωση ή όταν έρθει ο καιρός (άνοιξη) μαζί με τους άλλους

Δεν χρειάζεται να έχεις περιουσιακό στοιχείο για να έχεις ΑΦΜ, αλλά αν έχεις περιουσιακό στοιχείο πρέπει να έχεις ΑΦΜ!

Φορολογικές δηλώσεις γίνονται την ίδια χρονική περίοδο για όλους, άσχετα πότε απέκτησαν ΑΦΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...