Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy A8 (2018) Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο το Review και ευχαριστούμε... όμως δεν θα πρεπε να δοθεί και μια προσοχή σε όσους ασχολούνται με μουσική στο κινητό? 

Πληροφορίες όπως τι dac έχει και αν το Bluetooth είναι APTX HD η low latency θα ήταν καλό να υπάρχουν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό το review, το κινητό επίσης ωραία συσκευή αλλά όχι για τα λεφτά που ζητάει... Με λιγότερα μπορείς να πάρεις μια κλάσης ανώτερη συσκευή ή οποία θα έχει καλύτερο επεξεργαστή και καλύτερη κάμερα για αρχή (απαράδεκτο εν έτη 2018 συσκευή του μισού χιλιάρικου+ να μην έχει OIS στην κάμερα!).

Αν πάλι το μπορείς να δώσεις κάποια χρήματα παραπάνω πάρε κατευθείαν το S8... Ποιός ο λόγος να πας στο Α8 με 420 στο Σκρουτζ και 500/600 σε αλυσίδες εντός Ελλάδας όταν με 360 και 400/+ μπορείς να πάρεις πολύ καλύτερα κινητά? 

Για να κλείσω... Δεν θεωρώ κακό κινητό το Α8, αλλά η αγορά του θα αξίζει όταν πέσει αρκετά η τιμή του! Για την ώρα ουτε καν!

Επεξ/σία από L0gan
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω να πω κάτι για το κινητό πέρα ότι πλέον προσωπικά δε θέλω να δώσω ποτέ ξανά πάνω από 200 ευρώ για κινητό οποιαδήποτε μάρκας. 

Θα πω για τη φωτογραφία του άρθρου, θα προτιμούσα το φλυτζάνι να είναι γεμάτο, καλλιτεχνικά το λέω...

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το S7 στα 360 δεν υπαρχει λογος να κοιτάει κάποιος το Α8, εκτός απο το dual sim και την μεγαλύτερη οθόνη (σχετικά χαμηλής ανάλυσης) δεν έχει κάποιο sale point πιστεύω.

Επεξ/σία από alexis67676767
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η αδιαβροχοποιηση αλλα 500ευρω για κινητο με mid range επεξεργαστη και μετρια κεντρικη καμερα ειναι απλα τραγικα απο την Samsung.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι θαυμαστής της εταιρείας και καταναλωτής επίσης αλλά νομίζω ότι κάτι κάνει λάθος η Samsung  και η κάθε εταιρεία με το να βγάζει κινητά κάθε τρεις και λίγο. Θα συμφωνήσω με έναν συμφουρητη ότι δεν θα ξαναδώσω πάνω από 300 εγώ όχι 200, διότι στα 300 έχεις λίγο καλύτερες επιλογές θεωρώ. Μας έχουν βάλει στο τρυπακι να θεωρείτε ανάγκη να έχουμε το τελευταίο ενώ δεν είναι έτσι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει καλή σειρά η alpha αλλά too much θα έλεγα για τέτοια τιμή. Και εγώ είμαι της άποψης μέχρι 200 ευρώ,δεν έχει ουσία. Το λέω ως κάτοχος p8 και nexus 5,τα οποία δεν έχω βρει λόγο ακόμα να αλλάξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...