Προς το περιεχόμενο

hells kitchen


managerre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει παρωδία γενικά, τελικός με τους δύο να το παίζουν σεφ για 40 λεπτά, και στο μεταξύ κατάφεραν και έβγαλαν όλα τα τραπέζια την στιγμή που στα προηγούμενα δεν μπορούσαν να βγάλουν το service και έκλειναν το μαγαζί, τους πιστέψαμε οτι δεν ήταν στημένο. Όπως και να χει όμως, καλύτερα που νίκησε ο Ραφαήλ, ο Νίνο σε κάποια επεισόδια παρουσίαζε εκρηκτικές συμπεριφορές και δεν μου άρεσε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αναβολικος απο τα πολλα roids εκαψε κυτταρα... Βγηκε και σημερα στη Σκορδα και να λεει οτι ο Ραφαηλ δεν ηταν ουτε για 5αδα

Καλα να παθει απο τους πιο αχωνευτους παιχτες που εχουν παιξει σε ριαλιτι.

Νομιζε οτι ειναι μαστερ σεφ και κατι μακαροναδες σε κουτι φτιαχνει στη Θεσσαλονικη... Πολυ μεγαλη ιδεα για τον εαυτου του,σνομπ και ειρωνας

Μπραβο στον Μποτρινι που δε τον επελεξε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως η διαφορά έχει να κάνει ότι ο Μποτρίνι τον πήρε στη δουλειά του, δεν θα έπαιρνε κάποιον μόνο επειδή μαγειρεύει καλά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nτροπη για οποιαδηποτε κουζινα ειναι... δεν εχω ακουσει ποτε ΣΕΦ (κανονικο, οχι ντεμεκ) να λεει για τον εαυτο του "ειμαι μεγαλος σεφ" "ειμαι πολυ καλος μαγειρας" και ταυτοχρονα να ξεφτιλιζει και να λεει εμετους και ασχετους ολους τους αλλους. Κακως τον περασε και στον τελικο. Μαρινα Ραφαηλ θα ειχα εγω και ας με ειχε απογοητευσει η μαρινα με την αποδοση της και τα safe routes της τελευταια. Ηταν τιμια δεν ηταν τετοια αρχιερια των σιχαματων τον νινο. ΣΙΧΑΜΑ Α ΣΙΧΑΜΑ ΝΙΝΟ. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...