Προς το περιεχόμενο

Με οθόνη 19:9 θα κυκλοφορήσει το OnePlus 6 που σκοράρει 276510 στο Antutu


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε εμένα μου αρέσει το notch αλλά θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο. Στο 276510 στο Antutu και μάλιστα σε πρωτότυπο. Το xz1 μου με 835 βγάζει 169986  τόσο μεγάλη διαφορά έχουν τα chip μέσα σε μια γενιά? και το γεγονός ότι είναι πρωτότυπο σημαίνει ότι μάλλον θα αυξήσει και άλλο το σκορ μέχρι τη κυκλοφορία του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, Markusboy είπε

Ούτε εμένα μου αρέσει το notch αλλά θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο. Στο 276510 στο Antutu και μάλιστα σε πρωτότυπο. Το xz1 μου με 835 βγάζει 169986  τόσο μεγάλη διαφορά έχουν τα chip μέσα σε μια γενιά? και το γεγονός ότι είναι πρωτότυπο σημαίνει ότι μάλλον θα αυξήσει και άλλο το σκορ μέχρι τη κυκλοφορία του .

H oneplus είναι γνωστή για την  benchmark-λαγνια της και συνήθως υπερχρονιζει τον επεξεργαστή αν αντιληφθεί benchmark app. Το έκανε παλαιότερα και η Samsung... σοβαρευτηκε όμως τελευταία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, panos2000gr είπε

H oneplus είναι γνωστή για την  benchmark-λαγνια της και συνήθως υπερχρονιζει τον επεξεργαστή αν αντιληφθεί benchmark app. Το έκανε παλαιότερα και η Samsung... σοβαρευτηκε όμως τελευταία. 

... ισχύει αυτό που λες αλλά όμως κ στην πράξη...κ συγκριτικά με s7 , στα οποία γίνεται καθημερινή, εντονη χρήση κ σχεδόν το ίδιο "φορτωμένα",  η εμπειρία χρήσης είναι ασυναγώνιστη... συνεχίζει αστραπιαία, εκεί που τα άλλα γονατίζουν. (Ταχύτητα, αυτονομία, απόκριση, αστραπιαία φόρτιση, etc)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή η γενιά των smart ειναι ένα κακόγουστο αστείο. νοτς νοτς νοτς νοτς νοτς νοτς νοτς νοτς και.. νοτς 

Επεξ/σία από Skylined
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Markusboy είπε

Ούτε εμένα μου αρέσει το notch αλλά θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο. Στο 276510 στο Antutu και μάλιστα σε πρωτότυπο. Το xz1 μου με 835 βγάζει 169986  τόσο μεγάλη διαφορά έχουν τα chip μέσα σε μια γενιά? και το γεγονός ότι είναι πρωτότυπο σημαίνει ότι μάλλον θα αυξήσει και άλλο το σκορ μέχρι τη κυκλοφορία του .

Το AnTuTu στην έκδοση 7 (σαν αυτή που αναφέρει το άρθρο) άλλαξε τον τρόπο που υπολογίζεται το σκορ, με αποτέλεσμα να "φαίνονται" πιο ανεβασμένα.

5 ώρες πριν, georgetsl είπε

προσωπικα μονο η σειρα mi mix της xiaomi πετυχε τον καλυτερο συνδιασμο ,μικρα περιθωρια οσο χρειαζεται .....ουτε notch ουτε μεγαλα bezel πανω κατω ....οσο ακριβως χρειαζεται για να βαστας σαν ανθρωπος ενα κινητο στο χερι χωρις περιορισμους και θεματα στην εμφανιση !!!

Σωστός. Και η Xiaomi με τα Mi Mix έχει κάνει καλή δουλειά σε αυτόν τον τομέα όπως επίσης και η Samsung με τα S8/S9/Note 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, keysmith είπε

και γιατί 19:9 και όχι 20:10 ή 19:SqrRoor(70)X(π/2)..

Πιάσανε τώρα το X:9 και το μεγαλώνουν στο Χ.. 

Νταξ μόδα και αυτό, να δούμε που θα σταματήσει.. 

20120913-iphone-01.jpg

όταν κορόιδευαν το iphone που από 4:3 έγινε 16:9 (πως αλλάζουν οι εποχές)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένω και το 6Τ και θα αποφασίσω. Ελπίζω για 8GB οπωσδήποτε και να αλλάξει ο σχεδιασμός προς το καλύτερο. Το κολονοτς να μην είχε αλλά εντάξει... θα το καταπιούμε... 

Και τα 230.000 toy 5T μου καλά είναι... δεν έχουμε προβλήματα ταχύτητας όλα καλά...

Και οπωσδήποτε να έχει ΙΔΙΟ αν όχι καλύτερο αισθητήρα κάμερας από του 5Τ. 

 

Για να δούμε τι θα δούμε... Η μόνη ελπίδα από τα ζαρζαβατικά που θα βγούνε στο 18... άντε και τα κορυφαία xiaomi...

7 ώρες πριν, Markusboy είπε

Ούτε εμένα μου αρέσει το notch αλλά θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο. Στο 276510 στο Antutu και μάλιστα σε πρωτότυπο. Το xz1 μου με 835 βγάζει 169986  τόσο μεγάλη διαφορά έχουν τα chip μέσα σε μια γενιά? και το γεγονός ότι είναι πρωτότυπο σημαίνει ότι μάλλον θα αυξήσει και άλλο το σκορ μέχρι τη κυκλοφορία του .

Τρέχεις ποτέ το playstore σου άραγε? Τρέξτο και θα σου βρει αναβάθμιση. Αν όχι (κλασική σόνυ) κάνε απεγκατάσταση το αντουτου και ξανακάνε το εγκατάσταση. Έτσι θα πάρεις την 7 και θα δεις και εσύ 210-220 χιλιάρικα εύκολα πιστεύω.

Επεξ/σία από nectons
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, keysmith είπε

και γιατί 19:9 και όχι 20:10 ή 19:SqrRoor(70)X(π/2)..

Πιάσανε τώρα το X:9 και το μεγαλώνουν στο Χ.. 

Νταξ μόδα και αυτό, να δούμε που θα σταματήσει.. 

20120913-iphone-01.jpg

όταν κορόιδευαν το iphone που από 4:3 έγινε 16:9 (πως αλλάζουν οι εποχές)

Πραγματικά όμως..θυμάμαι ένα σωρό σατιρικές εικόνες σαν αυτή που επισυνάπτεις, τότε που είχε βγει το iPhone 5.

Α ρε Apple, πόσο μπροστά ήσουν τότε.... χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Άπατο το thread. Περισσότερα Oneplus fanboys ποστάρουν σε θέματα των Apple και Samsung:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...