Προς το περιεχόμενο

Router Netgear Nighthawk AC1900 (R7000), 802.11ac Simultaneous Dual Band (2.4 & 5 GHz) Gigabit WiFi, 5 (1 WAN & 4 LAN) Gigabit Ethernet ports, 3 detachable antennas 70 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Router Netgear Nighthawk AC1900 (R7000), 802.11ac Simultaneous Dual Band (2.4 & 5 GHz) Gigabit WiFi, 5 (1 WAN & 4 LAN) Gigabit Ethernet ports, 3 detachable antennas 70 €
 
https://www.germanos.gr/product/router-netgear-dual-band-ac1900-premium/20301674/

 

Σε προσφορά από χθες, ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε Router, τρελλό VFM! Aυτή τη στιγμή εμφανίζεται σαν μη διαθέσιμο αλλά πολύ πιθανόν να ξαναστοκάρει όπως έγινε αρκετές φορές και πριν 4 μήνες που το είχε πάλι σε προσφορά ο Γερμανός.

2014-04-02-product-2.jpgnetgear-ports.jpg

https://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-routers/R7000.aspx

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι και modem? Η NETGEAR δεν βλέπω να αναφέρει κάτι για modem και εγώ δεν βλέπω θύρα RJ9. Από την άλλη, ο Γερμανός αναφέρει ότι είναι και modem

Επεξ/σία από dialteo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, NemeSis1990 είπε

το D7000 θελουμε για να δωσουμε πουλο στο router του ISP....

Όμως αν έρθει η ώρα του fiber θα πάρει π@υλο και το d7000 ενώ το r7000 λογικά θα συνεχίσει να λειτουργεί.

Επεξ/σία από George!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, mpokwsths είπε

Τα προβλήματα που έχει το D7000 (αποσυνδέσεις, κρέμασμα του router που απαιτεί κλείσιμο, κτλ) τα έχει και το R7000;

Φίλε ούτε αποσυνδέσεις ούτε κλείσιμο ούτε τπτ δεν χρειάζεται...το wifi πάει σφαίρα όσες συσκευές και αν είναι συνδεδεμένες πάνω του... δεν μου έχει σκαλωσει ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το βγαλουν ξανα διαθεσιμο στο site χτυπηστε το με τη μια. Οποιος θελει ρουτερ το αγοραζει χωρις δευτερη σκεψη. Μακραν το καλυτερο vfm router που κυκλοφορει σε αυτα τα χρηματα. υποδειγματικο wifi και σηκωνει πολλες συσκευες μαζι

Εχει και torrent client σε αντιθεση με το μοντεμ(D7000) που δεν εχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως εγώ πήρα την εξυπηρέτηση και ρώτησα αν πράγματι έχει modem,  το έψαξε και αλλού η κοπέλα και μου είπε ναι έχει, μαλλον και αυτή κάνει λάθος. Στο site πάντως δεν λέει τίποτα για D ή  R.  Δεν είμαι σίγουρος τι θα έρθει και τελικά αν το παραλάβω.

Επεξ/σία από akisgd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

 

Ελεος, έχει γραφτεί πάμπολες φορές, R7000 δηλαδή μόνο router είναι, το έχουν αγοράσει πολλά άτομα από την προηγούμενη προσφορά του Γερμανού...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lefteris235 είπε

Ε πως να το πάρει κάποιος όταν είναι μη διαθέσιμο ?

 Περιμένοντας...υπομονετικά να ξαναστοκάρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...