Προς το περιεχόμενο

Νέο vivo X21 και σε έκδοση με fingerprint scanner κάτω από την οθόνη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, dinko είπε

ναι αλλά αποφάσισε τελικά θέλεις bezeless ή θέλεις συμμετρικό bezel? Γιατί είναι θέμα γούστου το αν θελεις σε όλες τι πλευρές πχ 5χιλ. bezel ή 2 αριστερά, 2 πάνω, 2 δεξιά και 4 κάτω.

Παμε πάλι, εννοώ ότι εφόσον έχουν αφήσει bezel στο κάτω μέρος της οθόνης θα μπορούσαν να κάνουν το ίδιο και στο

πάνω μέρος και να μην υπάρχει το περιβόητο notch,  ενώ στο iphone x δεν ισχύει αυτό.

Δεν μπορώ να το διατυπώσω καλύτερα.

 

Επεξ/σία από anast68
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που συγκράτησα από το άρθρο είναι το OnePlus 6. Τα υπόλοιπα με αφήνουν εντελώς αδιάφορο. Βασικά από αυτά που είδα και το oneplus 6 με αφήνει αδιάφορο αλλά προμηνύει τον ερχομό του 6Τ που ευελπιστώ ότι θα τα καταπίνει όλα στο πέρασμα του όπως κάνει το 5Τ τώρα. 

Θέλω να πιστεύω και ελπίζω/εύχομαι να μην έχει notch το 6Τ και να είναι 98% bezeless για να αφήσει χώρο για μικρόφωνο speaker και αισθητήρες. Έτσι θα έχουμε τον αντικαταστάτη του βασιλιά 5Τ.

Και επιτέλους να ξεφορτωθώ το 5Τ μου. Βαρέθηκα να  έχω το ίδιο κινητό τόσο καιρό και να μην υπάρχει καλύτερο του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επανέρχεται σιγά σιγά το touch id μπροστά αλλά ακόμη και αυτό όπως και το face id, είναι τίποτα μπροστά σε μια φωνητική εντολή "ok google"! (αυτό πρακτικά σημαίνει πως, για την περαιτέρω διευκόλυνση του χρήστη, πρέπει να αναπτυχθεί η τεχνολογία voice id και φυσικά να ενσωματωθεί στις συσκευές των επόμενων γενεών)

Επεξ/σία από tsf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο όταν βγάλουν οθόνη 10 ίντσες + θα ασχοληθώ. Επίσης η Dual Camera δεν καλύπτει τις βασικές μου ανάγκες. Θα περιμένω την Trible Camera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...