Προς το περιεχόμενο

MyHermes Courier


giannis22k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και έχει περάσει καιρός ήθελα να ρωτήσω αν κανείς τελικά έχει βγάλει άκρη σχετικά με το που απευθυνόμαστε. Περιμένω πακέτο από Αυστρία που στο δικό τους tracking γράφει ότι έγινε προσπάθεια παράδοσης 5 ημέρες πριν, αλλά σε κανέναν ελληνικό φορέα ο αριθμός tracking δεν αναγνωρίζεται και δεν μπορώ να το βρω. Ο πωλητής ούτε λόγο για βοήθεια φυσικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, MarinaMarina είπε

Αν και έχει περάσει καιρός ήθελα να ρωτήσω αν κανείς τελικά έχει βγάλει άκρη σχετικά με το που απευθυνόμαστε. Περιμένω πακέτο από Αυστρία που στο δικό τους tracking γράφει ότι έγινε προσπάθεια παράδοσης 5 ημέρες πριν, αλλά σε κανέναν ελληνικό φορέα ο αριθμός tracking δεν αναγνωρίζεται και δεν μπορώ να το βρω. Ο πωλητής ούτε λόγο για βοήθεια φυσικά... 

Επικοινωνησε με την εταιρία στο εξωτεριλό και ρώτησε τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Και γω απο Αυστρια περιμενω με αυτη την εταιρεια.Απο τις 3 Ιουνιου εχει φυγει απο Βιεννη και μετα δεν υπαρχει αλλη πληροφορηση.

Μολις επικοινωνησα με την Γενικη Ταχυδρομικη, δεν ηξερε κατι ο υπαλληλος για αυτη την εταιρεια

Μιλησα και με ACS ουτε αυτοι αναλαμβανουν την παραδοση στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ιδια ερώτηση και γω σχετικά με hermes uk μου λεει προς παράδοση αλλα δεν εχω ιδεα με ποια εταιρία συνεργάζεται. Ρώτησα πωλητή μου έλεγε στο site της hermes θα ανανεωθεί αυτόματα το tracking number αλλα δεν βλεπω κατι τέτοιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 18/1/2020 στις 3:47 ΜΜ, MarinaMarina είπε

Αν και έχει περάσει καιρός ήθελα να ρωτήσω αν κανείς τελικά έχει βγάλει άκρη σχετικά με το που απευθυνόμαστε. Περιμένω πακέτο από Αυστρία που στο δικό τους tracking γράφει ότι έγινε προσπάθεια παράδοσης 5 ημέρες πριν, αλλά σε κανέναν ελληνικό φορέα ο αριθμός tracking δεν αναγνωρίζεται και δεν μπορώ να το βρω. Ο πωλητής ούτε λόγο για βοήθεια φυσικά... 

Στις 29/6/2020 στις 11:59 ΠΜ, suspiria είπε

Και γω απο Αυστρια περιμενω με αυτη την εταιρεια.Απο τις 3 Ιουνιου εχει φυγει απο Βιεννη και μετα δεν υπαρχει αλλη πληροφορηση.

Μολις επικοινωνησα με την Γενικη Ταχυδρομικη, δεν ηξερε κατι ο υπαλληλος για αυτη την εταιρεια

Μιλησα και με ACS ουτε αυτοι αναλαμβανουν την παραδοση στην Ελλαδα.

Στις 25/1/2021 στις 12:21 ΜΜ, sbullakis είπε

Τελικά πως παραδίδει η myhermes αυστρίας ελλάδα;

Επαναφέρω το θέμα, γιατί από όσο βλέπω η ερώτηση αυτή δεν έχει απαντηθεί. Αν γνωρίζει κάποιος, θα του ήμουν ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 11/2/2022 στις 9:30 ΠΜ, PC_Science_Lefkada είπε

Επαναφέρω το θέμα, γιατί από όσο βλέπω η ερώτηση αυτή δεν έχει απαντηθεί.

Από Αυστρία, το δικό μου ήρθε με ΕΛΤΑ courier πάντως.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...