Προς το περιεχόμενο

Αγορα πολυμηχανήματος


sgfuct

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

Επειδη ειμαι εντελως ασχετος απο εκτυπωτες, θα ηθελα τα φωτα σας για ενα πολυμηχανημα 

Κυριως το χρειαζομαι για να εκτυπωνω κειμενα, γιαυτο εχω την εντυπωση οτι βολευει το laser, αλλα αν ειναι ενα inkjet να βγαινει πιο οικονομικο σε βαθος χρονου τοτε inkjet..

Δε θελω τρελα χαρακτηριστικα, οτι πιο απλο και οικονομικο και απο αποψη ανταλλατικων toner η μελανιών {ας ειναι και refill θα τη βρω την ακρη}

Οποια προταση εχετε πειτε την γιατι δεν εχω ιδεα τι να κοιταξω..

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δεν υπάρχει ένα μηχάνημα που να είναι καλό για όλα. Χρειάζεται να δώσεις πληροφορίες πόσο θα τυπώνεις, αν σε ενδιαφέρει μέγεθος, άλλα χαρακτηριστικά, κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απαντηση!

Θέλωνα τυπώνω σε Α4 ασκησεις κ θεωρίες ,οποτε μπορεί να χρειαστει να βγάλω και 40 50 σελίδες την ίδια μέρα κ μετά να μην βγάλω για αρκετό καιρό.. Επειδή δεν έχω εμπειρία από εκτυπωτές, δυστυχώς, μπορώ να σκεφτώ μόνο τα βασικα. Δλδ laser ή inkjet.. Κυρίως θέλω μια πρόταση για να δω τι πρέπει να κοιτάξω,έστω.. αλλά κυρίως με ενδιαφέρει να είναι οικονομικο και να έχει μια ευκολία στην ευρεση ανταλλακτικων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δε βλεπω να συγκινειται κανενας με το δραμα που περναω:P λεω να παραγγειλω αυτο εδω:

https://www.e-shop.gr/polymixanima-hp-laserjet-pro-mfp-m26a-t0l49a-p-PER.403215

Αν ειναι κακη επιλογη πειτε μου καμια αντιπροταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης να πω ότι δεν είχεις δώσει πληροφορίες. Ούτε αν θα ήθελες έγχρωμο ή σου αρκεί το ασπρόμαυρο.

Επεξ/σία από John31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για την απαντηση!

Ειναι αληθεια πως ακομα δε ξερω αν θα μου χρησιμευε ενας εγχρωμος, το πολυ πολυ να το μετανιωσω!

Απλα ειδα οτι εχει παρα πολυ φθηνα toner και φανταστηκα πως θα με καλυψει και με το παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλός είναι και οικονομικός γενικά ,αφού τον θέλεις για ασπρόμαυρη εκτύπωση και σίγουρα είναι πιο οικονομικός από ένα inkjet ο οποίος είναι και για έγχρωμες εκτυπώσεις.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...