Προς το περιεχόμενο

To HTC U12+ κάνει την εμφάνιση του σε renders με θήκες έχοντας τέσσερις κάμερες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, nectons είπε

Ναι αλλά ξέρω τι μου γίνεται. Αυτό είναι το σημαντικότερο στην συγκεκριμένη συζήτηση καλέ μου. Και δεν είμαστε μια παρέα... Πίσω από τα πληκτρολόγια μας είμαστε και περνάμε την ώρα μας διαβάζοντας ένα σωρό ζαρζαβατικά... get a life my friend και θα δεις και άλλα πράγματα εκτός από την ανατολή του Ηλίου. 

Πάντα φιλικά και από ιατρικής άποψης έτσι? Μην παρεξηγηθούμε δίχως λόγο...

Το ότι επειδή σου έβαλα confused στο post πήγες μετά σαν μικρό παιδάκι και έκανες haha και στα 4 ποστς που ειχα γράψει; Από ιατρικής άποψης δεν πάει και αυτό; Φιλικά πάντα :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, Retromaniac είπε

Το ότι επειδή σου έβαλα confused στο post πήγες μετά σαν μικρό παιδάκι και έκανες haha και στα 4 ποστς που ειχα γράψει; Από ιατρικής άποψης δεν πάει και αυτό; Φιλικά πάντα :)

Βλέπω είσαι παρατηρητικός αρκετά. Οπότε είσαι οκ εσύ. Ναι καθαρά για γνώση ήθελα να δω αντίδραση. Δεν είμαι καθόλου παιδάκι. Απλώς έχω πολλές απορίες και δεν ήξερα ότι έχει τόσα προβλήματα ο κόσμος. 

Εσύ πάντως είσαι οκ. Ο άλλος δεν την παλεύει...

Διαχειριστές διαγράψτε παρακαλώ τα άχρηστα μηνύματα και συγνώμη από μέρους μου. 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nectons είπε

Βλέπω είσαι παρατηρητικός αρκετά. Οπότε είσαι οκ εσύ. Ναι καθαρά για γνώση ήθελα να δω αντίδραση. Δεν είμαι καθόλου παιδάκι. Απλώς έχω πολλές απορίες και δεν ήξερα ότι έχει τόσα προβλήματα ο κόσμος. 

Εσύ πάντως είσαι οκ. Ο άλλος δεν την παλεύει...

Μου βγαίνουν notifications. Δεν χρειάζεται παρατηρητικότητα. Τώρα να σου πω ότι κατάλαβα την εξήγηση σου, για πιο λόγο αντέδρασες έτσι, θα σε γελάσω.. Αλλά πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Μου βγαίνουν notifications. Δεν χρειάζεται παρατηρητικότητα. Τώρα να σου πω ότι κατάλαβα την εξήγηση σου, για πιο λόγο αντέδρασες έτσι, θα σε γελάσω.. Αλλά πάμε παρακάτω.

Δεν έχει να κάνει με παρατηρητικότητα αδερφέ μου. Πως το αντιλαμβάνεσαι έχει να κάνει. Για το λόγο που αντέδρασα έτσι και δεν τον αντιλαμβάνεσαι σε καταλαβαίνω. Χρειάζεσαι χρόνο. 

Και πάλι συγνώμη από τους διαχειριστές αλλά δεν μπορώ να βλέπω να αιωρούνται διάφορα δίχως αντίδραση. 

Παρακαλώ θερμά βάλτε λίγο την τάξη και διαγράψτε τις βλακείες.

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από nectons
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nectons είπε

Βλέπω είσαι παρατηρητικός αρκετά

 

1 ώρα πριν, nectons είπε

Δεν έχει να κάνει με παρατηρητικότητα αδερφέ μου.

???????

 

Πάντως.... καλύτερα να τα αφήσουν.Έτσι να μαθαίνουμε σιγά σιγά τι είναι ο καθένας....

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, nectons είπε

Το 90% των χρηστών αλλάζουν κινητό σε λιγότερο από 1 χρόνο.

 

2 ώρες πριν, nectons είπε

Αναφαίρομαι στην Ελλάδα μόνον και στην κατηγορία smartphones αξίας 300-400 ευρώ και πάνω φίλε μου.

Ακομα περιμενουμε επισημα στοιχεια για το που προκυπτει για Ελλαδα οτι το 90% του κοσμου με smartphones αξιας 300-400ευρω και πανω οτι αλλαζει σε λιγοτερο απο 1 χρονο κινητα.

Και δεν κανω πλακα,απλα ειναι ενα στατιστικο στοιχειο που ουτε οι εταιρειες μετρησεις δεν μπορουν να δωσουν με τοση σιγουρια.Και δεν στεκει κιολας οταν βλεπουμε Huawei και Xiaomi να ειναι τοσο ψηλα σε πωλησεις λογω των φθηνοτερων μοντελων τους.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Retromaniac είπε

???????

Πάντως.... καλύτερα να τα αφήσουν.Έτσι να μαθαίνουμε σιγά σιγά τι είναι ο καθένας....

Είναι καθαρά θέμα παρατηρητικότητας και ευελιξίας στις δύσκολες εποχές που διανύουμε.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Retromaniac είπε

 

???????

 

Πάντως.... καλύτερα να τα αφήσουν.Έτσι να μαθαίνουμε σιγά σιγά τι είναι ο καθένας....

Δεν έχει βαρεθεί άραγε σε κάθε ποστ που του τα χώνουν όλοι και σαφώς με το δίκιο τους να φωνάζει τους moderators να επέμβουν ?! Κάτι σαν το σχολείο μου θυμίζει όταν κάναμε μα***ια και φταίγαμε ξεκάθαρα αλλα δε μπορούσαμε να βγάλουμε άκρη φωνάζαμε τον μεγάλο αδερφό ή το μπαμπά να καθαρίσει.... 😂 

Έχει καταντήσει τόσο γραφικό πχια.. 

Επεξ/σία από ~Joker~
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nectons είπε

Το 90% των χρηστών αλλάζουν κινητό σε λιγότερο από 1 χρόνο. 

Το πόσο; Έχεις κάποια στοιχεία για αυτό;

5 ώρες πριν, nectons είπε

Αναφαίρομαι στην Ελλάδα μόνον και στην κατηγορία smartphones αξίας 300-400 ευρώ και πάνω φίλε μου.

Α καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειάζονται στοιχεία? Αν δεν ήταν έτσι τότε γιατί βγάζουν νέα μοντέλα κάθε 6 μήνες? Για να τα κάνουμε συλλογή? ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά με τα στοιχεία.. που ζείτε?

39 λεπτά πριν, ~Joker~ είπε

Δεν έχει βαρεθεί άραγε σε κάθε ποστ που του τα χώνουν όλοι και σαφώς με το δίκιο τους να φωνάζει τους moderators να επέμβουν ?! Κάτι σαν το σχολείο μου θυμίζει όταν κάναμε μα***ια και φταίγαμε ξεκάθαρα αλλα δε μπορούσαμε να βγάλουμε άκρη φωνάζαμε τον μεγάλο αδερφό ή το μπαμπά να καθαρίσει.... 😂 

Έχει καταντήσει τόσο γραφικό πχια.. 

ΤΟ γραφικό δεν είναι αυτό αδερφέ. ΤΟ γραφικό είναι ότι εσείς οι τρεις ψάχνετε να βρείτε όπου γράφω. Τρελό ανέκδοτο μιλάμε. Λίγο spooky αλλά και τρελό. Φαντάζομαι το διασκεδάζετε ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πραγματικό κόσμο ευτυχώς ή δυστυχώς, όπου το 90% δεν αλλάζει κινητά σε λιγότερο από ένα χρόνο

 

Στον δικό σου κόσμο ενδεχομένως και τα αλλάζουν κάθε τρίμηνο, σου εύχομαι να παραμείνεις για πάντα στη φούσκα σου, ειλικρινά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, nectons είπε

Αν δεν ήταν έτσι τότε γιατί βγάζουν νέα μοντέλα κάθε 6 μήνες?

Για αυτούς που αγόρασαν κινητό 2 χρόνια και ποιο πίσω, δεν παίζει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Για αυτούς που αγόρασαν κινητό 2 χρόνια και ποιο πίσω, δεν παίζει;

Με αυτή τη λογική θα έβγαζαν ένα κινητό κάθε 2 χρόνια. Όμως βγάζουν κάθε έξι μήνες.  Απλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...