Προς το περιεχόμενο

άλλο ένα θέμα για αγορά tablet !!


panosno1com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Το ποσό που διαθέτουμε:
100 ευρώ ~
2) Την χρήση του tablet (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά):
Διάβασμα νέων, σερφάρισμα στο ίντερνετ, χαζοπαιχνιδακια τυπου simcity ή coffeκατι

3) Το μέγεθος και ανάλυσή της οθόνης που θα θέλαμε:
10 ιντσες , ανάλυση οσο πιο καλή γινεται σε αυτο το μικρό -ομολογουμένως- ποσον

4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (hdmi, type-c, gps, φλας στην κάμερα, μαγνητικό πληκτρολόγιο κ.λ.π.):
αν εχει gps εχει καλώς, ότι υπάρχει καλό ειναι που λεμε :P (δεν σκάμε κιολας αν δεν υπαρχει) . Θέλουμε οθόνη με ζωντανα κι οχι ξεθωριασμενα χρωματα :P

5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες;
ε σε αυτο το ποσον οχι

6) Μας ενδιαφέρει το Mobile internet 3G-4G;
Ναι αλλά αν δεν γίνεται δεν παίζει πρόβλημα, λόγω δυνατότητας hotspot απο κινητό

7) Επιθυμούμε να χει υποστήριξή από ROMs, root κτλ;
οχι

8) Μας ενδιαφέρει η επίσημη εγγύηση στην Ελλάδα;
οχι

9) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό ή θέλουμε dual boot;
οχι

10) Μας ενδιαφέρει η μεγάλη μπαταρία;
Οσο το δυνατόν

11) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα;
Από Ελλάδα , υπό σκέψη κάποια πρόταση εντός ΕΕ για να μν έχουμε ιστοριες με τελωνεια κτλ

12) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης);
οχι καποιο συγκεκριμενο

13) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο ή και για μεταχειρισμένο;
Προσανατολιζομαστε για καινουριο !

 

Ευχαριστω σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/179974-huawei-mediapad-t3-9.6-2gb/16gb-wifi#

τσιμπατο είναι πολύ καλό,  έχω πάρει δυο για τις πιτσιρίκες μου , τα δουλεύουν πρωί βράδυ απροβλημάτιστα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, george kesoglu είπε

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/179974-huawei-mediapad-t3-9.6-2gb/16gb-wifi#

τσιμπατο είναι πολύ καλό,  έχω πάρει δυο για τις πιτσιρίκες μου , τα δουλεύουν πρωί βράδυ απροβλημάτιστα 

φτου δε το προλαβα στα 99 με 100 που λενε πολλοι στο σκρουτζ! Στον κωτσο γραφει εξαντλημενο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έβαλα το λινκ το είχε ο Κωτσόβολος το έχασες για πολύ  λίγα λεπτά,   εχε το νου σου το βάζει σε αυτή την τιμή ένα τακτά χρονικα διαστήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.banggood.com/CHUWI-Hi10-Pro-64GB-Intel-X5-Atom-Cherry-Trail-Z8350-Quad-Core-10_1-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1153300.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
 

Πιστεύω αξίζει να ανεβείς ενα 50ρικό και να πάρεις κάτι λίγο πιο αξιοπρεπές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...