Προς το περιεχόμενο

Αυτή είναι η πρόσοψη του OnePlus 6


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, leo066 είπε

Πότε χαρακτήρισε flagship killer το 3,3τ,5,5τ η ίδια η OnePlus? Το μόνο που θυμάμαι είναι το one, δεν θυμάμαι για το 2

Οι εταιριες δεν χαρακτηριζουν...Απλα διαθετουν προιοντα.Περα της ναυαρχιδας της καθε εταιριας. Το κοινο χαρακτηριζει!

Γενικως ομως η 1+ με το moto που εχει κτλπ αυτο θελει να περναει προς τα εξω.Μην συμβιβαζεσαι λεει ΠΑΝΤΟΥ. Εννοώντας οτι μπορεις να εχεις το καλυτερο της αγορας (hardwarικα και Softwarικα) και πλεον σε κομπλε τιμη. Σε αυτο το κομματι ειναι που λεω οτι μας τα χαλαει χρονο με τον χρονο...θα δουμε και φετος τι θα γινει. Εχω παγωσει την αγορα κινητου γιατι περιμενω να δω σε τι τιμες θα σκασει το 1+6

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Η εταιριες δεν χαρακτηριζουν...Απλα διαθετουν προιοντα.Περα της ναυαρχιδας της καθε εταιριας. Το κοινο χαρακτηριζει!

Γενικως ομως η 1+ με το moto που εχει κτλπ αυτο θελει να περναει προς τα εξω.Μην συμβιβαζεσαι λεει ΠΑΝΤΟΥ. Εννοώντας οτι μπορεις να εχεις το καλυτερο της αγορας (hardwarικα και Softwarικα) και πλεον σε κομπλε τιμη. Σε αυτο το κομματι ειναι που λεω οτι μας τα χαλαει χρονο με τον χρονο...θα δουμε και φετος τι θα γινει. Εχω παγωσει την αγορα κινητου γιατι περιμενω να δω σε τι τιμες θα σκασει το 1+6

Η διαφορά στην τιμή μεταξύ του one και των τότε flagships είναι σχεδόν ίδια με την διαφορά των υπολοίπων μοντέλων με τα αντίστοιχα flagships των άλλων εταιριών, και η OnePlus ξεκάθαρα είχε χαρακτηρίσει το one ως flagship killer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, leo066 είπε

Η διαφορά στην τιμή μεταξύ του one και των τότε flagships είναι σχεδόν ίδια με την διαφορά των υπολοίπων μοντέλων με τα αντίστοιχα flagships των άλλων εταιριών

Αρα δηλαδη επειδη σε 5 χρονια το S14 και το Huawei P50 και το G14 θα κανουν ας πουμε 5000  μπορει η 1+ να το κοστολογισει 4600 και να το θεωρουμε παλι flagship killer...?Μην τρελαθουμε.

Τωρα για την διαφορα που λες ειναι δυσκολο γιατι πρεπει να βρουμε σε τι τιμες ειχαν ανακοινωθει. Απο τι θυμαμαι το 1+1 επαιζε παντως στα 250-300$ ενω το S4 τοτε κοντα στο 400+

Αρα ειχαν μια διαφορα στα 150-200 ευρο. Το S8 βγηκε στα 700-800  και το 1+5 στα 499-550. Διαφορα στα 200ευρο πανω κατω. Το S9 ειναι πιο ακριβο απο το S8 για λιγο. Για να δουμε τι τιμη θα βγει το S6. Ελπιζω να δω το 6** μονο για το μεγαλο μοντελο...

Τιμες με καθε επιφυλαξη γιατι δεν τα θυμαμαι και απο το GSM arena δεν βγαζεις ακρη γιατι εχει πολυ διαφορετικες τιμες...λεει ας πουμε S8 530. Και δεν λεει για ποια χωρα κτλπ η αν ειναι MSRP

16 λεπτά πριν, leo066 είπε

OnePlus ξεκάθαρα είχε χαρακτηρίσει το one ως flagship killer

Δεν το θυμαμαι ισως έχεις δικιο. Αρα για μετα το 1+1 δεν ισχυει αφου δεν το ειπε επισημως?

 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, nectons είπε

Γιατί το έχεις το 6 και είσαι τόσο σίγουρος ότι το έχουμε τερματίσει? OIS και 4κ 60fps πίστεψε με εσύ έχεις τερματίσει αν πιστεύεις το αντίθετο.

Εγώ να σου δώσω και 8Κ σε κινητό, εσύ μπορείς να μου πεις που θα το χρησιμοποιήσεις; ....για selfie ή για τα γενέθλια του ανιψιού σου :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nhzt είπε

Εγώ να σου δώσω και 8Κ σε κινητό, εσύ μπορείς να μου πεις που θα το χρησιμοποιήσεις; ....για selfie ή για τα γενέθλια του ανιψιού σου :D:D:D

Να αγιασει το στομα σου...Εδω δεν εχουμε καταφερει να κραταμε κινητα 2-3 χρονια χωρις κολληματα και πανικο και θελουμε 4k 120fps και 1080p full slow mo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, leo066 είπε

Πότε χαρακτήρισε flagship killer το 3,3τ,5,5τ η ίδια η OnePlus? Το μόνο που θυμάμαι είναι το one, δεν θυμάμαι για το 2

To One το χαρακτηρισε τοτε flagship killer καθαρα για λογους εμπορικους για να τ ο διαφημισει δηλαδη στον κοσμο.

Ο λογος που τα εκοψε αυτα αργοτερα ειναι γιατι ανεβαζε τις τιμες της σε σημειο να φτανει επικινδυνα τους ανταγωνιστες.

Το Oneplus5/5t μπορει να ειναι πιο γρηγορα(και με 6gb ram) απο το S8 και ευτυχως δεν εχουν κουμπι τυπου bixby ουτε και το αθλιο touchwiz,το S8 ομως εχει

την καλυτερη οθονη της αγορας(για την χρονια που βγηκε μαζι με το note),

ειναι αδιαβροχο,

εχει χαμηλοτερη δεικτη Sar(για οποιους τα κοιτανε)

εχει εδω στην Ελλαδα(και γενικα παγκοσμιως)αντιπροσωπειες και απειρα service 

υποστηριζει ασυρματη φορτιση

υποστηριζει micro sd καρτα

εχει απο μονο του(χωρις δηλαδη gcam και 3ες εφαρμογες)καλυτερη φωτογραφικη κυριως σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και OIS

και επισης απειρες θηκες/αξεσουαρ να διαλεξεις οτι πραγματικα θελεις

Και το σημαντικοτερο ολων κοστιζει οσο και το Oneplus5t 6/64.

Και δεν ειναι μονο το S8 φυσικα,πλεον στα 500ευρω μπορεις να βρεις παρα πολλες επιλογες.

Htc U11(απο τις καλυτερες καμερες του 2017)

Sony XZ1 και Nokia 8(stock android,snap835,αλουμινιο σαν το Oneplus και το καλυτερο 383ευρω τιμη)

Γιαυτο η εταιρεια σταματησε να παρουσιαζει τα Oneplus ως flagship κινητα,γιατι πολυ απλα χασανε το μεγαλο πλεονεκτημα που ειχαν πιο παλια της ανταγωνιστικης τιμης.

Και το χειροτερο ολων εχασε και την ταυτοτητα και λογο υπαρξης της.

Το μονο πλεονεκτημα πλεον που εχουν τα Oneplus ειναι το root για οσους ασχολουνται(μεγαλη υποστηριξη,δεν χανεις την εγγυηση),βεβαια ουτως ή αλλως η Oneplus ειναι θυγατρικη της Oppo δεν ειχε ποτε τοσο μεγαλες βλεψεις να ανταγωνιστει πραγματικα τιτανες του χωρου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Fulgore είπε

To One το χαρακτηρισε τοτε flagship killer καθαρα για λογους εμπορικους για να τ ο διαφημισει δηλαδη στον κοσμο.

Ο λογος που τα εκοψε αυτα αργοτερα ειναι γιατι ανεβαζε τις τιμες της σε σημειο να φτανει επικινδυνα τους ανταγωνιστες.

Το Oneplus5/5t μπορει να ειναι πιο γρηγορα(και με 6gb ram) απο το S8 και ευτυχως δεν εχουν κουμπι τυπου bixby ουτε και το αθλιο touchwiz,το S8 ομως εχει

την καλυτερη οθονη της αγορας(για την χρονια που βγηκε μαζι με το note),

ειναι αδιαβροχο,

εχει χαμηλοτερη δεικτη Sar(για οποιους τα κοιτανε)

εχει εδω στην Ελλαδα(και γενικα παγκοσμιως)αντιπροσωπειες και απειρα service 

υποστηριζει ασυρματη φορτιση

υποστηριζει micro sd καρτα

εχει απο μονο του(χωρις δηλαδη gcam και 3ες εφαρμογες)καλυτερη φωτογραφικη κυριως σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και OIS

και επισης απειρες θηκες/αξεσουαρ να διαλεξεις οτι πραγματικα θελεις

Και το σημαντικοτερο ολων κοστιζει οσο και το Oneplus5t 6/64.

Και δεν ειναι μονο το S8 φυσικα,πλεον στα 500ευρω μπορεις να βρεις παρα πολλες επιλογες.

Htc U11(απο τις καλυτερες καμερες του 2017)

Sony XZ1 και Nokia 8(stock android,snap835,αλουμινιο σαν το Oneplus και το καλυτερο 383ευρω τιμη)

Γιαυτο η εταιρεια σταματησε να παρουσιαζει τα Oneplus ως flagship κινητα,γιατι πολυ απλα χασανε το μεγαλο πλεονεκτημα που ειχαν πιο παλια της ανταγωνιστικης τιμης.

Και το χειροτερο ολων εχασε και την ταυτοτητα και λογο υπαρξης της.

Το μονο πλεονεκτημα πλεον που εχουν τα Oneplus ειναι το root για οσους ασχολουνται(μεγαλη υποστηριξη,δεν χανεις την εγγυηση),βεβαια ουτως ή αλλως η Oneplus ειναι θυγατρικη της Oppo δεν ειχε ποτε τοσο μεγαλες βλεψεις να ανταγωνιστει πραγματικα τιτανες του χωρου.

Τα περισσότερα από αυτά που αναφέρεις μου είναι αδιάφορα, αν δεν σε καλύπτει το OnePlus * μην ασχολείσαι, αν μου χάριζαν ένα σ8 θα το πούλαγα για να αγοράσω το OnePlus, δεν με ενδιαφέρει που το σ8 έχει καλύτερη κάμερα, ούτε ασύρματη φόρτιση και με καλύπτει απόλυτα η 1080p οθόνη, όταν αγόραζα το 5τ ήξερα πολύ καλά τι αγόραζα και αυτά που αγόραζα με κάλυπταν 100%

Τώρα για την OnePlus με την oppo είναι κάτι σαν τη Toyota και τη Lexus, η oppo το τελευταίο κινητό με top snapdragon επεξεργαστή είναι το 7 που βγήκε την ίδια περίοδο με το one, από τότε έχει αφήσει τη OnePlus μόνο με κορυφαίο επεξεργαστή

Επεξ/σία από leo066
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, leo066 είπε

Τα περισσότερα από αυτά που αναφέρεις μου είναι αδιάφορα, αν δεν σε καλύπτει το OnePlus * μην ασχολείσαι, αν μου χάριζαν ένα σ8 θα το πούλαγα για να αγοράσω το OnePlus, δεν με ενδιαφέρει που το σ8 έχει καλύτερη κάμερα, ούτε ασύρματη φόρτιση και με καλύπτει απόλυτα η 1080p οθόνη, όταν αγόραζα το 5τ ήξερα πολύ καλά τι αγόραζα και αυτά που αγόραζα με κάλυπταν 100%

Τώρα για την OnePlus με την oppo είναι κάτι σαν τη Toyota και τη Lexus, η oppo το τελευταίο κινητό με top snapdragon επεξεργαστή είναι το 7 που βγήκε την ίδια περίοδο με το one, από τότε έχει αφήσει τη OnePlus μόνο με κορυφαίο επεξεργαστή

Δεν καταλαβες το σκεπτικο μου και απαντας γραφοντας οτι να ναι.Εσενα σου ειναι αδιαφορα αλλα εσυ δεν εκφραζεις καποια μεγαλη μεριδα κοσμου.

Δεν ειπα οτι πρεπει καποιος με το ζορι να παρει Galaxy.Ειπα οτι περαν της μεγαλης διαφημισης που τρωνε τα κινητα της Samsung,εχουν και ποσα αλλα εξτρα/καλουδια που σιγουρα μπορει να τα προτιμησει καποιος αλλος. Και οταν δε η τιμη ειναι στα ιδια εκει δυστηχως το Oneplus γινεται επιλογη για λιγους.

Μην ξεχνας οτι οι περισσοτεροι στο εξωτερικο αγοραζουν συσκευες απο παροχους με την προοπτικη να τα κρατησουν 2χρονια,πως ακριβως θα προτιμησουν το Oneplus οταν δεν υπαρχει καν στα καταστηματα. 

Καλα δεν σχολιαζω καν για Αμερικη που με λιγα παραπανω χρηματα βρισκεις και pixel που εκει αγοραζεις και πολλα αλλα περαν του stock android.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν καταλαβες το σκεπτικο μου και απαντας γραφοντας οτι να ναι.Εσενα σου ειναι αδιαφορα αλλα εσυ δεν εκφραζεις καποια μεγαλη μεριδα κοσμου.

Δεν ειπα οτι πρεπει καποιος με το ζορι να παρει Galaxy.Ειπα οτι περαν της μεγαλης διαφημισης που τρωνε τα κινητα της Samsung,εχουν και ποσα αλλα εξτρα/καλουδια που σιγουρα μπορει να τα προτιμησει καποιος αλλος. Και οταν δε η τιμη ειναι στα ιδια εκει δυστηχως το Oneplus γινεται επιλογη για λιγους.

Μην ξεχνας οτι οι περισσοτεροι στο εξωτερικο αγοραζουν συσκευες απο παροχους με την προοπτικη να τα κρατησουν 2χρονια,πως ακριβως θα προτιμησουν το Oneplus οταν δεν υπαρχει καν στα καταστηματα. 

Καλα δεν σχολιαζω καν για Αμερικη που με λιγα παραπανω χρηματα βρισκεις και pixel που εκει αγοραζεις και πολλα αλλα περαν του stock android.

Ναι, σε μένα είναι αδιάφορα όπως και σε όσους αγοράζουν OnePlus, αν τους ενδιέφεραν και αγόρασαν OnePlus τότε έκαναν μια πολύ λάθος αγορά, ξέρεις τι αγοράζεις όταν αγοράζεις OnePlus γιατί όπως έγραψες και εσύ δεν μπορείς να πας σε καταστήματα παρόχου ή οτιδήποτε άλλο, άρα πριν την αγορά το έχεις ψάξει.

Για τα pixel θα συμφωνήσω, αν μπορούσα να αγοράσω το 2 xl στην τιμή του 5τ θα το έκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Να αγιασει το στομα σου...Εδω δεν εχουμε καταφερει να κραταμε κινητα 2-3 χρονια χωρις κολληματα και πανικο και θελουμε 4k 120fps και 1080p full slow mo

Πάντως το 5T το έχω κρατήσει περισσότερο από οποιοδήποτε κινητό.

5 ώρες πριν, nhzt είπε

Εγώ να σου δώσω και 8Κ σε κινητό, εσύ μπορείς να μου πεις που θα το χρησιμοποιήσεις; ....για selfie ή για τα γενέθλια του ανιψιού σου :D:D:D

Στην καθημερινότητα? Σε γενέθλια? Σε γάμους? Σε βαπτίσια? Αν δεις πως τραβάει με qimbal ένα οποιοδήποτε κινητό θα αναθεωρήσεις. Ξέρω πολλούς επαγγελματίες φωτογράφους/βιντεογράφους που μέσα στην ομάδα των 6 ατόμων που καλύπτουν ένα μυστήριο τουλάχιστον οι 2 θα χρησιμοποιούν καλό κινητό με qimbal σε συνθήκες όπως συνοστισμός η μέσα στην εκκλησία κοντινά πλάνα  μέσα σε κόσμο όπου είναι αδύνατον να γίνει με την επαγγελματική κάμερα λόγο βάρους όγκου κλπ. Πόσο μάλλον το 5Τ που δεν κοστίζει 8κ. Αυτή τη στιγμή έχω μαζέψει πάνω από tb με το 5Τ Και πάνω από 8tb συνολικά από όλες μου τις συσκευές. Αυτό λέγεται χόμπι. Και αν το εργαλείο που χρησιμοποιείς είναι καλό το χόμπι γίνεται πολύ όμορφο. 

2 ώρες πριν, leo066 είπε

Τα περισσότερα από αυτά που αναφέρεις μου είναι αδιάφορα, αν δεν σε καλύπτει το OnePlus * μην ασχολείσαι, αν μου χάριζαν ένα σ8 θα το πούλαγα για να αγοράσω το OnePlus, δεν με ενδιαφέρει που το σ8 έχει καλύτερη κάμερα, ούτε ασύρματη φόρτιση και με καλύπτει απόλυτα η 1080p οθόνη, όταν αγόραζα το 5τ ήξερα πολύ καλά τι αγόραζα και αυτά που αγόραζα με κάλυπταν 100%

Τώρα για την OnePlus με την oppo είναι κάτι σαν τη Toyota και τη Lexus, η oppo το τελευταίο κινητό με top snapdragon επεξεργαστή είναι το 7 που βγήκε την ίδια περίοδο με το one, από τότε έχει αφήσει τη OnePlus μόνο με κορυφαίο επεξεργαστή

Μαζί σου σε όλα. Εννοείται ότι λόγο αγοραπωλησιών έχω δώσει και δοκιμάσει αρκετές φορές ναυαρχίδες της Samsung και φυσικά έχω καταλήξει με 5Τ. Εκεί που διαφωνώ κάθετα είναι ότι το S8 έχει καλύτερη κάμερα. ΔΕΝ έχει καλύτερη κάμερα. Έχει καλύτερο λογισμικό. Και αν δεν σε ενοχλεί που λείπουν χαβαλεδιάρικες λειτουργίες και σε ενδιαφέρει μόνο η φωτογραφία και η ποιότητα της τότε σε υπερκαλύπτει το gcam mod και δεν είναι καλύτερο μόνο από S8 αλλά και Note 8 και S9 και πάει λέγοντας. Ιδιαίτερα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nectons είπε

Στην καθημερινότητα? Σε γενέθλια? Σε γάμους? Σε βαπτίσια? Αν δεις πως τραβάει με qimbal ένα οποιοδήποτε κινητό θα αναθεωρήσεις. Ξέρω πολλούς επαγγελματίες φωτογράφους/βιντεογράφους που μέσα στην ομάδα των 6 ατόμων που καλύπτουν ένα μυστήριο τουλάχιστον οι 2 θα χρησιμοποιούν καλό κινητό με qimbal σε συνθήκες όπως συνοστισμός η μέσα στην εκκλησία κοντινά πλάνα  μέσα σε κόσμο όπου είναι αδύνατον να γίνει με την επαγγελματική κάμερα λόγο βάρους όγκου κλπ. Πόσο μάλλον το 5Τ που δεν κοστίζει 8κ. Αυτή τη στιγμή έχω μαζέψει πάνω από tb με το 5Τ Και πάνω από 8tb συνολικά από όλες μου τις συσκευές. Αυτό λέγεται χόμπι. Και αν το εργαλείο που χρησιμοποιείς είναι καλό το χόμπι γίνεται πολύ όμορφο.

Όπως βλέπεις μιλάς για εξεζητημένες καταστάσεις και ανάγκες. Δώσε μόνος σου τα ποσοστά αυτών που τραβάνε με quimbal και θα αναθεωρήσεις εσύ. Επίσης σε καμία περίπτωση το Oneplus 6 δεν βγήκε για να καλύψει αυτά που περιγράφεις. Απλά για τον ανταγωνισμό.

Όσο για το χόμπυ σου, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι τα σωστά εργαλεία κάνουν το χόμπυ πιο όμορφο. Χομπίστας είμαι και γω, αλλά σε παρακαλώ.... σε ικετέυω... όχι με Oneplus. Όπως σίγουρα γνωρίζεις για φωτογραφία και βιντεο υπάρχουν πολύ καλύτερα εργαλεία που κάνουν το χόμπυ σου (μας) υπέροχο. Μεσοβέζικες λύσεις δεν μ αρέσουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, nhzt είπε

Όπως βλέπεις μιλάς για εξεζητημένες καταστάσεις και ανάγκες. Δώσε μόνος σου τα ποσοστά αυτών που τραβάνε με quimbal και θα αναθεωρήσεις εσύ. Επίσης σε καμία περίπτωση το Oneplus 6 δεν βγήκε για να καλύψει αυτά που περιγράφεις. Απλά για τον ανταγωνισμό.

Όσο για το χόμπυ σου, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι τα σωστά εργαλεία κάνουν το χόμπυ πιο όμορφο. Χομπίστας είμαι και γω, αλλά σε παρακαλώ.... σε ικετέυω... όχι με Oneplus. Όπως σίγουρα γνωρίζεις για φωτογραφία και βιντεο υπάρχουν πολύ καλύτερα εργαλεία που κάνουν το χόμπυ σου (μας) υπέροχο. Μεσοβέζικες λύσεις δεν μ αρέσουν.

Στο μέγεθος ενός κινητού έχεις να προτείνεις κάτι που να μην είναι μεσοβέζικη λύση? Καταρχάς το είχες το κινητό αυτό ποτέ? Η αν το είχες ασχολήθηκες καθόλου να δεις τις δυνατότητες του? Η κάτι ποιο συγκεκριμένο. Για τι ακριβώς μιλάει εδώ το θέμα? Μήπως έχεις μπερδευτεί και γράφεις σε λάθος θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, nectons είπε

Στο μέγεθος ενός κινητού έχεις να προτείνεις κάτι που να μην είναι μεσοβέζικη λύση? Καταρχάς το είχες το κινητό αυτό ποτέ? Η αν το είχες ασχολήθηκες καθόλου να δεις τις δυνατότητες του? Η κάτι ποιο συγκεκριμένο. Για τι ακριβώς μιλάει εδώ το θέμα? Μήπως έχεις μπερδευτεί και γράφεις σε λάθος θέμα?

1. Σε μέγεθος κινητού που να τραβάει 4Κ βιντεο και να κάνει ότι και μια DSLR ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Αν εσύ θέλεις να χρησιμοποιείς το τούμπανο Oneplus για να τραβάς βίντεο σε γαμοβαφτήσια όπου έχει συνωστισμό και να το συγκρίνεις σε δυνατότητες βιντεο και φωτογραφίας με τις συμβατικές συσκευές, είναι δικό σου θέμα και κανένας δεν μπορεί να σου το απαγορεύσει.

2. Όχι δεν είχα την τιμή να το έχω, γιατί δεν μ ενδιαφέρει.

3. Το θέμα μιλάει για ένα πρωτοφανές φαινόμενο που εμφανίσθηκε στα χρονικά των smartphones το Oneplus 6, το οποίο λέει έχει notch (ουάου) και ότι στο “notch” φιλοξενείται κάμερα , ακουστικό καθώς και το LED ειδοποιήσεων ενώ στο κάτω μέρος (τρεις φορές ουάου) και ότι έχει μικρό bezel (εδώ τρελάθηκα) Επίσης διαθέτει SoC της Qualcomm, Snapdragon 845 σε συνδυασμό με 8GB RAM και μπαταρία 3450mAh !!!

Αν γράφει κάτι άλλο σε παρακαλώ διαφώτισε με γιατί δεν θα αντέξω την άγνοια για μια τέτοια συσκευή ......

Επεξ/σία από nhzt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...