Προς το περιεχόμενο

VDSL 50 με 31€ αξίζει? (Ιωάννινα κανείς?)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 20/06/2019 at 20:00, kostasy2011 said:

Μιάς και εχω καταχωρίσει ενα σημαντικό αριθμό καμπινών στο fttxgr.eu του κέντρου έχω ένα ωραίο δείγμα στα λεγόμενα του poulinos και μια πρωτότυπη και συνάμα ανάποδη τοποθέτηση 😅🤣

119_ADSL.jpg433-A-V.jpg

δυστυχως πολλα καφαο οπως το πρωτο και τα καφαο ειναι το λιγοτερο.απειρα χαλυβδινα box χωρις καν καπακια να βρεχονται.

On 24/06/2019 at 21:48, divo said:

καφαο οτε αλλαγμενο, το πιθανοτερο κεντρο Αθηνα και καμπινα παροχου. Μαλλον voda. το αναποδο που το βλεπεις

για την πρωτη φωτογραφια μαλλον εννοει οτι η καμπινα σαπιζει και για την δευτερη οτι ειναι back to back? πιο κοντα πεθαινεις.απορω αν ανοιγει το πλαινο της wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα μένω στα Γιάννενα

 σήμερα ήρθαν 2 παλικάρια στο σπίτι μου από την wind για να μου προτείνουν άλλο πρόγραμμα τώρα εχω vodafone adsl και πιάνω με το ζορι 8mbps 

μου είπαν οτι η γραμμή θα  είναι vdsl άλλα θα πιάνω 17-22 και αυτό γιατι δεν έχουν δώσει ακόμα  επαρκες ρεύμα απο την ΔΕΗ στην καμπίνα που απέχει γύρω στα 150 μετρά απο το σπίτι μου για 50 mbps

τελικά με ψήσανε με 25 ευρώ πάγιο + απεριόριστα σταθερά και 300 λεπτά προς κινητά 

θα τα πιάνω η  με δούλεψαν κανονικά και θα έχω πάλι σάπια  adsl?

επίσης με τη διακοπή συμβολαίου τι γίνετε είχα συμβόλαιο μεχρι 2021 με την vodafone θα έχω πρόστιμο αυτοί μου είπαν  πως όχι

Επεξ/σία από FORIS78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πληρωσεις το πρόστιμο ειναι σίγουρο και θα ειναι και μεγάλο

Θα εχεις και τις ιδιες ταχύτητες

Δηλαδη μενω άφωνος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

80 ευρώ πρόστιμο μου είπαν απο την vodafane πριν που μίλησα μαζί τους

πως την πάτησα έτσι ο μακακας😁

θα πάω αύριο το πρωί σε κατάστημα της wind  να κάνω υπαναχώρηση της αίτησης έχω δικαίωμα να το κάνω μέσα σε 14 μέρες απ ότι διάβασα σε ένα άρθρο αφού η αίτηση δεν έγινε σε κατάστημα  άλλα στο σπίτι μου από αντιπρόσωπο της εταιρίας τους.

 

Επεξ/σία από FORIS78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 13/09/2019 at 18:59, FORIS78 said:

καλησπέρα μένω στα Γιάννενα

 σήμερα ήρθαν 2 παλικάρια στο σπίτι μου από την wind για να μου προτείνουν άλλο πρόγραμμα τώρα εχω vodafone adsl και πιάνω με το ζορι 8mbps 

μου είπαν οτι η γραμμή θα  είναι vdsl άλλα θα πιάνω 17-22 και αυτό γιατι δεν έχουν δώσει ακόμα  επαρκες ρεύμα απο την ΔΕΗ στην καμπίνα που απέχει γύρω στα 150 μετρά απο το σπίτι μου για 50 mbps

τελικά με ψήσανε με 25 ευρώ πάγιο + απεριόριστα σταθερά και 300 λεπτά προς κινητά 

θα τα πιάνω η  με δούλεψαν κανονικά και θα έχω πάλι σάπια  adsl?

επίσης με τη διακοπή συμβολαίου τι γίνετε είχα συμβόλαιο μεχρι 2021 με την vodafone θα έχω πρόστιμο αυτοί μου είπαν  πως όχι

εκει που νομιζω οτι τα εχω ακουσει ολα ξαφνικα κατι γραφεται εδω στο ινσομνια και σηκωνω τα χερια ψηλα.

δεν εχουν δωσει επαρκες ρευμα. ειλικρινα μετα απο αυτο μπορω να πεθανω.να δω τι αλλο θα ακουσω. ναι ηθελε 5ampere και εδωσαν 3 και δεν σηκωνει vdsl. δεν το πιστευω τι λενε αυτοι οι ανθρωποι. αν η καμπινα παιζει εχεις vdsl απο το Kv.αν η καμπινα δεν παιζει εχεις adsl η vdsl απο το αστικο κεντρο.τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο.

On 13/09/2019 at 19:38, FORIS78 said:

80 ευρώ πρόστιμο μου είπαν απο την vodafane πριν που μίλησα μαζί τους

πως την πάτησα έτσι ο μακακας😁

θα πάω αύριο το πρωί σε κατάστημα της wind  να κάνω υπαναχώρηση της αίτησης έχω δικαίωμα να το κάνω μέσα σε 14 μέρες απ ότι διάβασα σε ένα άρθρο αφού η αίτηση δεν έγινε σε κατάστημα  άλλα στο σπίτι μου από αντιπρόσωπο της εταιρίας τους.

πηγαινε κανε ακυρωση.αν σου δινει ενας παροχος απο kv τοτε σου δινουν ολοι. το βασικο ειναι αν εχουν αλλαχτει τα Kv και αν εχουν ρευμα.και αν ειναι πχ του οτε τοτε ο οτε θα δωσει πρωτος διαθεσιμοτητα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εγώ φταίω ο απατεώνας μια χαρά έκανε την δουλειά του, εννοείτε ότι θα το ακυρώσω πήγα σε ένα κατάστημα wind αλλά δεν φαινόταν  ακόμα η αίτηση στα κεντρικά μιας και έγινε Παρασκευή απόγευμα , λογικά από αύριο θα μπορώ να κάνω την υπαναχώρηση. 

Ευχαριστω για τις απαντήσεις και για την βοήθεια guys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, FORIS78 said:

Βασικά εγώ φταίω ο απατεώνας μια χαρά έκανε την δουλειά του, εννοείτε ότι θα το ακυρώσω πήγα σε ένα κατάστημα wind αλλά δεν φαινόταν  ακόμα η αίτηση στα κεντρικά μιας και έγινε Παρασκευή απόγευμα , λογικά από αύριο θα μπορώ να κάνω την υπαναχώρηση. 

Ευχαριστω για τις απαντήσεις και για την βοήθεια guys

Και οι πωλητες το εχουν παρακανει με τις βλακειες που λενε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...