Προς το περιεχόμενο

Facebook: Δε χρησιμοποιούμε το μικρόφωνο των φορητών συσκευών σας για στοχευμένη διαφήμιση


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Εισοδηματιας καταλαβα, κανα χομπυ εκτος απο ταινιες; Λογικα δεν θα βγαινεις απο το σπιτι εξω...

Ποδοσφαιρο & Youtube παντως δεν παιζει να βλεπεις

Teaching moment δικο σου!

Εσύ είσαι στο βίντεο φαντάζομαι. Καλά το πας. Σε μερικά χρόνια ίσως να έχεις ελπίδες. Πάντως μακάρι να ήμουν εισοδήματιας. Πάλι καλά που έχω χρόνο να λες να βοηθάω κόσμο. Με σένα χλωμό το βλέπω αλλά η προσπάθεια μετράει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, nectons είπε

Εσύ είσαι στο βίντεο φαντάζομαι. Καλά το πας. Σε μερικά χρόνια ίσως να έχεις ελπίδες. Πάντως μακάρι να ήμουν εισοδήματιας. Πάλι καλά που έχω χρόνο να λες να βοηθάω κόσμο. Με σένα χλωμό το βλέπω αλλά η προσπάθεια μετράει. 

Έπρεπε να σταματήσω στο πολλές ταινίες βλέπεις για την σειρά futurama. 2η προειδοποίηση ήταν το βλέπω 2 ταινίες την ημέρα τα τελευταία 20 χρόνια.

Σου έχω να συμπληρώσεις κάτι πριν αποχωρήσω:

 

86C35659-955D-4415-AB76-A5F297EFCB6B.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, aris1986 είπε

Έπρεπε να σταματήσω στο πολλές ταινίες βλέπεις για την σειρά futurama. 2η προειδοποίηση ήταν το βλέπω 2 ταινίες την ημέρα τα τελευταία 20 χρόνια.

Σου έχω να συμπληρώσεις κάτι πριν αποχωρήσω:

86C35659-955D-4415-AB76-A5F297EFCB6B.jpeg

Εντάξει παλικάρι. Να είσαι πάντα καλά. Μόλις πρόσεξα την υπογραφή σου. Συγνώμη δεν ήξερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, nectons said:

Εντάξει παλικάρι. Να είσαι πάντα καλά. Μόλις πρόσεξα την υπογραφή σου. Συγνώμη δεν ήξερα. 

H υπογραφή του είναι για λόγους διαπόμπευσης, όχι επειδή συμφωνεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σας πιστεψαμε. Βλεπω χθες ελληνικη ταινια που ελεγε κατι για προφυλακτικα. Ανοιγω μετά το facebook και μου πεταγετε πρωτο site με προφυλακτικα χωρις να εχω κανει ποτέ αναζήτηση και χωρις να έχω κάνει fire το pixel του συγκεκριμενου site. Μου εχει γινει ξανα το ιδιο ενω μιλαγα με φιλους για ασφαλεια υγείας με διαφημιση στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ρε Μάρκο (που σε αποκαλούν πολλοί εδώ μέσα) που δεν το κάνεις. Μιλούσαμε για μπύρες, διαφήμιση για μπύρα μου έβγαλες, μιλούσαμε για είδος μουσικής και μου έβγαζες εκδηλώσεις και κονσέρτα, μπήκα μια φορά από το παλιό μου laptop και μου έβγαζες διαφημίσεις για καινούργια με προσφορά (τι, δεν σου αρέσει το IBM μου;). Και τίποτα από αυτές τις πληροφορίες (ωπ, sorry, δεδομένα για σένα) δεν τις έγραψα σε post ή στο Messenger, αλλά μιλούσα πρόσωπο με πρόσωπο στα άτομα που είχαν τις εφαρμογές σου εγκατεστημένα στο κινητό τους, οπότε από που τα ήξερες; Από τότε που έκανα την χαζομάρα να κάνω λογαριασμό στην βλακεία αυτή έβαλα ψεύτικο όνομα και επίθετο, αλλά σε μια διαφήμισει κολιέ με τα ονόματα σου με μαγεία βρήκε το δικό μου αληθινό όνομα. Από το 2015 θέλω να το διαγράψω, αλλά το κρατούσα μόνο και μόνο για τους "φίλους" που είναι δύσκολο να κατεβάσουν κάποια άλλη εφαρμογή μόνο και μόνο για μένα, οπότε sorry (un)friends

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να χρησιμοποιήσουν το μικρόφωνο της συσκευής.. αφού διασταυρώνοντας τα ηλεκτρομαγνητικά κύμματα έχουν άμεση πρόσβαση στα δεδομένα του εγκεφάλου..  :rolleyes:

Ξέρετε τώρα... αύριο στο Facebook όλοι θα δούμε διαφήμιση αλουμινόχαρτο Sanitas... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες συζήτηση με την σύζυγο για το τι μαλακες στην HSBC και να αλλάξουμε τράπεζα.

Τώρα διαφήμιση της Natwest για τα πλεονεκτήματά του να αλλάξω τράπεζα και να πάω σε αυτούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...