Προς το περιεχόμενο

Νέο κατάστημα Πλαίσιο


papoys1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή λόγω δουλειάς ανεβοκατεβαίνω καθημερινά τη Μεσογείων είχα παρατηρήσει γενική  ανακαίνιση κτιρίου στην Αγία Παρασκευή λίγο πριν το Σταυρό στη διασταύρωση με την οδό Ευκαλύπτων σε κτίριο που πριν υπήρχαν τα έπιπλα ΤΡΙΑΝΤΗ.

https://www.google.gr/maps/@38.0125957,23.8361726,3a,60y,198.51h,93.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWYyYiAVd0L-IFfXAjTnRoQ!2e0!7i13312!8i6656

Τις τελευταίες μέρες είδα φορτηγά με το όνομα του πλαίσιο να κατεβάζουν πράγματα.Μάλλον κατάλαβαν ότι σε αυτό που λειτουργούν 100 μέτρα παραπάνω είναι ακατάλληλο δε σέβονται τον πελάτη γιατί συνήθως δεν έχει ελεύθερο κάποιο από τα 3-4 πάρκινγκ που διαθέτει και πρέπει να παρκάρεις παράνομα πάνω στη Μεσογείων.Καλό αυτό για όσους ψωνίζουμε από εκεί γιατί θα είναι έστω πιο άνετα τόσο το πάρκινγκ όσο και ο χώρος εσωτερικά γιατί είναι πολύ μεγαλύτερο  από το άλλο.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, zio10 είπε

Θα σε κράξουν τώρα που ψωνίζεις από το ΠΛΑΙΣΙΟ! :P

Λέες;;;;; Και τι να κάνω. Ορισμένα που δεν τα φέρνει το lidl τα παίρνω από εκεί.:huh:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Γιάννης Platano είπε

Κι εγω ψωνιζω και ποτε δεν ειχα προβλημα . Υπολογισες οχι ετοιμους αλλα δικη μου συνθεση.

Αγοραζεις σκληρους δισκους με αρχεια απο τους προηγουμενους η εισαι καμια τριτοδευτερη και οντως σου τυχαινουν καινουριοι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Αγοραζεις σκληρους δισκους με αρχεια απο τους προηγουμενους η εισαι καμια τριτοδευτερη και οντως σου τυχαινουν καινουριοι? :P

Υπάρχει προγραμμα που σου λεει ωρες λειτουργιας ενος δισκου και το εχω τεσταρει με εναν ssd που ειχα αγορασει μετα την συνθεση του pc.

Σφραγισμενος ssd να εχει ξαναχρησιμοποιηθει ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μη μου λέτε τέτοια τώρα.Και το είχα σε υπόληψη το πλαίσιο.

Λέτε να μου δίνει χρησιμοποιημένους και ξαναγεμισμένους μαρκαδόρους για αυτό γράφουν μονόπατα;;;;;;;;;;;;;;;;;Yes And No Smiley Face, Emoticon

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Παιδιά μη μου λέτε τέτοια τώρα.Και το είχα σε υπόληψη το πλαίσιο.

Λέτε να μου δίνει χρησιμοποιημένους και ξαναγεμισμένους μαρκαδόρους για αυτό γράφουν μονόπατα;;;;;;;;;;;;;;;;;Yes And No Smiley Face, Emoticon

 

Να τρως τυροπιτάκια καρδίς με μουχλιασμένη lidlοφέτα ενώ παρακολουθείς champions league στην turbo-x και παίζεις πάμε στοίχημα με στυλό @work.  

 

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ. ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη κατι ακουστηκε παραπανω για @work,μια χαρα μπαταριες χρησιμοποιω σε τηλεκοντρολ κτλπ σορρυ κιολας δεν εχουμε ολοι λεφτα να αγοραζουμε energizer και duracell(καλα δεν μιλαω καθολου  για eneloop αυτες ειναι για μεγαλα πορτοφολια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, papoys1 είπε

Λέες;;;;; Και τι να κάνω. Ορισμένα που δεν τα φέρνει το lidl τα παίρνω από εκεί.:huh:

Πλαισιο και Λιντλ;
Με στεναχωρεις..
Ελπιζω να μην πατας public και Κωτσο αλλιως θα παρεξηγηθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Επειδη κατι ακουστηκε παραπανω για @work,μια χαρα μπαταριες χρησιμοποιω σε τηλεκοντρολ κτλπ σορρυ κιολας δεν εχουμε ολοι λεφτα να αγοραζουμε energizer και duracell(καλα δεν μιλαω καθολου  για eneloop αυτες ειναι για μεγαλα πορτοφολια).

Μη σκας στο τέλος εμείς θα είμαστε κερδισμένοι στην τσέπη .Άστους να πληρώνουν βιτρίνα αυτοί.:P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω υπολογιστή turbo x απ' το 2009, το μόνο που χάλασε ήταν το τροφοδοτικό του σε καμιά τριετία. Τώρα κάποιες φορές ανάβω την οθόνη και τσιρίζει κάτι από μέσα για λίγα δευτερόλεπτα όταν ανάβει, παίζει και να μου καεί, αλλά νταξ οθόνη 9 ετών είναι.

Επεξ/σία από Βασίλης_29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...