Προς το περιεχόμενο

Poion Ektypoti gia CDs?


grkostis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θυμαμαι καλα υπαρχουν 2 μοντελα, το Epson Stylus 950 και το αλλο ειναι ο Canon I865. Σε τιμες είναι 246,61+φπα (eshop) και ο αλλος καπου εκει.

Θα συμφωνησω με την αποψη των αλλων insomniacs που ειχαν αναφερθει παλαιοτερα στο θεμα, πως εδω με τα αυτοκολλητα και χαλανε τα cd/dvd, με τον εκτυπωτη τι θα γινεται ! Θα ελεγα να το ξανασκεφτεις καλυτερα... :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχε πάρει το μάτι μου έναν TDK ο οποίος ΔΕΝ ήταν inkjet & μάλιστα εκτύπωνε μόνο CDs και τίποτε άλλο. Δεν υπήρχε tray για κόλλες A4 κ.ο.κ, ενώ διέθετε μόνο 4 χρώματα. Στα screenshots του hardware test οι εκτυπώσεις φαίνοταν άψογες ακόμα και σε no name CDs με ασημί επιφάνεια. Όλα αυτά γύρω στα ?150

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις εκτυπωτή , με κύριο κριτήριο αν εκτυπώνει CD! Πάρε έναν καλό εκτυπωτή για την δουλειά που θέλεις να κάνει.

 

1)Με φθηνά αναλλώσημα , αν θα βγάζεις ποσότητες.

2)Photo με εξαχρωμία , αν θα εκτυπώνεις φωτογραφίες.

 

Έχε υπόψη σου και τα Recorder με thermal εκτύπωση που θα κυκλοφορήσουν σχετικά σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχε πάρει το μάτι μου έναν TDK ο οποίος ΔΕΝ ήταν inkjet & μάλιστα εκτύπωνε μόνο CDs και τίποτε άλλο. Δεν υπήρχε tray για κόλλες A4 κ.ο.κ, ενώ διέθετε μόνο 4 χρώματα. Στα screenshots του hardware test οι εκτυπώσεις φαίνοταν άψογες ακόμα και σε no name CDs με ασημί επιφάνεια. Όλα αυτά γύρω στα ?150

 

Mipos ennoeis ayto?

 

http://www.bigpockets.co.uk/product.php?product=PRT1001

 

Pedia prin ligo to eida kai irtha amesos na kano post,kai eida pos idi parxeo topic!Sigoura tha exei provlima stin anaparagogi?Ego pantos psinomai gi'ayto tora pou to eida!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία παράμετρος που πρέπει να έχεις υπόψην σου είναι ότι οι εκτυπώσεις αυτές γίνονται μόνο σε cd με ειδική επίστρωση στην πάνω επιφάνεια, και όχι σε οποιοδήποτε δισκάκι.

Πάντως αν έπρεπε να διαλέξεις ανάμεσα σε canon και epson, χωρίς διάθεση να το κάνω vs το θέμα, θα πρότεινα canon.

(Συμφωνώ με τον bond. Μην είναι αυτό το μοναδικό σου κριτήριο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

therock, το site όπου το είδα δεν ήταν αυτό και νομίζω πως οι διαστάσεις του ήταν μεγαλύτερες. Απ'την άλλη δεν νομίζω ότι η TDK να βγάζει πολλά μοντέλα για κάτι τόσο εξιδικευμένο που δεν αφορά την πλατιά μάζα. Η ισοτιμία Αγγλικής Λίρας - Euro ποια είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...