Προς το περιεχόμενο

The OA (Netflix)


giota1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα κι'απο εμένα. Έψαξα στο forum και δεν βρήκα άλλη αναφορά, οπότε ορίστε και από εμένα ένα διαμαντάκι που ανακάλυψα τις προάλλες https://www.imdb.com/title/tt4635282/

Είναι σίγουρα κάτι το διαφορετικό. Δεν μπορώ να εγγυηθώ πως θα σας αρέσει, αλλά εγώ κόλλησα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, giota1980 είπε

Καλησπέρα κι'απο εμένα. Έψαξα στο forum και δεν βρήκα άλλη αναφορά, οπότε ορίστε και από εμένα ένα διαμαντάκι που ανακάλυψα τις προάλλες https://www.imdb.com/title/tt4635282/

Είναι σίγουρα κάτι το διαφορετικό. Δεν μπορώ να εγγυηθώ πως θα σας αρέσει, αλλά εγώ κόλλησα.

 

 

είχε ξεμείνει στις ταινίες απο το παλιό φόρουμ...δες και το sound of my voice απο τους ιδιους δημιουργους, στο ιδιο μοτιβο...

 

παιζει και το the east απο τους ιδιους, αλλα είναι διαφορετικο.

 

τσαμπα χάρηκα που ειδα τοπικ, νομιζα οτι θα ανακοινωθηκε ποτε θα παιξει η season 2

 

 

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχω δει τα πέντε πρώτα επεισόδια της πρώτης σεζόν. Πλησιάζει όρια Sharp Object στη βαρεμάρα. Νομίζεις δεν κυλάει με τίποτα ο χρόνος, βέβαια κάτι γίνεται πάντα προς το τέλος του επεισοδίου και συνεχίζεις, εάν δεν είχε βγει η δεύτερη σεζόν θα τη σταμάταγα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fan είπε

Έχω δει τα πέντε πρώτα επεισόδια της πρώτης σεζόν. Πλησιάζει όρια Sharp Object στη βαρεμάρα. Νομίζεις δεν κυλάει με τίποτα ο χρόνος, βέβαια κάτι γίνεται πάντα προς το τέλος του επεισοδίου και συνεχίζεις, εάν δεν είχε βγει η δεύτερη σεζόν θα τη σταμάταγα πάντως.

Ειναι δυσκολη η πρωτη σεζον να την παρακολουθησεις, αλλα το acting ειναι υψηλου επιπεδου και γενικα ειναι μια σειρα διαφορετικη απο τις κοινες σειρες. Το προβλημα ειναι οτι τωρα που βγαινει η 2η, πρεπει να την ξαναδω γιατι δεν θυμαμαι και πολλα 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...