Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το honor 10 με “notched” οθόνη 5,84”, Kirin 970 και διπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Agony είπε

Άσε που η νέα μόδα με τις εγγυήσεις είναι να σου λένε η μητρική έπαθε οξείδωση από υγρασία και ότι το κινητό δεν είναι αδιάβροχο οπότε είναι εκτός εγγύησης. 

Και στα αδιάβροχα ισχύει αυτό. Και η Samsung πουλάει αδιάβροχα αλλά δεν καλύπτει εγγύηση από υγρασία. Και είναι λογικό. Αντέχει στο 1 μέτρο για μισή ώρα. Αν εσύ το ρίξεις στα 3 μέτρα δεν θα αντέξει και δεν μπορούν να αποδείξουν ότι όντως βούτηξε στα 3 μέτρα.

28 λεπτά πριν, Agony είπε

Επιτέλους και ένα κινητό σχετικά φτηνό με high quality dac.

Μου κάνει εντύπωση που κανένας δεν ενδιαφέρεται για τον ήχο στα κινητά ητε αυτο έχει να κάνει με το dac onboard speaker η την έκδοση BT.

Και το χειρότερο είναι ότι ούτε καν τα site +  reviews  δεν ασχολούνται. Το μόνο που τους νοιάζει είναι αν έχει notch  και η κάμερα.

Πιθανότατα επειδή δεν ασχολείται η πλειοψηφία του κόσμου. Ο μέσος user χρησιμοποιεί φτηνά ακουστικά και καλύπτεται με αυτό που ακούει, οπότε δεν ζητάει κάτι περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμιότατη συσκευή!

 

Όσο για το notch, έχει περάσει αρκετός καιρός για να παραπονιόμαστε... Απλά "ζήστε μαζί του"!

Ούτε σε εμένα αρέσει, αλλά φαίνεται πως οι εταιρίες το έχουν υιοθετήσει και θα το χρησιμοποιούν στις νέες τους συσκευές.

Αν το κινητό αξίζει, σιγά να μην ασχοληθώ με το αν έχει notch ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λόγο υπάρχει αυτό το notch εκεί πάνω αφού από κάτω υπάρχει κουμπί με τεράστιο bezel? lol... ελπίζω να μην έχει on screen buttons (λίγο χλομό το βλέπω βέβαια)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Exoskeletor είπε

Το νοτς στο android μπορείς αποτι ξερω να το απςνςεγοποιησεις (να μηξ δείχνει τιποτα δεξια του και αριστερά) οποτε δεν εχει πολυ νοημα η σύγκριση 

Όχι δεν φεύγει η εγκοπή απλώς καλύπτουν κι άλλο αριστερά και δεξιά την οθόνη. Δεν είναι όπως το hardware πλαίσιο που όντως βλέπεις την άκρη της εικόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, panathatube είπε

Όχι δεν φεύγει η εγκοπή απλώς καλύπτουν κι άλλο αριστερά και δεξιά την οθόνη. Δεν είναι όπως το hardware πλαίσιο που όντως βλέπεις την άκρη της εικόνας.

αυτο εδω https://www.theverge.com/2018/3/27/17168078/huawei-p20-notch-turn-off-hide-status-bar εμενα μου φαινεται η τελεια λυση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dali13gr είπε

Τουλάχιστον 499€ θα κυκλοφορήσει.

δε νομιζω γιατι τοσο εχει το honor v10 που υποτιθεται ειναι μεγαλυτερο κτλ, συν οτι συνηθως αυτη η σειρα ειχε αρχικη 399,

οπως και  να χει αναμενουμε τιμη και βλεπουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε σας βλέπω όλους και κράζετε για τα notch.Τι είναι αυτά τα notch μπορεί να μου πει κάποιος ρε παιδιά?

Εγώ μέχρι προχτές είχα ένα lg zero και τα κατάφερα και το αχρηστεψα και αγόρασα στα 80 ευρώ ενα kodak ektra από notch δεν ξερω

Επεξ/σία από TsoliasGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλό, αλλά χαλαρά εδώ θα ξεκινήσει στο 450ρικο.
Βέβαια λόγο συναγωνισμού θα κάνει σχετικά γρήγορα βουτιά!
Για να δούμε και τι λέει στην πράξη.

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, TsoliasGR είπε

Ρε σας βλέπω όλους και κράζετε για τα notch.Τι είναι αυτά τα notch μπορεί να μου πει κάποιος ρε παιδιά?

 

Ειναι η  εγκοπη που κανει στο πανω μερος της οθονης και βρισκεται η  μπροστινη καμερα και αλλοι αισθητηρες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...