Προς το περιεχόμενο

εργασια


hronis45

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα.

θα ηθελα την συμβουλη σας.και φυσικα τα φωτα σας.

μου εχει γινει προταση σε ξενοδοχειο στην κυπρο ως υπευθυνοσ εστιατωριου .

ο μισθος ειναι στα 1500-1800 συζιτησιμος.

ειμαι παντρεμενος και εχω μια κορουλα 7 ετων.σκευτομαι σοβαρα να καθισω μονιμα μια και η προταση ειναι για 12 μηνες.για αρχη το ποσο που μου προτηνουν ειναι σεβαστο ωστε για αρχη να στελνω λεφτα στην ελλαδα και σε λιγο καιρο να ερθη ολοι η οικογενεια???

φυσικα ενοητε οτι μεσα στο ποσο συμπεριλαμβανεται το φαγιτο και η στεγαση.ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα παιζουν ρολο.με δεδομενη την στεγαση και το φαγητο για σενα,σιγουρα θα περισευει κατιτις.αλλα οταν θα ερθει η οικογενεια,θα εχεις ενοικιο και φαγητο,τα οποια δεν τα λες και αμελητεα ποσα.ασε που αν δεν ανανεωσεις στο 12μηνο,θα ψαχνεις και εργασια με τα αυξημενα παγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη με 1800 δεν ζεις δλδ κυπρο?εμενα 800 μου εδιναν για σεζον νομιζω 1800 δεν θα παρεις ουτε ευρωπη αν πας..

χωρις ενοικιο χωρις φαγητο αντε να φας και 800 τον μηνα τα αλλα 1000 δεν φτανουν να τα βαλεις στην ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη σε εξασφαλιζουν για εναν χρονο...μετα το χαος...Δεν θα πηγαινε με γυναικα και παιδι. Να ησουν μονος να παει στο καλο να το παλεψεις. Με παιδι  ειδικα με τιποτα. Εγω λεω αν μπορεις να πας για εναν χρονο να μαζεψεις κανα 10αρι χιλιαρικα και να γυρισεις πισω. Εκτος αν μεχρι τοτε σου πουν πανω στο 3μηνο οτι θα σε κρατησουμε 2χρονια. Οποτε και αξιζει να μπεις στην διαδικασια να φερεις γυναικα και παιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...