Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Windows 10 April 2018 Update: Τα νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, ASTOU είπε

Αυτή τη στιγμή κατεβαίνει... Δεν ξέρω γιατί το φοβάμαι τόσο κάθε φορά. Ακριβώς το αντίθετο από το android που το περιμένω πως και πως.

Το πρόβλημα με το windows update των δεκαριων είναι ότι δεν έχει βρει μια χρυσή τομή η ms να μπαίνει ομαλά σε όλους (no pun intended :P )

Επειδή μπαίνει σε variety από hardware , κάπου κάθεται άσχημα, κάπου λιγότερο καλά και κάπου απροβληματιστα. Αυτή είναι η γνώμη μου και γι'αυτό κάθε φορά γίνεται ντόρος. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Άλλος από εδώ. Ξέρεις τι σημαίνει η λέξη αυτή; Επίσης το ότι κανείς τη δουλειά σου με αυτά, πιθανότατα τόσα χρόνια δωρεαν μέσω του θείου, και κάθονται χιλιάδες άνθρωποι για να στα φτιάξουν, μήπως αποτελεί καλύτερο ορισμό της λέξης;

Χιλιαδες ανθρωποι υπο πληρωμη σε ιδιωτικη α.ε και μαζι και θειος βγαζει κατι ...ψιλα τρις απο ΟΛΟΥΣ τους υπολοιπους ,πληρωνει το κρατος σου για αχρηστες αδειες χρησεις και μαζι πουλανε και  hardware και αναβαθμησεις ενω οι αλλοι χρεωνουν τα λειτουργικα. Λες και αν τα πληρωναμε και οι υπολοιποι που τα κλεψαμε κρυφα θα δουλευαν σωστα. Ωραια ειναι περναει η ωρα και δημιουργουν και θεσεις εργασιας σε χικιαδες τεχνικους, χακερ και κλεφτες σαν εμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουτε 10 λεπτα δεν πηρε η εγκατασταση...ολα δουλευουν καλα μεχρι στιγμης.

 

Επεξ/σία από Zombistas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, busellatos είπε

Χιλιαδες ανθρωποι υπο πληρωμη σε ιδιωτικη α.ε και μαζι και θειος βγαζει κατι ...ψιλα τρις απο ΟΛΟΥΣ τους υπολοιπους ,πληρωνει το κρατος σου για αχρηστες αδειες χρησεις και μαζι πουλανε και  hardware και αναβαθμησεις ενω οι αλλοι χρεωνουν τα λειτουργικα. Λες και αν τα πληρωναμε και οι υπολοιποι που τα κλεψαμε κρυφα θα δουλευαν σωστα. Ωραια ειναι περναει η ωρα και δημιουργουν και θεσεις εργασιας σε χικιαδες τεχνικους, χακερ και κλεφτες σαν εμας.

τρις ε; βάλε κάτι παραπάνω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν εξαιρέσουμε κάτι επιστροφές one-drive,διπλών φακέλων στον explorer, και κάτι telemetry μαϊμουδιές που είχαν γίνει blocked και επέστρεψαν μόνα τους, όλα υπέροχα~!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, busellatos είπε

Ειναι σε δραχμες , οταν ειχα πληρωσει τα win95 

Στον θείο φαντάζομαι, μη μου το χαλάσεις.

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη προηγουμενη ενημερωση δεν δουλευε το pad στα λαπτοπ(βγαλανε  ανακοινωση) τωρα δεν θα δουλευει το start button...λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου χάλασε πάλι το aero glass.  Δεν μπορώ με τίποτα τα πλακάκια. Ευτυχώς το classic shell είναι μιά χαρά.

Είμαι με μικρό ssd και μου τον τίγκαρε. Θα περιμένω λίγες μέρες πριν κάνω εκκαθάριση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκε και σε μενα το update.... Εχω το εξης θεμα. Δεν λειτουργει το Mic. Αν πατησω Listen to this device απ τα properties το ακουω κανονικα αλλα μολις το κλεισω δεν παιρνει καθολου σημα απ το mic.... Καμια ιδεα???

Εχω την gigabyte z270x aorus gaming 7 με soundblaster recon 3d onboard. Δοκιμασα απεγκατασταση κ εγκατασταση εκ νεου  drivers αλλα τζιφος...

Επεξ/σία από jimskeet2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, papars said:

Μου χάλασε πάλι το aero glass.  Δεν μπορώ με τίποτα τα πλακάκια. Ευτυχώς το classic shell είναι μιά χαρά.

Είμαι με μικρό ssd και μου τον τίγκαρε. Θα περιμένω λίγες μέρες πριν κάνω εκκαθάριση.

Λογικά μας χαιρέτησε τελείως...όπως στην προηγούμενη έκδοση μας χαιρέτησε το παλαιό ημερολόγιο των win7 :/

Μόνο με custom taskbar... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

Το μόνο που άλλαξε ουσιαστικά ήταν ότι επανενεργοποίησε το fast startup από τα power options, πράγμα που απενεργοποίησα και όλα κομπλέ. Κανένα problem so far. 

Αυτό που κάνει όλο "ζαβολιές" με κάθε "update" και σου πειράζει τις επιλογές σου (με το ζόρι) που το πας πάλι;;;;

 

43 λεπτά πριν, vAg0s97 είπε

Εάν εξαιρέσουμε κάτι επιστροφές one-drive,διπλών φακέλων στον explorer, και κάτι telemetry μαϊμουδιές που είχαν γίνει blocked και επέστρεψαν μόνα τους, όλα υπέροχα~!

ουφ.. και πόσα ακόμα.. 

Κάθε φορά ξανα/ματά shut up 10 (για αρχή) να στρώσει.. :angry: 

Επεξ/σία από keysmith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...