Προς το περιεχόμενο

ONCE UPON A TIME


Anonumous2018....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόση από εσάς έχουν δει την σειρά ONCE UPON A TIME του FOX και σε ποιόν κύκλο είστε καθώς και ποιος Κύκλος σας άρεσε ποιο πολύ;  

Εμέναν ο 1ος Κύκλος και ο 7μος.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δει όλο...
Στην αρχή μου άρεσε αρκετά άλλα ιδικά η τελευταία σεασον για μένα δεν άξιζε καθόλου 

Τώρα πάω να δω το επεισόδιο που βγήκε σήμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις λίγες σειρές που έχω παρατήσει, νομίζω στην 5η σεζόν, το παρακούρασαν, από τη μύγα ξύγκι, δεν ξέρουν πότε να σταματήσουν μια σειρά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι ειπε ο Βασιλης.

Κάθεσαι να δεις μια σειρά, που ουσιαστικά έπρεπε να έχει τελειώσει στον 2ο άντε 3ο κυκλο το πολύ. Ως τοτε ηταν μια χαρά, λυθηκαν τα μάγια, το παραμυθι τελειωσε.

Και βγάλανε απ τη μυγα ξυγκι. Το παράτησα εκει που έπαιζε κάτι με πιτερ παν κτλ. Απορω πως γινεται να υπάρχει ακομα αυτη η σειρά και να υπάρχει κοσμος που τη βλέπει. Έχει φθάσει πιο χαμηλά από το Arrow :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια απτα ιδια, και ο τελευταιος κυκλος δεν βλεπετε, με το ζορι ειχα τελειωσει τον προηγουμενο, το εχουν τραβηξει παρα πολυ, οι πρωτοι κυκλοι γενικα ομως ειναι μια χαρα.

Οσο για την ιστορια οκ, οτι παραμυθι, οτι παιδικη ιστορια υπαρχει, τα πηραν κ τα πεταξαν ολα μαζι να γινει αχταρμας. Μερικες φορες δουλευει αλλες οχι κ τοσο.

Επεξ/σία από Geoisis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...