Προς το περιεχόμενο

Αποστολη λάθους αντικειμενου


dimitrisp13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σας,

Πρόσφατα ανοιχτηκέ ένα καινουργιο θέμα στο τοπικ των προσφορών για τα εν λόγω ακουστικα Plantronics RIG 500E, Headset απο το ελληνικό μαγαζι VNP.GR περίπου στα 40 ευρω. Οπότε έκανα την αγορα και σημερα μου παραδώθηκε αλλα αντι να μου στείλουν αυτα τα ακουστικα, μου έστειλα τον προηγούμενο μοντελο τους, τα σκέτα  Plantronics RIG 500. Εγω αρχικά δεν καταλαβα την διαφορα απο την συσκευασία και έτσι τα ανοιξα και τοτε καταλαβα τις διαφορες (όπως ότι δεν βγαινει το μικρόφωνο + καποιες αλλες). Εψαξα και είδα οτί έχουν μεγαλη διαφορα τιμής αλλα και ποιότητας και ετσι τους έστειλα email και περιμενω την απαντησή τους. Επειδή δεν γνωριζώ πολλα από αυτά μπορειτέ να με πείτε τι επιλογές δικαιούμαι να εχώ?? Θα το εγραφα αυτό στο θεμα της προσφοράς αλλα κλειδωθηκε λιγό μετα το ανοιγμα της γιατι πιστευαν ότι ηταν λάθος η τιμή αφού είχε πέσει η ιστιοσελίδα τους.

σας ευχαριστω

 

Επεξ/σία από dimitrisp13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Aν στην σελιδα και στην παραγγελια σου γραφει το μοντελο RIG500E τοτε καλεις το καταστημα και τους λες οτι μου στειλατε λαθος αντικιμενο θελω να το επιστρεψω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην παραγγελια αναφερεται, οπως και στην σελιδα αναφερόταν την ώρα της προσφορας.  Μετα απο λιγη ώρα  κατεβασαν την ιστιοσελίδα και απο τοτε που κοιταω δεν αναφερουν πουθενα οτι πουλανε το συγκεκριμενο μοντελο. Βεβαια στο σκρουτζ στην εξέλιξη τιμης υπάρχει ότι ότι στις 2/5 επεσε τοσο η τιμη. Απλα ο ενδοιασμός μου είναι οτι έχω ανοιξει τη συσκευασια και δεν ξέρω αν δεχτούν την επιστροφη

Επεξ/σία από dimitrisp13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 λεπτά πριν, dimitrisp13 είπε

Στην παραγγελια αναφερεται, οπως και στην σελιδα αναφερόταν την ώρα της προσφορας.  Μετα απο λιγη ώρα  κατεβασαν την ιστιοσελίδα και απο τοτε που κοιταω δεν αναφερουν πουθενα οτι πουλανε το συγκεκριμενο μοντελο. Βεβαια στο σκρουτζ στην εξέλιξη τιμης υπάρχει ότι ότι στις 2/5 επεσε τοσο η τιμη

απο την στιγμη που το γραφει στην παραγγελια σωστα τους περνεις και τους εξηγεις oτι εγω πηρα το 500E επειδη εχει αυτα τα εξτρα και ζητας να σου βρουνε λυση αν δεν σου κανουν αντικατασταση με το σωστο προιον, αν οχι ζητας τα λεφτα σου πισω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...