Προς το περιεχόμενο

Η Lenovo ετοιμάζει smartphone με screen-to-body ratio πάνω από 95%


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Stamer said:

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά... την παλεύετε? Διαπλικτίζεστε οι μισοί οτι δεν θέλετε μπροστινές κάμερες και οι άλλοι μισοί οτι θέλετε.

Ε και? Ποιά είναι η διαφωνία? Είστε τρανταχτά παραδείγματα οτι υπάρχουν διάφορα γούστα και γι'αυτό υπάρχουν διάφορα κινητά! Έλεος με τις απολυτότητες διαφόρων. Και επειδή αυτό κάπως ξεκίνησε από τον Λεφτέρη, ξαναδιάβασα τα posts και δεν λέει κάπου ο άνθρωπος οτι Πρέπει ντε και καλά να καταργηθούν οι μπροστινές κάμερες. Λέει οτι δεν θέλει Αυτός!

Εγώ ας πούμε θέλω, μου χρειάζεται αρκετές φορές (για δουλειά και πεθερικά) αλλά καταλαβαίνω απόλυτα αυτούς που προτιμούν κινητό που δεν έχει (π.χ. οι γονείς μου έχουν κινητά του 20ευρου και κάνουν τη δουλειά τους οι άνθρωποι).

Χλευαζει ότι η μπροστινη καμερα ειναι για σελφι και μόνο. Από εκεί και πέρα, η παραξενιά του καθενός δεν είναι άποψη. 

Αν για εμένα το ιδανικό κινητό δεν έχει οθόνη, μόνο κουμπιά δεν είναι κάτι που θα βγω να χλευασω τους υπόλοιπους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, D.Luffy είπε

Το λέω επειδή τους έχω ικανούς να αφαιρούν κάμερα αλλά να βάζουν physical button με chin από κάτω...

Χαχαχα το φαντάζεσαι? Το 95% είναι κάτι εξωπραγματικο. 93 έλεγαν το πρώτο MI mix τελικά ήταν 83.6 και 84.2 έχει το s9 plus. Και από τη Lenovo. Δεν ξέρω μην είναι μόνο concept. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, guy_threepwood είπε

Χλευαζει ότι η μπροστινη καμερα ειναι για σελφι και μόνο. Από εκεί και πέρα, η παραξενιά του καθενός δεν είναι άποψη. 

Αν για εμένα το ιδανικό κινητό δεν έχει οθόνη, μόνο κουμπιά δεν είναι κάτι που θα βγω να χλευασω τους υπόλοιπους. 

Δεκτή παρατήρηση αυτή αλλά εντάξει, το εκλαμβάνουμε ως προσωπική άποψη πάλι.
Νομίζω οτι έτσι ξεκινάνε όλοι οι διαπλικτισμοί εδώ στο insomnia (και για τον απολύτως κανέναν λόγο), "αρπάζουμε" εύκολα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Stamer είπε

Δεκτή παρατήρηση αυτή αλλά εντάξει, το εκλαμβάνουμε ως προσωπική άποψη πάλι.
Νομίζω οτι έτσι ξεκινάνε όλοι οι διαπλικτισμοί εδώ στο insomnia (και για τον απολύτως κανέναν λόγο), "αρπάζουμε" εύκολα :)

Αυτο ακριβως! Δεν εγραψα καπου να καταργηθουν τα κινητα με μπροστινη καμερα.

Απλα εγραψα οτι δεν θα παθουμε και κατι αν δεν βγαλουμε selfie δεν εβαλα το οπλο στο κεφαλι κανενος και του ειπα αν βγαλεις selfie θα πεθανεις. :lol:

 

Απλα ο guy_threepwood ειναι νεος εδω μεσα και δεν εχει μαθει οτι ο γραπτος λογος πολλες φορες μπορει να παρεξηγηθει.

Και το φατσαμπουκ το θεωρω καρκινο αλλα δεν βγηκα στα φορα να κανω επανασταση για να κανετε διαγραφη.

Για να καταλαβεις οτι μπορει να παρεξηγηθει ο γραπτος λογος ισως στην πρωτη μου απαντηση στο θεμα που λεω παθουμε να μιλαω για τον εαυτο μου σε πρωτο πλυθηντικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Απλα εγραψα οτι δεν θα παθουμε και κατι αν δεν βγαλουμε selfie... 

Και το φατσαμπουκ το θεωρω καρκίνο.. 

Συνέχισε δάσκαλε. Selfie κακό, Facebook καρκίνος, ελοχιμ παντού. 

Μαθαίνω πολλά από εσένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, guy_threepwood είπε

Συνέχισε δάσκαλε. Selfie κακό, Facebook καρκίνος, ελοχιμ παντού. 

Μαθαίνω πολλά από εσένα. 

Μηπως να σου πω και τι ομαδα ειμαι; γιατι αν δεν "ταιριαζουμε" παντου ειμαι προβληματικος. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Μηπως να σου πω και τι ομαδα ειμαι; γιατι αν δεν "ταιριαζουμε" παντου ειμαι προβληματικος. :lol:

Σίγουρα είσαι άνω αχλαδιακος 

Όλοι οι φωτισμενοι άνθρωποι είναι, ξέρουν ποια είναι η αλήθεια. Δίδαξε μας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, overpower said:

Δεν ειπα κατι για facebook εγω. Σου ειπα οτι βιντεοκληση ειναι και οταν το κανεις μεσω viber Και skype. 

και FaceTime επίσης! Videoκλήση ονομάζεται ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...