Προς το περιεχόμενο

Monitor 27" 144hz gsynk 400e


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει σε σκρουτζομάγαζο. 

Έχει υπάρξει ξανά στα 400κάτι απ έξω που είχα τσεκάρει πριν καιρό. 

 

Είδα κ αυτό τώρα. https://www.amazon.com/dp/B01FXDVZA2/ref=asc_df_B01FXDVZA25477499?tag=cnet_mp-pc-20&creative=395261&creativeASIN=B01FXDVZA2&linkCode=asn&ascsubtag=___VIEW_GUID___

Επεξ/σία από UsualSuspect__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Finarfin είπε

https://www.you.gr/pc-printing-peripherals/othones-pc/othones/othoni-monitor-lenovo-y27g-razer-edition-27-black

Είμαι από κινητό αλλά νομίζω είναι προσφορά. Ασφάλεια μιλήσει κάνα ειδικός

Ακριβό, έχει το gSync βέβαια αλλά βρίσκεις 27άρες FHD 144hz στα ~250, και ευκολα QHD στα 400 που ειναι η "προσφορα" :P

Edit : Εκτος αν πιστευεις οτι το Curved αξιζει τα +150 ευρω

 

Επεξ/σία από Pinkakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σχολιάσω αν είναι προσφορά (είναι) αλλά θα σχολιάσω το προϊόν. 1080p σε 27άρα είναι πολύ μικρή ανάλυση. Στις ταινίες και στο gaming δεν θα σου φανεί τόσο, αλλά στο desktop, browser, office κτλ θα σου κακοφανεί.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggos400 είπε

Ένας φίλος μου από το χωριό που πήρε curved ανέβηκε απο bronze silver στο λολ

WOWOOW, ώρα να επενδύσω ένα 400αρι σε μονιτορ τότε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν δεν σας ενδιαφερει το καθε προιον μην χαλατε τσαμπα το θεμα με ασχετα πραγματα που μπορει να ενδιαφερουν καποιους αλλους.

9 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ειναι gsync?Δεν το βλεπω καπου

Ειναι το ιδιο ακριβως μοντελο με το κανονικο y27g και υποστηριζει κανονικα g sync.

Στα του monitor τωρα,αν δεν κανω λαθος ειναι το μοναδικο 1080p va 144hz monitor με gsync στην αγορα.

Προφανως και προοριζεται για βασικη χρηση τα παιχνιδια.

Τα review γενικα το ειχαν θαψει γιατι οταν ειχε πρωτοκυκλοφορησει ηταν κυριολεκτικα πανακριβο,και οσο να ναι εχει καποια μικρο θεματακια τα οποια αλλιως τα βλεπεις αν κοστιζει κατι 400ευρω(οπως τωρα)και αλλιως οταν κοστιζει κοντα 700ευρω αρχικη τιμη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Παιδια αν δεν σας ενδιαφερει το καθε προιον μην χαλατε τσαμπα το θεμα με ασχετα πραγματα που μπορει να ενδιαφερουν καποιους αλλους.

Ειναι το ιδιο ακριβως μοντελο με το κανονικο y27g και υποστηριζει κανονικα g sync.

Στα του monitor τωρα,αν δεν κανω λαθος ειναι το μοναδικο 1080p va 144hz monitor με gsync στην αγορα.

Προφανως και προοριζεται για βασικη χρηση τα παιχνιδια.

Τα review γενικα το ειχαν θαψει γιατι οταν ειχε πρωτοκυκλοφορησει ηταν κυριολεκτικα πανακριβο,και οσο να ναι εχει καποια μικρο θεματακια τα οποια αλλιως τα βλεπεις αν κοστιζει κατι 400ευρω(οπως τωρα)και αλλιως οταν κοστιζει κοντα 700ευρω αρχικη τιμη.

Εχεις δικιο για αυτο που λες. Αν πρεπει διαγραψτε το. Απλα ηθελα να βαλω λιγη ειρωνια στον τροπο που εχουν βρει πλεον να ανεβάζουν τις τιμές σε προϊόντα που ουσιαστικά  δεν προσφέρουν κάτι παραπάνω...

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ktf είπε

Δεν θα σχολιάσω αν είναι προσφορά (είναι) αλλά θα σχολιάσω το προϊόν. 1080p σε 27άρα είναι πολύ μικρή ανάλυση. Στις ταινίες και στο gaming δεν θα σου φανεί τόσο, αλλά στο desktop, browser, office κτλ θα σου κακοφανεί.

Το είδα ενω ψάχνω για τέτοιο μόνιτορ αλλά 1440p.Λιγο offtopick αλλά με βλέπω για https://www.amazon.co.uk/gp/product/B017DG09WM/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1#nav-search-keywords όταν το ξαναβάλουν 450 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

Εχεις δικιο για αυτο που λες. Αν πρεπει διαγραψτε το. Απλα ηθελα να βαλω λιγη ειρωνια στον τροπο που εχουν βρει πλεον να ανεβάζουν τις τιμές σε προϊόντα που ουσιαστικά  δεν προσφέρουν κάτι παραπάνω...

Το θεμα ειναι οτι σε διαφορα θεματα μπαινουν ορισμενοι απλα για να πεταξουν ενα ακυρο σχολιο(μιας και ξεκαθαρα δεν τους ενδιαφερει το προιον)και το μονο που πετυχαινουν ειναι να χαλανε το θεμα.

Επισης τι εννοεις οτι δεν προσφερουν κατι παραπανω?

Μπορεις σε παρακαλω να μου βρεις ποσο κοστιζουν τα 1080p 144hz monitor με gsync?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το θεμα ειναι οτι σε διαφορα θεματα μπαινουν ορισμενοι απλα για να πεταξουν ενα ακυρο σχολιο(μιας και ξεκαθαρα δεν τους ενδιαφερει το προιον)και το μονο που πετυχαινουν ειναι να χαλανε το θεμα.

Επισης τι εννοεις οτι δεν προσφερουν κατι παραπανω?

Μπορεις σε παρακαλω να μου βρεις ποσο κοστιζουν τα 1080p 144hz monitor με gsync?

Εγώ μίλησα ξεκάθαρα για το curved. Που θεωρώ ότι είναι παντελώς αχρείαστο σε gaming οθόνη. Δεν σχολίασα καμία άλλη τεχνολογία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggos400 είπε

Εγώ μίλησα ξεκάθαρα για το curved. Που θεωρώ ότι είναι παντελώς αχρείαστο σε gaming οθόνη. Δεν σχολίασα καμία άλλη τεχνολογία...

Γιαυτο και σχολιασα αναλογα.Οκ το curved ειναι μια βλακεια,το θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να κρινεις ενα monitor μονο απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Γιαυτο και σχολιασα αναλογα.Οκ το curved ειναι μια βλακεια,το θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να κρινεις ενα monitor μονο απο αυτο.

Αν φάνηκε ότι κρίνω το μόνιτορ λαθος μου. Εγώ το curved ήθελα να θίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...