Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατι εχω την εντυπωση οτι το παιχνιδι θα κυκλοφορησει γεματο bugs? το προβλημα με τον ηχο ειχε αναφερθει απο οταν πρωτοβγηκε η alpha, φτασαμε στην beta και ακομη το φτιαχνουν;

το acoustic environment ειναι το νο1 mechanic σε αυτου του ειδους παιχνιδιων, και θα επρεπε να δουλευει σωστα εξαρχης.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 λεπτά πριν, KilliK είπε

γιατι εχω την εντυπωση οτι το παιχνιδι θα κυκλοφορησει γεματο bugs?

 

1 λεπτό πριν, panoc είπε

Γιατί να έχεις εντύπωση; Να είσαι απόλυτα σίγουρος. 

Όπως κάθε Battlefield.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πώς το κατάφεραν αυτό... πάντα ήταν υποδειγματικός ο ήχος στο BF

θυμάμαι και ένα τρειλερ που είχαν βγάλει και έδειχνε πώς ηχογραφούσαν τους ήχους των όπλων-οχηματων-κτηριων που κατεδαφίζονται κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες ερωτήσεις/παρατηρήσεις ακόμα:

Γιατί κάποιες πόρτες ανοίγουν κατά το δοκούν...από τη μια μεριά μόνο, από κάποιον άλλον μόνο, κλπ? Bug/Feature?

Μήπως το σκηνικό με το χτίσιμο, να το συμμαζέψουν στα γρήγορα? Οκ, κάποιες πόρτες/περάσματα, να το καταλάβω. Εδώ σε λίγο θα κλείνουν ολόκληρες λεωφόρους...μην πω και τα κανάλια.

Το spotting, τελικά, θα μείνει ως έχει? Αναθεώρησα, με τα θέματα στο Rotterdam. Δεν γίνεται να βλέπω τον αντίπαλο στα 5m και ναμη μπορώ να τον (κατα)δείξω...Ok, καταλαβαίνω το άλλο άκρο με το q-spam κι ότι πάρει ο χάρος στα 5km, αλλά να είναι κόσμος κρυμμένος σε κάτι άκυρους ορόφους-κτίρια, και να μη μπορείς να τον δείξεις, είναι κάπως.

Τελικά, πόσοι από όσους παίξατε ψήνεστε για παραγγελία?

Προσωπικά, όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχω πει το έχω κάνει ήδη ριν μήνες προπαραγγελια στα 34Ε και αυτό γιατί παρέα σίγουρα θα έχω και δε πιστεύω ότι η τιμή θα πάρει τη κατιούσα γρήγορα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Κάποιες ερωτήσεις/παρατηρήσεις ακόμα:

Γιατί κάποιες πόρτες ανοίγουν κατά το δοκούν...από τη μια μεριά μόνο, από κάποιον άλλον μόνο, κλπ? Bug/Feature?

Μήπως το σκηνικό με το χτίσιμο, να το συμμαζέψουν στα γρήγορα? Οκ, κάποιες πόρτες/περάσματα, να το καταλάβω. Εδώ σε λίγο θα κλείνουν ολόκληρες λεωφόρους...μην πω και τα κανάλια.

Το spotting, τελικά, θα μείνει ως έχει? Αναθεώρησα, με τα θέματα στο Rotterdam. Δεν γίνεται να βλέπω τον αντίπαλο στα 5m και ναμη μπορώ να τον (κατα)δείξω...Ok, καταλαβαίνω το άλλο άκρο με το q-spam κι ότι πάρει ο χάρος στα 5km, αλλά να είναι κόσμος κρυμμένος σε κάτι άκυρους ορόφους-κτίρια, και να μη μπορείς να τον δείξεις, είναι κάπως.

Τελικά, πόσοι από όσους παίξατε ψήνεστε για παραγγελία?

Προσωπικά, όχι.

Πάρε scout αν θες να κάνεις spot κάποιον. Γιατί κάποιος που σπαμάρει στη τύχη ένα κουμπί να αποκαλύπτει τη θέση μου χωρίς καν να με έχει δει; Δεν υπάρχει κάτι ενδιάμεσο, ή θα φτιάξουν spot με button άρα θα πέφτει spam ή μόνο με scout με τη διόπτρα που αναγκαστικά πρέπει να είναι από απόσταση και από οτι είδα πρέπει να μείνεις πάνω στον αντίπαλο όχι απλά να περνάς στη τύχη πάνω του..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...