Προς το περιεχόμενο

Boba Fett (Disney+, 2021)


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/11/2021 στις 8:57 ΜΜ, Diinekis21 είπε

Όπου φτύνει το Mandalorian, φυτρώνει σειρά!  :P

 

Πρέπει να παίζουν μουσικές καρέκλες με τα σκηνικά και τις τοποθεσίες των γυρισμάτων.

Όποιος προλάβει, γυρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαίρομαι που θα κυκλοφορήσει σειρά για το Boba Fett γιατί δεν του άξιζε να είναι απλά ένας χαρακτήρας του Mandalorian. Θα ήθελα πολύ το Book of Boba Fett να μην έχει filler επεισόδια, woke στοιχεία ή καρτουνίστικους χαρακτήρες για παιδάκια. Τώρα που το σκέφτομαι ίσως και να ζητάω πολλά για μια σύγχρονη σειρά αλλά υπάρχει και μια μικρή πιθανότητα κάτι από όλα αυτά να συμβεί. 😁

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Spoiler

 

πρωτα απο ολα δεν μου αρεσε αυτη ιστορια που ηταν φυλακισμενος απο τους tuskens στην ερημο, Πανω κατω εχουμε δει την ιδια ιστορια 100 φορες. Θα περιμενα να δω καποια πιο φρεσκια ιδεα.

π.χ. που σκοτωνει το τερας στην ερημο, ηταν εντελως παρομοια φαση με το 2ο επ του mandalorian.

γενικα η ολη εικονα που ειχα ειναι οτι μιλαμε απλα για ενα πιο low budget mandalorian. Το ολο κονσεπτ του μανταλοριαν ηταν πολυ πιο ενδιαφερον απο αυτο που ειδαμε σημερα. Θα δουμε στη συνεχεια βεβαια, αλλα σαν πρωτη εικονα δε ξετρελαθηκα.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που έχω δει όλες τις ταινίες από μικρός, ο συγκεκριμένος χαρακτήρας (όπως και ο πατέρας του) δεν μου είχε κάνει την εντύπωση όπως σε άλλους φανς του SW. Από την είσοδο του ξανά στο Mandalorian ομολογώ ότι πλέον τον ακολουθώ με ενδιαφέρον. Εν ολίγοις μου φάνηκε αρκετά καλό το spin of, δεν με κούρασε καθόλου ο πιλότος και αναμένω με περιέργεια το 2ο επεισόδιο. Είχε αρκετή SW δόση για μένα. Ας δούμε πώς θα εξελιχθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον το 1ο αλλά μου την έσπασε αρκετά που είδα τα "σκυλιά" της Boston Dynamics και τον Temura Morrison  (Boba Fett) να τρέχει 😅  από εκείνη την στιγμή δεν μπορώ να φανταστώ τον χαρακτήρα του Boba Fett σαν badass 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξεκίνησε και πολύ καλά το The Book of Boba Fett. Δυστυχώς έπεσε πολύ ο πήχης με το Bad Batch πάντως. Από τότε όποτε βλέπω σειρά Star Wars, animated ή live action, κοιτάω να δω πόση ώρα έχει ακόμη γιατί φοβάμαι πως θα τελειώσει το επεισόδιο... και θα μείνω με την όρεξη. Το ξέρω πως οι σειρές δεν είναι όπως οι ταινίες, αλλά όχι και να μοιάζουν με μισάωρο teaser.

Όπως και να 'χει δεν θέλω να ρίξω τις προσδοκίες μου με το Star Wars. Πάντα όποτε το βλέπω θα περιμένω κάτι μοναδικό, όπως το A New Hope, το Empire Strikes Back κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...