Προς το περιεχόμενο

Δεν μπορω να αποφασισω αναμεσα σε HT κ Θερμαινομενα (IQOS)


what_if

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ok προφανως ψαχνω ενα τροπο να απαλλαγω απο το κανονικο τσιγαρο κρατωντας ομως την ολη διαδικασια κ την νικοτινη

διαβασα δεξια αριστερα κ αυτα που αποκομισα ειναι (θα ηθελα βεβαια τις αποψεις για αυτο κ ανοιγω θεμα)

Iqos +

πιο κοντα ως αισθηση στο κανονικο τσιγαρο

πιο "plug n play" ως διαδικασια

πολυ καλο after sales

Iqos -

τα μηχανακια μαλλον ειναι λιγο ευαισθητα

----------------------------------------------------------------------

Ηλεκτρονικα τσιγαρα +

μαλλον το υγιεινοτερο απο ολα

πολυ περισσοτερες επιλογες σε γευσεις κ ποσοστα νικοτινης

μπορεις σταδιακα να απαλλαγεις τελειως απο το καπνισμα η εστω να πας σε 0 νικοτινη

Ηλεκτρονικα τσιγαρα -

πρεπει να ψαχτεις πολυ ,να πειραματιστεις αγοραζοντας κ να συνεχιζεις να ψαχνεσαι

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ως προς το κοστος χρησης τωρα γιατι κ αυτο στις μερες ειναι σημαντικο ,ποιος απο τους δυο τροπους βγαινει οικονομικοτερα;

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iqos είναι κάπνισμα με άλλη μορφή, ξεκάθαρα.

Το ΗΛ δεν είναι κάπνισμα, ξεκάθαρα. 

Αναμεσα σε κανονικό κάπνισμα,  iqos και ΗΛ , το τελευταίο είναι το λιγότερο επιβλαβές, ξεκάθαρα. 

Διαλεγεις και παίρνεις. 

Το τέλειο είναι να μην κανείς τίποτε από τα τρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 26/5/2018 στις 2:15 ΜΜ, HALF EVIL είπε

Το iqos είναι κάπνισμα με άλλη μορφή, ξεκάθαρα.

Το ΗΛ δεν είναι κάπνισμα, ξεκάθαρα. 

Αναμεσα σε κανονικό κάπνισμα,  iqos και ΗΛ , το τελευταίο είναι το λιγότερο επιβλαβές, ξεκάθαρα. 

Διαλεγεις και παίρνεις. 

Το τέλειο είναι να μην κανείς τίποτε από τα τρία. 

διαφωνώ γιατί δεν υπάρχει απόδειξη για ΚΑΝΕΝΑ απο τα δύο.. 

στα λόγια  , γιατί λόγια ακούμε μέχρι τώρα.. δεν βάζω την λέξη " υγιείνο "   πιο καλό μοιάζει το iqos .. 

επίσης  .. απαντάω και στον φίλο..  γιατί είμαι ατμιστής,  με την εξέλιξη που έχουν πάρει τα ΗΤ δεν έχουν διαφορές στο οικονομικό κομμάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mike_v είπε

διαφωνώ γιατί δεν υπάρχει απόδειξη για ΚΑΝΕΝΑ απο τα δύο.. 

στα λόγια  , γιατί λόγια ακούμε μέχρι τώρα.. δεν βάζω την λέξη " υγιείνο "   πιο καλό μοιάζει το iqos .. 

επίσης  .. απαντάω και στον φίλο..  γιατί είμαι ατμιστής,  με την εξέλιξη που έχουν πάρει τα ΗΤ δεν έχουν διαφορές στο οικονομικό κομμάτι..

To iQos είναι του Παπαστράτου** .. Μόνο και μόνο απ'αυτό καταλαβαίνεις οτι πιο καλό ΔΕΝ είναι το iqos

Επεξ/σία από donblunts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάμε σωστά ..Το Iqos το κανει εισαγωγή ο ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ απο την Ελβετία μέσω της Philip Morris... αυτο δεν είναι κριτήριο, γιατί δεν έχει μέσα οτι έχει ενα τσιγάρο ...εκτός αν έχεις θέμα με το όνομα του εισαγωγέα :)  ...   και στα ηλεκτρονικά ο κόσμος  ο περισσότερος γεύσεις καπνου ψάχνει.. ας μην αναλύσουμε περισσότερο... γιατί μπορώ να σου γράφω ημέρες για το καθένα ξεχωριστά έχω περάσει και απο τα δύο.. 

το καλύτερο είναι η διακοπή!

εγω απο την αρχή είπα οτι είναι άκυρο να τα συγκρίνεις είναι και παγίδα  και ανώφελο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mike_v είπε

πάμε σωστά ..Το Iqos το κανει εισαγωγή ο ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ απο την Ελβετία μέσω της Philip Morris... αυτο δεν είναι κριτήριο, γιατί δεν έχει μέσα οτι έχει ενα τσιγάρο ...εκτός αν έχεις θέμα με το όνομα του εισαγωγέα :)  ...   και στα ηλεκτρονικά ο κόσμος  ο περισσότερος γεύσεις καπνου ψάχνει.. ας μην αναλύσουμε περισσότερο... γιατί μπορώ να σου γράφω ημέρες για το καθένα ξεχωριστά έχω περάσει και απο τα δύο.. 

το καλύτερο είναι η διακοπή!

εγω απο την αρχή είπα οτι είναι άκυρο να τα συγκρίνεις είναι και παγίδα  και ανώφελο.

Μπορεις να μου γράφεις για ημέρες, και να μου βγάζεις πιο υγιεινό το iqos?

Πέρασεξω σε παρακαλώ

Επεξ/σία από donblunts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πέρασε έξω το παίρνω στην πλάκα..γιατί αν το πάρω σοβαρά δεν θα είναι καλο και θα έχεις πρόβλημα..

Επίσης αν διαβάζεις και καταλαβαίνεις Ελληνικά και δεν πάρχεις απο κάποιο νοητικό πρόβλημα  ..δεν υποστήριξα κανένα απο τα δύο

ΓΡΑΦΩ ΔΙΑΚΟΠΗ.! 

 

καλή συνέχεια 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας σε μαγαζί θα σε καθοδηγήσουν και θα μπορείς να δοκιμάσεις γεύσεις κτλπ για ηλεκτρικό τσιγάρο , εγώ θα σου πρότεινα αυτό για αρχή 

https://www.skroutz.gr/s/14519515/Innokin-Kroma-A-Zenith.html

Για αρχή είναι ότι πρέπει μπορείς να δεις και ελληνικά reviews για τον ατμοποιητη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, mike_v είπε

Το πέρασε έξω το παίρνω στην πλάκα..γιατί αν το πάρω σοβαρά δεν θα είναι καλο και θα έχεις πρόβλημα..

Επίσης αν διαβάζεις και καταλαβαίνεις Ελληνικά και δεν πάρχεις απο κάποιο νοητικό πρόβλημα  ..δεν υποστήριξα κανένα απο τα δύο

ΓΡΑΦΩ ΔΙΑΚΟΠΗ.! 

καλή συνέχεια 

Καλα κανεις και το παιρνεις για πλακα, αλλα πραγματικα ειμαι περιεργος να δω το προβλημα που θα εχω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή συνεχίζεις βλεπω  και είσαι προκλητικός οι υπόλοιποι δεν φταίνε κάτι εδώ...αυτα που ήτανε να πουμε γιαυτό το θέμα τουλάχιστον με εσένα τα είπαμε.

Αν θέλεις με ουσία κατι περισσότερο υπάρχει και το PM.  

στη διάθεση σου.  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...